Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

As irgi maniau (gal pries 3 metus), kad naudosiu sita losjona/balzama ir atauginsiu/atgaivinsiu savo plaukus, bet kur gi ten jo toks stiprus kvapas doh.gif netgi isplovus plaukus plaukai smirdi, man daug labiau patinka aliejukas ax.gif
Atsakyti
man tai visai normalus to aliejuko kvapas....kazkokiu zoliu , o issiplovus tai jau tikrai nieko nebesijaucia
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 04 21, 19:08)
man tai visai normalus to aliejuko kvapas....kazkokiu zoliu , o issiplovus tai jau tikrai nieko nebesijaucia


na išbandysiu, tai butinai pasigirsiu - smirdu ar ne blink.gif bet savaitgaliui gal nerizikuosiu..
o aliejuko kvapas turbut skiriasi nuo to balzamo ax.gif
Atsakyti
hmm pas mane aliejukas , balzamo neturejau
Atsakyti
Aliejuko kvapas normalus, gerai issiplauna, isplovus su sampunu plaukai nesmirdi, o tas balzamas tai doh.gif
Atsakyti
Nesuprantu, siais laikais tokios gi technologijos, pasiekimai ir pan, kad is muses drambli sugeba padaryti, o cia dabar paprastui balzamui negali dadeti normaliu kvapu? tongue.gif

Idomu idomu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 24, 18:59)
Nesuprantu, siais laikais tokios gi technologijos, pasiekimai ir pan, kad is muses drambli sugeba padaryti, o cia dabar paprastui balzamui negali dadeti normaliu kvapu?  tongue.gif

Idomu idomu..  g.gif


Kaip[ tu nesupranti, gi čia kvape visas poveikis. Kad jau žmogus taip nenori kęsti to kvapo - tai iš pykčio atiduoda energiją plaukams, kad tik greičiau jie auktų ir nebereiktų kęsti kvapelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 24, 18:59)
Nesuprantu, siais laikais tokios gi technologijos, pasiekimai ir pan, kad is muses drambli sugeba padaryti, o cia dabar paprastui balzamui negali dadeti normaliu kvapu?  tongue.gif

Idomu idomu..  g.gif



Tas balzamas is Dzintars, tipo labai naturalus .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 24, 18:06)
Kaip[ tu nesupranti, gi čia kvape visas poveikis. Kad jau žmogus taip nenori kęsti to kvapo - tai iš pykčio atiduoda energiją plaukams, kad tik greičiau jie auktų ir nebereiktų kęsti kvapelio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif hihihi.gif 4u.gif

QUOTE(Lala @ 2006 04 24, 18:11)
Tas balzamas is Dzintars, tipo labai naturalus ....  ax.gif

O nuo kada naturalumas taip smirda? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na nepasakyčiau, kad tas kvapas toks nepakenčiamas ax.gif po balzamo išsiploviau galvą kvepiančiu šampunu + kvepiantis kondicionierius ir kvapo mažiau (bet liko ax.gif ) nusprendžiau naudoti ta balzamą ne po kiekvieno plovimo, pvz, savaitgalį ar siaip kokia dieną, kai "toli" neisiu iš namų (į parduotuvę, ar pasivaiksčioti eiti galima).. jei nusipirkau, tai reikia ieškoti jo magiškų galiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 04 24, 19:48)
hihihi.gif hihihi.gif  4u.gif
O nuo kada naturalumas taip smirda?  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nius, vyrai dažnai "natūraliai" smirdi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar buvau pas kirpėją, truputėlį pakirpo plaukų galiukus ir auginu toliau ax.gif 4u.gif
Atsakyti