Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

[FONT=Arial]
O ka galvojat apie zibala? va nusipirkau kosmetinio zibalo..dar tik karta isbandziau,labai jau noriu kad plaukai ataugtu ir butu tvirtesni... listen.gif listen.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2006 07 19, 21:22)
[FONT=Arial]
O ka galvojat apie zibala? va nusipirkau kosmetinio zibalo..dar tik karta isbandziau,labai jau noriu kad plaukai ataugtu ir butu tvirtesni... listen.gif  listen.gif

super dalykas tik jis ne plaukų augimui o jų atsttymui.Naudoju ne pirmus metus,man labai geras
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 19, 22:45)
super dalykas tik jis ne plaukų augimui o jų atsttymui.Naudoju ne pirmus metus,man labai geras


O man nelabai schmoll.gif Man sudirgndavo galvos odą doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 19, 23:45)
super dalykas tik jis ne plaukų augimui o jų atsttymui.Naudoju ne pirmus metus,man labai geras
Bet zibalas daugiau tamsiaplaukems tinka o gal ir sviesiaplaukes gali pabandyti g.gif
Atsakyti
O kur jo ieskoti?

Norejau jums visoms padekoti nes atradau savo plaukuciams super dalykeli Dzintars alieju plaukams. nu labai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 07 20, 08:33)
Bet zibalas daugiau tamsiaplaukems tinka o gal ir sviesiaplaukes gali pabandyti  g.gif

nėra niekur parašyta,kad jis tamsiems.Aš šviesiaplaukė blondinė biggrin.gif ir naudoju. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 20, 17:51)
nėra niekur parašyta,kad jis tamsiems.Aš šviesiaplaukė blondinė biggrin.gif ir naudoju. drinks_cheers.gif


Tai puikumelis tada!!! Reiskias stiprinsim plaukus cool.gif siaip man tai nedirgina jis odos,gal tu koki ne kosmetini naudoji...
Papildyta:
QUOTE(Tigris @ 2006 07 20, 12:12)
O kur jo ieskoti?

Norejau jums visoms padekoti nes atradau savo plaukuciams super dalykeli Dzintars alieju plaukams. nu labai geras daiktas thumbup.gif




Buna to zibaliuko vaistinese arba Maximoj. Siaip as tai lenkiska nusipirkus,bet maciau zurnale reklama,kad jau yra ir lt.firmos Margaritos kosmetinis zibalas. vacation1.gif
Atsakyti
CODE
Tai puikumelis tada!!! Reiskias stiprinsim plaukus  siaip man tai nedirgina jis odos,gal tu koki ne kosmetini naudoji...

Prieš pora savaičių nusipirkau vaistinėj ANNA firmos KOSMETINI ŽIBALĄ,su vitaminais AirE,DAR TOKS PAT TIK SU DILGELIŲ EKSTRAKTU YRA TAI TOKĮ SESEI NUPIRKAU.
Sako geriau būtų su tikru kaimišku žibalu ,nes šitie kosmetiniai yra labai jau skiesti ir mažas efektas sulyginus su tikru žibalu,nors manau ji taip pat reiktų kažkaip skiest.Tiesa norint pasiekti geresnio rezultato reikia skiesti 1/1su citrinos sultymis
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 20, 22:05)
CODE
Tai puikumelis tada!!! Reiskias stiprinsim plaukus  siaip man tai nedirgina jis odos,gal tu koki ne kosmetini naudoji...

Prieš pora savaičių nusipirkau vaistinėj ANNA firmos KOSMETINI ŽIBALĄ,su vitaminais AirE,DAR TOKS PAT TIK SU DILGELIŲ EKSTRAKTU YRA TAI TOKĮ SESEI NUPIRKAU.
Sako geriau būtų su tikru kaimišku žibalu ,nes šitie kosmetiniai yra labai jau skiesti ir mažas efektas sulyginus su tikru žibalu,nors manau ji taip pat reiktų kažkaip skiest.Tiesa norint pasiekti geresnio rezultato reikia skiesti 1/1su citrinos sultymis



Aciu, Vilgra, uz patarimus aciuks.gif butinai prasiskiesiu su citrinu sultimis. Labai noreciau gauti to nepraskiesto zibalo... tik is kur??? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2006 07 21, 19:54)
Aciu, Vilgra, uz patarimus aciuks.gif  butinai prasiskiesiu su citrinu sultimis. Labai noreciau gauti to nepraskiesto zibalo... tik is kur??? mastau.gif

nėra už ką,kad tik padėtu mirksiukas.gif
Atsakyti
Su tuo kaimisku neskiestu zibalu tai atsargiai. O ir kvapelis jo toooks kad oj oj oj doh.gif . Su zibalu senovej uteles naikindavo.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2006 07 24, 17:48)
Su tuo kaimisku neskiestu zibalu tai atsargiai. O ir kvapelis jo toooks kad oj oj oj doh.gif . Su zibalu senovej uteles naikindavo.

taip čia reikia žinoti kokiu kiekiu reik skiesti.Teisybė ir tai,kad ji buvo naudojamas nuo utelių
Atsakyti