Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

na mano nuomone apie plaukų augimą skatinančias priemones tokia, kad tie visokie šampūnai ar aliejai nelabai ką padeda. viena pažystama, dirbanti vaistėje sakė, kad norint pagerint plaukų būklę, reik įvairius papildus, vitaminus vartot. clap.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 07 25, 19:22)
na mano nuomone apie plaukų augimą skatinančias priemones tokia, kad tie visokie šampūnai ar aliejai nelabai ką padeda. viena pažystama, dirbanti vaistėje sakė, kad norint pagerint plaukų būklę, reik įvairius papildus, vitaminus vartot.  clap.gif  flirt.gif

oi dristu priestarauti g.gif
Tikrai padeda tos priemone ir darkaip bigsmile.gif Mano plaukuciai ne tik nustojo slinkti, bet visi metai jau tesiasi tai, kad ju vis nauju auga ir auga bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Ir i dusa nebaisu nueiti, ir malonu liesti savo plaukelius, kai ju vis daugiau tongue.gif

o va, man tie papildai ir vitaminai nepatinka del to, kad jos pastoviai reikia vartoti, ir dazniausiai buna kosminio dydzio tabletes (ypac papildu),kurias sunku nuryti. O blogiausia tai, kad geriant vitaminus skatinancius plauku augima, labai pradeda 'zelti' plaukeliai nereikiamose vietuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 07 25, 20:32)
oi dristu priestarauti  g.gif
Tikrai padeda tos priemone ir darkaip  bigsmile.gif Mano plaukuciai ne tik nustojo slinkti, bet visi metai jau tesiasi tai, kad ju vis nauju auga ir auga  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Ir i dusa nebaisu nueiti, ir malonu liesti savo plaukelius, kai ju vis daugiau  tongue.gif

o va, man tie papildai ir vitaminai nepatinka del to, kad jos pastoviai reikia vartoti, ir dazniausiai buna kosminio dydzio tabletes (ypac papildu),kurias sunku nuryti. O blogiausia tai, kad geriant vitaminus skatinancius plauku augima, labai pradeda 'zelti' plaukeliai nereikiamose vietuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nieko ir nebegaliu pridūrti viskas labai teisingai parašyta drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
na galbūt. bet man padėjo tik papildai. thumbup.gif
o visi aliejukai ir pan.man jokio rezultato nedavė
Atsakyti
QUOTE(danii @ 2006 07 26, 18:40)
na galbūt. bet man padėjo tik papildai.  thumbup.gif
o visi aliejukai ir pan.man jokio rezultato nedavė

istikruju tai kaip kam. Svarbu, kad radai kazkokius tai papildus, ar vitaminus kurie tau padejo thumbup.gif
Atsakyti
O as manau, kad viskas yra gerai,kas naturalu,is pacios gamtos.... ir visai nebutina pirkti kazkoki aliejuka ,kuris kainuoja 50 ar daugiau litu...juk paprasciausias naturalus ricinos ar riesutu aliejus turi labai daug geruju savybiu ir jokios chemijos...arba galiausiai visos darzoves uzaugintos tavo pacios turi turi tokios energijos kur joks cheminis pakaitalas neturi...galiausiai tos pacios dilgeles- prisipesi ju laukuose,susidziovini ir gali visus metus gerti ju arbata ir skalauti plaukus uz dyka ... va thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2006 07 26, 23:14)
O as manau, kad viskas yra gerai,kas naturalu,is pacios gamtos.... ir visai nebutina pirkti kazkoki aliejuka ,kuris kainuoja 50 ar daugiau litu...juk paprasciausias naturalus ricinos ar riesutu aliejus turi labai daug geruju savybiu ir jokios chemijos...arba galiausiai visos darzoves uzaugintos tavo pacios turi turi tokios energijos kur joks cheminis pakaitalas neturi...galiausiai tos pacios dilgeles- prisipesi ju laukuose,susidziovini ir gali visus metus gerti ju arbata ir skalauti plaukus uz dyka ... va thumbup.gif



o tikrai dilgeliu stiebais reikia plauti galva, ne shaknimis? rolleyes.gif
ash kazhkaip dar ish vaikystes mochiutes kaime girdejus, kad shaknu nuoviru reikia plauti g.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Dilgeliu ekstrakta pries plovima, kazkaip man jis nelabai, kai pabaigsiu daugiau nepirksiu ax.gif
Atsakyti
vestuvem uzsimaniau tokios sukuosenos, kad daba teks augint plaukus biggrin.gif gerai, kad metus dar turiu, taigi jungiuosi prie jusu. tikiuosi priimsit 4u.gif
Atsakyti
O gal kas galit pasakyt,ką naudingo daro skalavimas ąžuolo žieve? Žinau,tik kad patamsina plaukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2006 07 26, 23:14)
O as manau, kad viskas yra gerai,kas naturalu,is pacios gamtos.... ir visai nebutina pirkti kazkoki aliejuka ,kuris kainuoja 50 ar daugiau litu...juk paprasciausias naturalus ricinos ar riesutu aliejus turi labai daug geruju savybiu ir jokios chemijos...arba galiausiai visos darzoves uzaugintos tavo pacios turi turi tokios energijos kur joks cheminis pakaitalas neturi...galiausiai tos pacios dilgeles- prisipesi ju laukuose,susidziovini ir gali visus metus gerti ju arbata ir skalauti plaukus uz dyka ... va  thumbup.gif

Na, jei tureciau marias laiko gamtos stebejimui, kada rinkti kokias zoleles, kaip jas dziovinti (gi tai irgi reikia moketi), kokiu santykiu jas maisyti, jei virti, tai iki kokkios temperaturos ir t.t., tai gal ir pasizaisciau, bet dabar papasciau nusipirkti kazin kokia priemone ir dziaugtis graziais plaukuciais smile.gif
Beto, imu abejoti, ar aplamai zmogu veikia tos naturalios zoleles, nes dabar gi viskas uztersta: ir gamta, ir oras, ir maistas, ir t.t tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 27 liepos 2006 - 12:37
QUOTE(braskel @ 2006 07 27, 12:58)
Na, jei  tureciau marias laiko gamtos stebejimui, kada rinkti kokias zoleles, kaip jas dziovinti (gi tai irgi reikia moketi), kokiu santykiu jas maisyti, jei virti, tai iki kokkios temperaturos ir t.t., tai gal ir pasizaisciau, bet dabar papasciau nusipirkti kazin kokia priemone ir dziaugtis graziais plaukuciais  smile.gif
Beto, imu abejoti, ar aplamai zmogu veikia tos naturalios zoleles,  nes dabar gi viskas uztersta: ir gamta, ir oras, ir maistas, ir gyvenimo budas  tongue.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tam ir yra plauku prieziuros priemones,kad pacioms nevargti.Jas kuria profai,pacioms tokiu efektyviu priemoniu sunkiai pavyktu pasigaminti.
Atsakyti