Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Lalaa @ 2006 06 29, 18:28)
Bandziau 2 rusiu, drekinanti ir maitinanti, geri, bet atradau dar geresnius  mirksiukas.gif


lalaa,o kokius tu geresnius atradai?gal gali parasyti,as irgi noriu pameginti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2006 06 29, 18:29)
Savo laiku prisizaidziau su tom naminem kaukem. Aliejai, majonezai, kiausiniai, svogunai ir kt. Fui.... Baisu net prisiminti.. Nieko nepadedavo, tik plaukus suriebalindavo ir tiek..
Paskutini karta kai bandziau alyvuogiu alieju is 2 kartu neissiplove plaukai, o efekto - jokio.
Tai jau uztenka su tais eksperimentais. Geriau nepaigailiuy pinigu ir nusiperku normalias priemones plaukams. Bent zinau, kad zmoniskai issiplaus..


viena karta pabandzius nieks nepadeda g.gif man majonezas gerai issiplaudavo,tik nereikia jo pritepti tiek kad nuo plauku varvetu ir bus ok thumbup.gif as irgi nepagailiu pinigu gerom plauku prieziuros priemonem,bet daznai palepinu plaukus naturaliomis priemonemis thumbup.gif o aliejus maisomas tik i kaukes,jei tepi gryna alieju ant plauku tai aisku kad neissiplauna,tada tik feiris padet gali doh.gif
Papildyta:
beje prisiminiau,kad alyvuogiu alieju kuri jus bandet tepti plaukus,viena zinoma lietuviu grupes sokeja tepdavo kuna,labai tinka sausai odai,ji tepe kokybisku alyvuogiu aliejumi visa kuna tai nuotraukose tokia odele thumbup.gif net pavydejau!!!!ant rudo idegusio kuno oda tiesiog blizga.grazu thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka babuskos Agafijos aliejukai ampulese, Zolotoj Solk, Dzintars, Oriflame su kokosais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 29, 19:59)
viena karta pabandzius nieks nepadeda g.gif man majonezas gerai issiplaudavo,tik nereikia jo pritepti tiek kad nuo plauku varvetu ir bus ok thumbup.gif as irgi nepagailiu pinigu gerom plauku prieziuros priemonem,bet daznai palepinu plaukus naturaliomis priemonemis thumbup.gif o aliejus maisomas tik i kaukes,jei tepi gryna alieju ant plauku tai aisku kad neissiplauna,tada tik feiris padet gali doh.gif

Ne karta bandziau detis ir ne du. mirksiukas.gif O alyvuogiu alieju kaukes labai gyre forumuotes, beje, jos dejo gryna alieju, tik aisku ne ant saknu. Joms atseit labai padejo, to inicijuota pabandziau ir as.. Fui.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 06 29, 21:29)
Savo laiku prisizaidziau su tom naminem kaukem. Aliejai, majonezai, kiausiniai, svogunai ir kt. Fui.... Baisu net prisiminti.. Nieko nepadedavo, tik plaukus suriebalindavo ir tiek..
Paskutini karta kai bandziau alyvuogiu alieju is 2 kartu neissiplove plaukai, o efekto - jokio.
Tai jau uztenka su tais eksperimentais. Geriau nepaigailiuy pinigu ir nusiperku normalias priemones plaukams. Bent zinau, kad zmoniskai issiplaus..



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei kas patikesit kad tai padeda plaukams - isbandykit
Mano kaimyne plaukus skalauja "perkostu skysciu" nuo ismirkytos juodos duonos riekiu - tai plaukai blizga ir storeja - issidave, kai nusistebejau ka ji plaukam daro kad ju taip padaugejo... ir dar ji patare vakarais pries miega pamasazuoti su sukomis pasaknes... nezinau nuo to ar ne - bet tai praktikuojant plaukai pradejo augti geriau ir greiciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2006 06 29, 23:00)
Jei kas patikesit kad tai padeda plaukams - isbandykit
Mano kaimyne plaukus skalauja "perkostu skysciu" nuo ismirkytos juodos duonos riekiu - tai plaukai blizga ir storeja - issidave, kai nusistebejau ka ji plaukam daro kad ju taip padaugejo... ir dar ji patare vakarais pries miega pamasazuoti su sukomis pasaknes... nezinau nuo to ar ne - bet tai praktikuojant plaukai pradejo augti geriau ir greiciau thumbup.gif



As irgi pries 2 metus taip dariau, atsirado pasalinis poveikis lotuliukas.gif negalejau valgyt duonos doh.gif
Atsakyti
as cia pasiskaicius pabandziau majonezo kauke. viskas normaliai issiplove ir plaukams tikrai patiko bigsmile.gif . reiks dar ta Lalos giriama babuskos aliejuka isbandyt
Atsakyti
o kur tu ta babuskos aliejuka perki?manau kazin ar airijoj jo rasiu g.gif o oriflame gaminiai man nepatinka schmoll.gif pati kazkada platinau abejotina kokybe,dauguma ju lenkiski verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kiddo @ 2006 06 29, 20:36)
as cia pasiskaicius pabandziau majonezo kauke. viskas normaliai issiplove ir plaukams tikrai patiko bigsmile.gif . reiks dar ta Lalos giriama babuskos aliejuka isbandyt

mano plaukams irgi majonezas patiko thumbup.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2006 06 29, 19:26)
Ne karta bandziau detis ir ne du.  mirksiukas.gif  O alyvuogiu alieju kaukes labai gyre forumuotes, beje, jos dejo gryna alieju, tik aisku ne ant saknu. Joms atseit labai padejo, to inicijuota pabandziau ir as.. Fui..  schmoll.gif

nu man irgi nepatiktu ant plauku alieju tepti,znok niekur nesu skaiciusi kad taip reikia,o vat i visokias kaukes plaukams kad pila tai zinau tada ir issiplauna thumbup.gif o gryna alieju isplauti kazin ar feirio butelio uztektu ilgiem plaukam doh.gif
Atsakyti
nžn kai jums merginos, bet man aliejai normaliai išsiplauna, ankščiau dažniau, , o db rečiau, bet per pusę plaukų ilgį patepu plaukus sezamo aliejumi , palaukau valandžiukę ir nuplaunu, tai plaukai nėra sausi, nes aš juk juos nuolatos šviesinu doh.gif
Atsakyti
as irgi nuo puses plauku neretai uzsitepu alyvuogiu aliejaus ir issiplauna kuo puikiausiai is pirmo karto cool.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu unsure.gif . As irgi ant saknu netepiau, tik galiukus... bet jau kai isplauti reikejo tai..... doh.gif . Dar dabar pamenu ta jausma kai su dziovintuvu pradedi dziovinti o plaukai taip ir lieka sulipe makaronais...fui...

O kaip uzsidejus ta alieju valanda pabuti kad neistepliotum rubu? jeigu susuksiu i kuodeli, tai ir saknims klius, o tada jau bus blogai verysad.gif . Na gal ir kaip blondine paklausiau, bet idomu gi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 06 30, 16:45)
as irgi nuo puses plauku neretai uzsitepu alyvuogiu aliejaus ir issiplauna kuo puikiausiai is pirmo karto cool.gif

As tepu ant visu plauku, dukart perplaunu sampunu ir thumbup.gif
Atsakyti