Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Sveikutės,
aš irgi auginu plaukučius smile.gif Perskaičius šią temą labai gerų patarimų radau. Nusipirkau Dzintars aliejuką. Dar bandysiu.
Negaliu neištverti nepagyrusi nakvišų aliejaus. Gėriau jį dėl to, kad sureguliuoja moterų hormoninę veiklą, žodžiu labai naudinga moterims. Ir tikrai mano plaukai gerokai ūgtelėjo. Net aplinkiniai pradėjo sakyti, kaip paaugo mano plaukai. Net nepagalvojau, kad nakviša turėjo įtakos. Sugėriau 90 tabl. po 1000 mg. (į dieną viena tabletė). Padariau pertraukėlę ir vėl geriu.

Atsakyti
Na apie nakvisas anksciau zinojau kad jis sureguliuoja moteriskus ciklus ir kad didina kuno plaukuotuma blush2.gif ir as kaip tik nutraukiau nakvisos gerima, kad nepairsciau bezdzioniuke apzelusia doh.gif o pasirodo kad jis ir galvos plaukams padeda lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, neseniai perskaičiau, kad Jenifer Aniston gražių plaukų paslaptis, tai kad ji į šampuno buteliuką įdeda 2 sutrintas aspirino tabletes. Kaip manote, ką tai duoda g.gif Gal reiktų išbandyt, juk tikrai neturėtų pakenkti g.gif
Dėl Dzintars balzamo - man labai patiko ir tiko. Sunaudojau jau visą buteliuką, galiu pasakyt, kad plaukai thumbup.gif blizga, purūs, plaunant galvą jų mažiau iškrenta, o ir kvapas to balzamo man savotiškai patinka (bet dėl kvapo tai nesiginčyčiau - tai labai individualu, kitai gali visai nepatikt). Tikrai man šis balzamas daug labiau patiko, nei kiti (t.t. ir brangūs) paskutiniu metu naudoti. Pirksiu dar wub.gif
Atsakyti
as vakar ir nusipirkau ta Dzintars balzama, ryt eisiu tepliotis, bet jau smirda tai tikrai smarkiai, nezinau kaip iskesiu smile.gif (ten nera naudojimo parasyta tai tik ant saknu ji tepti ar ne?)
ir dar pirkau tas "apteki agafi" ampuoles atstatancias plauku struktura irgi ryt bandysiu, kaip ten seksis su jom:)
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2006 10 25, 15:20)
Na apie nakvisas anksciau zinojau kad jis sureguliuoja moteriskus ciklus ir kad didina kuno plaukuotuma  blush2.gif ir as kaip tik nutraukiau nakvisos gerima, kad nepairsciau bezdzioniuke apzelusia  doh.gif o pasirodo kad jis ir galvos plaukams padeda  lotuliukas.gif


na, nuo bezdzioniukes skirsies tuo, kad nepageidaujamus plaukus lengvai galesi pasalinti, o vat, pageidaujamus galesi auginti biggrin.gif

QUOTE(Renačiukas @ 2006 10 26, 10:21)
Merginos, neseniai perskaičiau, kad Jenifer Aniston gražių plaukų paslaptis, tai kad ji į šampuno buteliuką įdeda 2 sutrintas aspirino tabletes. Kaip manote, ką tai duoda  g.gif Gal reiktų išbandyt, juk tikrai neturėtų pakenkti  g.gif


na, o i koki sampuna ji deda tabletes? kazkodel abejoju g.gif
Atsakyti
Norėčiau paprašyti gal kas galėtų įdėti foto to dzintars balzamo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
na, nuo bezdzioniukes skirsies tuo, kad nepageidaujamus plaukus lengvai galesi pasalinti, o vat, pageidaujamus galesi auginti  biggrin.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu matyt reiks vel pasieskoti tu nakvisu aliejaus ir gert toliau kad neskaudetu per menstruacijas ir kad kasos augtu metrais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 10 26, 16:09)
Norėčiau paprašyti gal kas galėtų įdėti foto to dzintars balzamo?  4u.gif


atrodo šitas

user posted image
Aš tai neprisiverčiu juo tepliotis, vis pamištu doh.gif

pusl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melana: 26 spalio 2006 - 16:20
QUOTE(melana @ 2006 10 26, 17:18)
atrodo šitas
user posted image

Aš tai neprisiverčiu juo tepliotis, vis pamištu  doh.gif

pusl.


O aš turiu klausimą toms kurios naudojo Dzintars ir aliejuką ir balzamą. Kuris geresnis?Aš visad naudojau tik aliejuką tai man jis super thumbup.gif O įdomu kaip balzamas?
Atsakyti
Ačiū už foto aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
reiks kada nusipirkti pabandyti ax.gif
Atsakyti
Aš kaip tik šiandien ieškojau Dzintars balzamo, deja neradau verysad.gif , tai nusipirkau "Zolotoj šolk" plaukų augimą skatinantį aliejuką. Mačiau yra ir šios firmos šampūnas, skatinantis plaukų augimą, bet , kad pas mane ir taip šampūnų prisikaupė, tai nusipirksiu vėliau.
O to aliejuko aprašymas prasideda žodžiais "Kerinčiai spindintys plaukai"-žiūrėsim, kaip čia pradės mano plaukai spindėti lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 10 26, 10:21)
Merginos, neseniai perskaičiau, kad Jenifer Aniston gražių plaukų paslaptis, tai kad ji į šampuno buteliuką įdeda 2 sutrintas aspirino tabletes. Kaip manote, ką tai duoda  g.gif Gal reiktų išbandyt, juk tikrai neturėtų pakenkti  g.gif

Na rūgštis suglotnina plauką, priglaudžia plauko žvynelius, dėl to yra rekomenduojama po plaukų plovimo perskalaut juos vėsiu vandeniu su trupučiu acto rūgšties, kad nesišiauštų ir žvilgėtų.
Beje, merginos, pas ką riebesni plaukai, ar duoda kokio purumo iššukavimas apvaliu šepečiu? Maniškiai ilgoki, ir prie galvos pastoviai prilimpa, turiu kietinančio balzamo, tai jis panašiai kaip lakas, pakelia ir sulipdo, bet tiek purkšt nenoriu, galbūt šiek tiek paformavus papurkšt... bet nežinau kuo ir kaip formuot doh.gif Kasdien plauti tokių kasų nesinori, vis dėl to ne pusė nugaros... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildukas: 27 spalio 2006 - 07:59