Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(SUNO @ 2006 08 20, 22:09)
Sita as ir zinau,seniau mama taip ir sukdavo plaukus su alum,kad ilgiau laikytusi sukimas.  bigsmile.gif

siaip kad alus gerai plaukams tai ir as girdejau , seniau lb populiaru buvo juom plaukus stiprinti.
Atsakyti
ax.gif Patingejau skaityti visa tema, todel nepykit uz klausima mirksiukas.gif Kokios jusu manymu yra geriausios siuo metu plauku augima skatinancios priemones? Nuuu... gal... ne pacios brangiausios... blush2.gif Nelabai galiu leisti sau brangiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperTruper: 16 rugsėjo 2006 - 19:13
QUOTE(SuperTruper @ 2006 09 16, 20:14)
ax.gif Patingejau skaityti visa tema, todel nepykit uz klausima mirksiukas.gif  Kokios jusu manymu yra geriausios siuo metu plauku augima skatinancios priemones? Nuuu... gal... ne pacios brangiausios... blush2.gif Nelabai galiu leisti sau brangiu rolleyes.gif

dzintars aliejus plaukams,kaina 7lt...super visų išgirtas
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 08 17, 14:56)
geras  bigsmile.gif  ir aš nežinojau bigsmile.gif
įdomu, kiek reikia to aspirino vienam kartui išsiplaut plaukus? bigsmile.gif  ax.gif
Papildyta:
dar šitas
http://www.ligos.lt/...ID2=3&TurID3=46
patiko biggrin.gif

As tai turbut neapsieiciau su 10ml sampuno ir 6ml balzamo niekaip! Siaip ilgi plaukai ilgiems plaukam nelygu. Ir dar 57 s laikyti balzama - is kosmoso srities, netikiu, kad per tiek laiko balzamo medziagos gali padaryti koki nors realu poveiki. Juk sakoma, kad net geriausios plauku prieziuros priemones, uzteptos porai min. nepadaro jokiu stulbinanciu rezultatu. Jeigu irodytu, tai gal ir susimastyciau, kad galbut tai tiesa, bet dbr, kai sausi faktai - tai tikrai nieko neirodo ir nepasako!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 16 rugsėjo 2006 - 21:31
QUOTE(CrazySun @ 2006 08 17, 13:56)
geras  bigsmile.gif  ir aš nežinojau bigsmile.gif
įdomu, kiek reikia to aspirino vienam kartui išsiplaut plaukus? bigsmile.gif  ax.gif
Papildyta:
dar šitas
http://www.ligos.lt/...ID2=3&TurID3=46
patiko biggrin.gif

CODE
Tam, kad išlaikyti plaukų grožį ir sveikatą, plaukus reikia plauti tekančiu vandeniu, kurio temperatūra tik vienu laipsniu aukštesnė už žmogaus kūno temperatūrą ir sudaro 37,6C.
Žmonėms, turintiems trumpus plaukus, rekomenduojama naudoti ne daugiau 6 ml šampūno, vidutinio ilgio plaukams – 8 ml, ilgiems – 10 ml. Šampūnu plauti plaukus reikia apie 28-30 sekundžių, padarant 20 masažuojančių galvos odą judesių. Skalauti plaukus reikėtų 22 sekundes nuo plaukų šaknų iki galiukų, procedūrą pakartojant 2 kartus.
Ekspertai rekomenduoja naudoti balzamą arba plaukų kondicionierių: 2 ml priemonės trumpiems plaukams, 4 ml – vidutinio ilgio plaukams, 6 ml – ilgiems. Balzamą išskalauti reikia po 57 sekundžių tekančiu vandeniu, kurio temperatūra 36,7 C.

Na ir nesamone su tom sekundem doh.gif ant duso kabinos, taip iseina reiks atmintine prisiklijuot lotuliukas.gif
Atsakyti
pradejus gerti nakvisu aliejaus kapsules, mano plaukai pradejo augti smile.gif juokingiausia tai, kad kai man reikejo,kad jie augtu, kai tryniau, geriau vitaminus ir kt. stengiausi, jie neaugo., o dabar? auga kai jau nereikia
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 18, 12:12)
pradejus gerti nakvisu aliejaus kapsules, mano plaukai pradejo augti smile.gif juokingiausia tai, kad kai man reikejo,kad jie augtu, kai tryniau, geriau vitaminus ir kt. stengiausi, jie neaugo., o dabar? auga kai jau nereikia


Neprisisnekek, nes ims ir nustos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 18, 12:12)
pradejus gerti nakvisu aliejaus kapsules, mano plaukai pradejo augti smile.gif juokingiausia tai, kad kai man reikejo,kad jie augtu, kai tryniau, geriau vitaminus ir kt. stengiausi, jie neaugo., o dabar? auga kai jau nereikia

na tai gi džiaugtis reikia thumbup.gif , gal tiesiog reikėjo orgnizmui laiko viską pasisavinti ir tiesiog matai rezultatus tik dabar g.gif
Atsakyti
Bingo, merginos biggrin.gif thumbup.gif Pagaliau nusipirkau čia taip išgirtą Dzintars balzamą plaukams, skatinantį plaukų augimą. Aliejuko nepirkau, nes kad ir 2 kartus išskalavus galvą šampūnu, man vistiek kitądien plaukai kaip riebaluoti būna. Taip džiaugiuosi dėl to, kad pakankamai ilgai ieškojau šio produkto: MAXIMOSE, RIMI, NORFOJ. Na niekur neradau. O radau šiandien SAMSONE. Nors plaukai jau ataugo tiek, kad man jau patinka, bet vistiek nepakenks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 09 19, 14:35)
Bingo, merginos  biggrin.gif  thumbup.gif Pagaliau nusipirkau čia taip išgirtą Dzintars balzamą plaukams, skatinantį plaukų augimą. Aliejuko nepirkau, nes kad ir 2 kartus išskalavus galvą šampūnu, man vistiek kitądien plaukai kaip riebaluoti būna. Taip džiaugiuosi dėl to, kad pakankamai ilgai ieškojau šio produkto: MAXIMOSE, RIMI, NORFOJ. Na niekur neradau. O radau šiandien SAMSONE. Nors plaukai jau ataugo tiek, kad man jau patinka, bet vistiek nepakenks  wub.gif


O kaip naudojamas balzamas? Naudoju aliejuką, bet plaukai nebūna riebaluoti g.gif 4u.gif Ir kurio miesto samsone radai?
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
gal kas zino kur nusipirkti ajeru sampuna? aisku ne ta maximini biggrin.gif
Kiek girdejau tai, kad jis stiprina plauku saknis ir t.t.
gal kas jau koki naudojo?
Atsakyti
zinokit mano irgi labai riebus buvo ax.gif
Atsakyti