Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Tigris @ 2006 06 30, 17:50)
O kaip uzsidejus ta alieju valanda pabuti kad neistepliotum rubu? jeigu susuksiu i kuodeli, tai ir saknims klius, o tada jau bus blogai  verysad.gif . Na gal ir kaip blondine paklausiau, bet idomu gi blush2.gif

kaip blondinė atsakysiu lotuliukas.gif biggrin.gif : aš susisuku į kuodelį ir viskas man thumbup.gif , juk nereikia tepti, kad varvėtų tas aliejus, juk sutepi plaukus saikingai mirksiukas.gif o plaukus plaunu du kartus su šampūnu ir tikrai viskas nusiplauna ir nesijaučia jokio riebumo
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 06 30, 16:18)
kaip blondinė atsakysiu  lotuliukas.gif  biggrin.gif : aš susisuku į kuodelį ir viskas man  thumbup.gif  , juk nereikia tepti, kad varvėtų tas aliejus, juk sutepi plaukus saikingai  mirksiukas.gif o plaukus plaunu du kartus su šampūnu ir tikrai viskas nusiplauna ir nesijaučia jokio riebumo


nu merginos as nezinau kaip su tuo aliejum,nesu bandzius tad padiskutuoti negaliu,as visada naudoju tik pirktini aliejuka specialu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi 2 kartus dėjau ant plaukų alyvuogių aliejaus kaukę. Man viskas puikiai išsiplovė. Aliejų pašildau šiektiek, palaikau 1 - 2 val., iš pradžių plaunu su vaikišku šampūnu, o paskui naudoju sąvąjį. Bet va kai dėjau varnalėšų aliejų ant šaknų, tai po 2 kartų neišsiplovė, nuvariau į darbą tokia riebaluota galva, kad doh.gif Vakare išploviau įprastu šampunu ir viskas thumbup.gif, bet varnalėšų al. tai pyliau negailėdama, gal dėl to neišsiplovė po 2 kartų g.gif
Aš irgi norėčiau sužinot kur perkate Babuški Agafi aliejuką? g.gif Ne viena čia giria jį - išduokite paslaptį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 01, 09:49)
Aš irgi 2 kartus dėjau ant plaukų alyvuogių aliejaus kaukę. Man viskas puikiai išsiplovė. Aliejų pašildau šiektiek, palaikau 1 - 2 val., iš pradžių plaunu su vaikišku šampūnu, o paskui naudoju sąvąjį. Bet va kai dėjau varnalėšų aliejų ant šaknų, tai po 2 kartų neišsiplovė, nuvariau į darbą tokia riebaluota galva, kad  doh.gif Vakare išploviau įprastu šampunu ir viskas  thumbup.gif, bet varnalėšų al. tai pyliau negailėdama, gal dėl to neišsiplovė po 2 kartų  g.gif
Aš irgi norėčiau sužinot kur perkate Babuški Agafi aliejuką?  g.gif Ne viena čia giria jį - išduokite paslaptį  ax.gif


man rodos babuskos produktais drogas prekiauja
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 01, 08:52)
man rodos babuskos produktais drogas prekiauja



Ačiū 4u.gif Aš dažniausiai Kosmadoj apsiperku, nes nuolaidų kortelę ten turiu. Reiks užsukt ir į Drogą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 30, 20:19)
nu merginos as nezinau kaip su tuo aliejum,nesu bandzius tad padiskutuoti negaliu,as visada naudoju tik pirktini aliejuka specialu mirksiukas.gif

aš ir naudoji pirktinį, tačiau pvz sezamo aliejaus litrą man atnešė teta, kuri dirba grožio centre ir jį naudoja įvairioms procedūroms, tai taip ir sunadojau jį ant plaukų...
Renačiukas na jei neišsiplovė po 2 kartų varnalėšų aliejus, ryškai būsi jo padauginus mirksiukas.gif , o tu pabandyk kaip aš - imi padarai skastymą ir ant piršto šiek tiek užsipili aliejuko ir patepi, vėl darai kitą sklastymą ir vėl tepi ir taip tikrai nepadaiginsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 07 01, 10:05)
o tu pabandyk kaip aš - imi padarai skastymą ir ant piršto šiek tiek užsipili aliejuko ir patepi, vėl darai kitą sklastymą ir  vėl tepi ir taip tikrai nepadaiginsi  biggrin.gif



Aš irgi visus aliejukus tik taip ir naudoju drinks_cheers.gif Labai patogu
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 07 01, 10:05)

Renačiukas na jei neišsiplovė po 2 kartų varnalėšų aliejus, ryškai būsi jo padauginus  mirksiukas.gif , o tu pabandyk kaip aš - imi padarai skastymą ir ant piršto šiek tiek užsipili aliejuko ir patepi, vėl darai kitą sklastymą ir  vėl tepi ir taip tikrai nepadaiginsi  biggrin.gif [/color]


Taip ir darysiu. Patirtis ateina palaipsniui. Tiesą sakant, tragedijos dėl to, kad neišsiplovė nedariau, susirišau plaukus, prabuvau darbe, o aliejus, pabuvęs ilgiau, tikrai nepakenkė šaknims. Atvirkščiai - jau po pirmo karto pastebėjau akivaizdžius rezultatus - plaunant plaukų iškrito mažiau, o kai šukuoju tai šukose tikrai mažiau tų plaukų pasilieka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 01, 10:03)
Ačiū  4u.gif Aš dažniausiai Kosmadoj apsiperku, nes nuolaidų kortelę ten turiu. Reiks užsukt ir į Drogą smile.gif

As irgi turiu atseit ta nuolaidu kortele. Pirkau pudra, su nuolaida kainavo daugiau nei "Rimi" be nuolaidos ir mazdaug tiek pat, kiek kitose parduotuves iprastai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 01, 08:49)
Aš irgi norėčiau sužinot kur perkate Babuški Agafi aliejuką?  g.gif Ne viena čia giria jį - išduokite paslaptį  ax.gif


As tai radau jo Maximoj prie plaukams skirtu priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 07 19, 07:38)
As tai radau jo Maximoj prie plaukams skirtu priemoniu.

aš tai jį perku Eurokos parduotuvėje
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 07 01, 08:05)
aš ir naudoji pirktinį, tačiau pvz sezamo aliejaus litrą man atnešė teta, kuri dirba grožio centre ir jį naudoja įvairioms procedūroms, tai  taip ir sunadojau jį  ant plaukų...
Renačiukas na jei neišsiplovė po 2 kartų varnalėšų aliejus, ryškai būsi jo padauginus  mirksiukas.gif , o tu pabandyk kaip aš - imi padarai skastymą ir ant piršto šiek tiek užsipili aliejuko ir patepi, vėl darai kitą sklastymą ir  vėl tepi ir taip tikrai nepadaiginsi  biggrin.gif


o as biski kitaip, bet tepu tik saknis: uzlasinu siek tiek ant pirstu, patrinu abi rankas kad pasiskirstytu i tarpupirscius ir kaisalioju praskestus pirstus i plaukus prie saknu patrindama, o galva laikau palenkus. niekada nepasidaugina to aliejaus, visad gerai issiplauna
Atsakyti