Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 19, 14:41)
O kaip naudojamas balzamas? Naudoju aliejuką, bet plaukai nebūna riebaluoti  g.gif  4u.gif Ir kurio miesto samsone radai?


Radau Vilniuje Konarskio gatvėje. Balzamas naudojamas panašiai kaip aliejukas. Reikia prieš galvos plovimą įtrinti į galvos odą ir plaukus, apvynioti galvą šiltai ir palaikyti 15 - 20 min. wub.gif Kvapas truputėlį savotiškas to balzamo, bet lyginant su svogūnų kauke tai nieko baisaus. Balzamo dar nenaudojau, bandysiu šiandien.
Merginos, visos priemonės ir pastangos, kurias dedame puoselėdamos savo plaukus, tikrai duoda gerus rezultatus. Vakar buvau kirpykloje, tai kirpėja negailėjo pagyrimų mano plaukams. Tik man nepatiko, kad po kirpimo uždėjo kalną putų (aš jų niekada nenaudoju, nes man nepatinka schmoll.gif ) ir šukavo taip labai senoviškai. Bet apkirpo lyg ir neblogai, bus matyt šiandien kai išsiplausiu galvą.
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 08 16, 17:49)
man panasiai, tik noriu ne ilgu kasu, o atsiauginti baisia spalva nudazytus plaukus  sad.gif  galvoju apie ivairias kapsules, kaip perfectil ir pan. smile.gif gal kuri bandet?

gal persidazyt kita spalva butu greiciausias ir logiskiausias variantas, jei del spalvos pergyveni?
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 19, 11:35)
na tai gi džiaugtis reikia  thumbup.gif , gal tiesiog reikėjo orgnizmui laiko viską pasisavinti ir tiesiog matai rezultatus tik dabar  g.gif



abejoju, manau, kad plauku augimui paparsciausiai reikejo ne tu medziagu, kurias as naudojau mirksiukas.gif dabar, manau, kad jeigu jus nematote augimo rezultatu, reikia keisti priemones
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 09 20, 08:57)
Radau Vilniuje Konarskio gatvėje. Balzamas naudojamas panašiai kaip aliejukas. Reikia prieš galvos plovimą įtrinti į galvos odą ir plaukus, apvynioti galvą šiltai ir palaikyti 15 - 20 min.  wub.gif Kvapas truputėlį savotiškas to balzamo, bet lyginant su svogūnų kauke tai nieko baisaus. Balzamo dar nenaudojau, bandysiu šiandien.
Merginos, visos priemonės ir pastangos, kurias dedame puoselėdamos savo plaukus, tikrai duoda gerus rezultatus. Vakar buvau kirpykloje, tai kirpėja negailėjo pagyrimų mano plaukams. Tik man nepatiko, kad po kirpimo uždėjo kalną putų (aš jų niekada nenaudoju, nes man nepatinka  schmoll.gif ) ir šukavo taip labai senoviškai. Bet apkirpo lyg ir neblogai, bus matyt šiandien kai išsiplausiu galvą.


O plaukai riebaluoti nelieka?Reikės išbandyti, nes kaiptik aliejukas baigiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 20, 13:44)
O plaukai riebaluoti nelieka?Reikės išbandyti, nes kaiptik aliejukas baigiasi smile.gif


Tikiuosi, kad ne. Parašysiu įspūdžius rytoj, nes galvą plausiu šįvakar wub.gif Pastebėjau, kad naudojant įvarias aliejines priemones plaukams, man visdėlto tikrai lieka riebaluoti plaukai schmoll.gif Taip buvo su varnalėšų aliejum, Babuški Agafi ir kt. Gal tik VO5 normalesnis, bet jis tepamas tik ant galų, ne įtrinamas į odą. O pvz. įvairūs serumai, balzamai žolelių pagrindu, kurie įtrinami į galvos oda - man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 09 20, 14:02)
Tikiuosi, kad ne. Parašysiu įspūdžius rytoj, nes galvą plausiu šįvakar  wub.gif  Pastebėjau, kad naudojant įvarias aliejines priemones plaukams, man visdėlto tikrai lieka riebaluoti plaukai  schmoll.gif Taip buvo su varnalėšų aliejum, Babuški Agafi ir kt. Gal tik VO5 normalesnis, bet jis tepamas tik ant galų, ne įtrinamas į odą. O pvz. įvairūs serumai, balzamai žolelių pagrindu, kurie įtrinami į galvos oda - man  thumbup.gif


Lauksiu atsiliepimų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 20, 14:20)
Lauksiu atsiliepimų  bigsmile.gif


Na man visai patiko Dzintars balzamas, nors naudojau dar tik kartą bigsmile.gif . Manau, kad tikrai veiksmingas, nes kai užsitepusi juo laikiau šiltai, jautėsi toks kaip šildantis efektas wub.gif Kvapas jo savotiškas, man primena česnako kvapą, bet kai išsiploviau galvą kvapo neliko. Nors instrukcijoj parašyta, kad skirtas plaukų augimui skatinti, bat manau, kad tinka naudoti ir slenkant plaukams. Plaukai blizga, lengvai šukuojasi, bet naudojau ir kitas geras priemones: šampūną, balzamą, tai manau, kad čia kompleksinis rezultatas. Ir jokio riebaluotų plaukų efekto thumbup.gif Na man šis produktas tikrai patiko
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 09 21, 08:55)
Na man visai patiko Dzintars balzamas, nors naudojau dar tik kartą  bigsmile.gif . Manau, kad tikrai veiksmingas, nes kai užsitepusi juo laikiau šiltai, jautėsi toks kaip šildantis efektas  wub.gif Kvapas jo savotiškas, man primena česnako kvapą, bet kai išsiploviau galvą kvapo neliko. Nors instrukcijoj parašyta, kad skirtas plaukų augimui skatinti, bat manau, kad tinka naudoti ir slenkant plaukams. Plaukai blizga, lengvai šukuojasi, bet naudojau ir kitas geras priemones: šampūną, balzamą, tai manau, kad čia kompleksinis rezultatas.  Ir jokio riebaluotų plaukų efekto  thumbup.gif Na man šis produktas tikrai patiko

niekur tokio daikto pirkt nemaciau, kur ju buna?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 09 21, 10:24)
niekur tokio daikto pirkt nemaciau, kur ju buna?

gal tiesiog neatkreipei dėmesio mirksiukas.gif , bet šį aliejuką tikrai rasi Droge ar Eurovaistinėje
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 09 21, 10:24)
niekur tokio daikto pirkt nemaciau, kur ju buna?

aš dar vakar jį mačiau maximoj karoliniškiu/vilniuje/,o aliejuka perku ten pat kosmetikos skyriuje
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 09 21, 10:24)
niekur tokio daikto pirkt nemaciau, kur ju buna?


Aš pirkau Samsone Vilniuje Konarskio g.
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 21, 15:16)
gal tiesiog neatkreipei dėmesio  mirksiukas.gif , bet šį aliejuką tikrai rasi Droge ar Eurovaistinėje

reikes pasiziureti, aciu:)) vkar kalbejau su drauge, kuri is trumpu plauku atsiaugino kasas iki liemens, atskleide paslapti...................................................................................................................................................................................................................... biggrin.gif
sake reikia uzsimerkti ir NEKIRPTI! biggrin.gif ir neziureti kas ten kur blogai stovi biggrin.gif
Atsakyti