Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

[COLOR=gray][COLOR=gray][COLOR=orange]
QUOTE(Giselle @ 2006 09 18, 12:12)
pradejus gerti nakvisu aliejaus kapsules, mano plaukai pradejo augti smile.gif juokingiausia tai, kad kai man reikejo,kad jie augtu, kai tryniau, geriau vitaminus ir kt. stengiausi, jie neaugo., o dabar? auga kai jau nereikia

Aš irgi gėriau nakvišų aliejų, tik ne dėl plaukų, o dėl kitų problemų. Ir tik dabar paskaičiusi pagalvojau, kodėl mano plaukai visai neblogai paaugo smile.gif Vadinasi, nakvišų aliejus skatina plaukų augimą. Dar pridursiu, kad, augindama plaukus, neleidžiu kirpėjoms jų karpinėti , tik pačius pačius galelyčius ir kirpčiukus. Patį sunkiausią periodą jau praėjau, kada plaukų sutvarkymas reikalavo daug kantrybės (su įvairių priemonių pagalba) g.gif Na, o Dzintars balzamą aš taip pat norėčiau išbandyti.
Atsakyti
siandien uzsirasiau i i kirpykla antradieniui, bet va dabar abejoju.....gal atsakyt?? g.gif kaip isprotejus hihihi.gif atrodo ir reiketu pakirpt ir gaila dry.gif
Atsakyti
Nenorėjau užvedinėt naujos temos, todėl paklausiu čia ax.gif Kai išsiplaunu galvą, porą kartą iš toli užsipurškiu kvepalų ar tual. vandens, kad skaniai kvepėtų. Kaip jūs manot, ar tai nekenkia plaukams? nesausina jų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 06, 19:59)
Nenorėjau užvedinėt naujos temos, todėl paklausiu čia ax.gif  Kai išsiplaunu galvą, porą kartą iš toli užsipurškiu kvepalų ar tual. vandens, kad skaniai kvepėtų. Kaip jūs manot, ar tai nekenkia plaukams? nesausina jų?  blush2.gif

manau,kad sausina, nes juose yra alkoholio doh.gif geriau nusipirk specialiu kvepalu plaukam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 06, 19:59)
Nenorėjau užvedinėt naujos temos, todėl paklausiu čia ax.gif  Kai išsiplaunu galvą, porą kartą iš toli užsipurškiu kvepalų ar tual. vandens, kad skaniai kvepėtų. Kaip jūs manot, ar tai nekenkia plaukams? nesausina jų?  blush2.gif


Manau kad kažkiek sausina, bet jei nekiekvieną dieną tai daroma, tik kartas nuo karto nepakenks labai jau taip smile.gif

Merginos norėjau paklaust kiek tos nakvišų kapsulės kainuoja?Kiek vienoje pakuotėje tablečių ir koks kursas, po kiek laiko pasimatė rezultatas?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 10 06, 20:07)
manau,kad sausina, nes juose yra alkoholio doh.gif  geriau nusipirk specialiu kvepalu plaukam rolleyes.gif

Nu nea, man taip netinka. Pasikvepinu su vienais, plaukais dar su kitokiais, mišrainė gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 06, 20:26)
Nu nea, man taip netinka. Pasikvepinu su vienais, plaukais dar su kitokiais, mišrainė gausis  cool.gif

tai va, reikia pasirinkt ar nori labai kvepet ar plauku gaila biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as va visa nestuma auginau plaukus ir nemazai paaugo, bet jau taip rupi nusikirpt ax.gif nors tuos sviesiai dazytus galus, bet vyras neleidzia.nors ir paciai siek tiek gaila. bet gi negrazu, kai puse plauko rudo, puse geltono. ka patartumet? dazyt visu nenoriu, nebent tik smulkiom sruogytem...
Atsakyti
QUOTE(mama22 @ 2006 10 10, 19:20)
sveikutes  4u.gif
as va visa nestuma auginau plaukus ir nemazai paaugo, bet jau taip rupi nusikirpt  ax.gif nors tuos sviesiai dazytus galus, bet vyras neleidzia.nors ir paciai siek tiek gaila. bet gi negrazu, kai puse plauko rudo, puse geltono. ka patartumet? dazyt visu nenoriu, nebent  tik smulkiom sruogytem...

aš tik sruogeles pripažystu,man tai naturaliausiai su jom plaukai atrodo.
Neščia ir aš ,bet plaukai vistiek neauga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mama22 @ 2006 10 10, 20:20)
sveikutes  4u.gif
as va visa nestuma auginau plaukus ir nemazai paaugo, bet jau taip rupi nusikirpt  ax.gif nors tuos sviesiai dazytus galus, bet vyras neleidzia.nors ir paciai siek tiek gaila. bet gi negrazu, kai puse plauko rudo, puse geltono. ka patartumet? dazyt visu nenoriu, nebent  tik smulkiom sruogytem...

Zinoma,jei nenori tamsint ,tada sviesiai dazyt tik sruogelem smulkiom.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 10 06, 20:23)


Merginos norėjau paklaust kiek tos nakvišų kapsulės kainuoja?Kiek vienoje pakuotėje tablečių ir koks kursas, po kiek laiko pasimatė rezultatas?


isgeriau 90 tabl. jau kazkur nuo 60 tabl pasimate, kad plaukai ataugo
Atsakyti
QUOTE(mama22 @ 2006 10 10, 19:20)
sveikutes  4u.gif
as va visa nestuma auginau plaukus ir nemazai paaugo, bet jau taip rupi nusikirpt  ax.gif nors tuos sviesiai dazytus galus, bet vyras neleidzia.nors ir paciai siek tiek gaila. bet gi negrazu, kai puse plauko rudo, puse geltono. ka patartumet? dazyt visu nenoriu, nebent  tik smulkiom sruogytem...


Sruogelem sviesiom butu labai thumbup.gif Man tai graziausia kai tamsus plaukai ir daug smulkiu sviesiu sruogeliu. Ir galai nuauge ne taip matysis. Maniskis man irgi neleidzia kirptis, issiderejau kad pasikirpti galiukus galesiu tik pavasari, pries isleistuves.... biggrin.gif
Atsakyti