Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(X-iuke @ 2006 07 27, 09:56)
o tikrai dilgeliu stiebais reikia plauti galva, ne shaknimis? rolleyes.gif
ash kazhkaip dar ish vaikystes mochiutes kaime girdejus, kad shaknu nuoviru reikia plauti  g.gif


Tikrai tikrai ne saknim,o lapu ir stiebu nuoviru reik skalaut... gal maisai su ajeru saknim ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 07 27, 12:58)
Na, jei  tureciau marias laiko gamtos stebejimui, kada rinkti kokias zoleles, kaip jas dziovinti (gi tai irgi reikia moketi), kokiu santykiu jas maisyti, jei virti, tai iki kokkios temperaturos ir t.t., tai gal ir pasizaisciau, bet dabar papasciau nusipirkti kazin kokia priemone ir dziaugtis graziais plaukuciais  smile.gif
Beto, imu abejoti, ar aplamai zmogu veikia tos naturalios zoleles,  nes dabar gi viskas uztersta: ir gamta, ir oras, ir maistas, ir t.t tongue.gif


Na,bent man dilgeliu prisirinkimas uztruko 1 vakara 4u.gif parsivilkom su draugu 2 didelius glebius dilgeliu, ta pati vakara sukabinom pluosteliais tamsioje patalpoje ir vsio - visus metus dabar gersim arbata,skalausiu plaukus.Beje,dar ir sriuba is svieziu issivirem,vat biggrin.gif
O del temperaturu ir santykiu,tai paprasciau ir but negali: uzpili verdanciu vandeniu ( 1stiklinei saujele), palauki 10 min ir geri arba skalauji...tik tiek...
as nesakau,kad nenaudoju jokiu priemoniu,bet labai labai stengiuosi sugrizti prie gamtos...
na,o del zoleliu poveikio,manyciau kalti tie visi balzamai,kaukes ir sampunai,nes pripratinam plaukus prie stipraus cheminio poveikio ir jie patampa silpni ir priklausomi nuo parduotuvese parduodamu plauku prieziuros produktu,o gamintojai patenkinti kraunasi milijonus i savo kisenes...
manau, visa tai suprasim,tik po daugelio metu... matyt pirkimo procesas mums kaip narkotikas... (kalbu ir apie save) smile.gif
ax.gif
Atsakyti
Jau su šampūnu išplautus plaukus reik perskalaut? ar pirma perskalauji, o paskui su šampūnu perplauni? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, gal pasidalintumete patarimais kaip uzsiauginti kasas? blush2.gif
gal kokius preparatus naudojote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laura13 @ 2006 08 14, 18:00)
sveikutes, gal pasidalintumete patarimais kaip uzsiauginti kasas? blush2.gif
gal kokius preparatus naudojote? g.gif

As tiesiog audinau, auginau ir atsiauginau. rolleyes.gif Prireike tiesiog kantrybes ir kokiu 4-5 metu. smile.gif
Atsakyti
o taiiiip, DAUG kantrybės!!! man pagaliau pavyko iš 3 cm juodo ežiuko per 4 metus užsiaugint visai gražias garbanas (blond daba ax.gif )... tiesiog nekekerpu ilgai, ir galus tepiau visokiais serumais. jokių augimą skatinančių priemonių nenodaujau, tik lepinu visokiom kaukėm...
Atsakyti
QUOTE(laura13 @ 2006 08 14, 19:00)
sveikutes, gal pasidalintumete patarimais kaip uzsiauginti kasas? blush2.gif
gal kokius preparatus naudojote? g.gif

tokia tema atskira yra čia mirksiukas.gif ,gal ką naudingo rasite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 14, 19:03)
As tiesiog audinau, auginau ir atsiauginau.  rolleyes.gif  Prireike tiesiog kantrybes ir kokiu 4-5 metu.  smile.gif



QUOTE(Pupsike @ 2006 08 14, 19:11)
o taiiiip, DAUG kantrybės!!! man pagaliau pavyko iš 3 cm juodo ežiuko per 4 metus užsiaugint visai gražias garbanas (blond daba  ax.gif )...  tiesiog nekekerpu ilgai, ir galus tepiau visokiais serumais. jokių augimą skatinančių priemonių nenodaujau, tik lepinu visokiom kaukėm...

su kantrybe sunku, nu neauga jie ir taskas doh.gif

QUOTE(VILGRA @ 2006 08 14, 20:17)
tokia tema atskira yra čia mirksiukas.gif ,gal ką naudingo rasite smile.gif

aciu blush2.gif bet ten apie aliejukus visokius sneka...mane domina gal kas bandet kokius papildus/tepaliukus? girdejau apie kazkokias tabletes is uzsienio, nes LT nera...gal kas zinot apie regaine tepaliuka ka nors? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura13: 14 rugpjūčio 2006 - 21:01
noriu ir as,bet pas mane super letai auga... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, siaip as jau rasiau, bet pati esu tik uz naturalias priemones plaukuciams stiprinti. Geriausia, mano manymu, vitaminai, kurie storina ir skatina plauko augima is vidaus. Zinau vienus neblogus, tai perfectil. Na, o jei pinigine nelabai leidzia, tai labai saunu dilgeles smile.gift.y ju nuoviru skalaujami plaukai. 4u.gif ir storeja, ir auga geriau, tik bedele blondinems -tamseja.
Atsakyti
Oj kaip man grazu ilgos kasos wub.gif kaip noreciau as ju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 08 15, 18:01)
Sveikutes, siaip as jau rasiau, bet pati esu tik uz naturalias priemones plaukuciams stiprinti. Geriausia, mano manymu, vitaminai, kurie storina ir skatina plauko augima is vidaus. Zinau vienus neblogus, tai perfectil. Na, o jei pinigine nelabai leidzia, tai labai saunu dilgeles smile.gift.y ju nuoviru skalaujami plaukai.  4u.gif ir storeja, ir auga geriau, tik bedele blondinems -tamseja.

net tik tamseja, bet ir zaleja doh.gif kazkada naudojau, visai nepatiko...
Atsakyti