Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

mamytes,parasysiu kai lelis mano uzmigs,nes jis toks nemiegalius neleidzia mamytei prie kompiuterio pasedet vis reikalauja demesio,prizadu snd.vakare...jau susiradau keleta idomesniu thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes,na as turiu ilgus plaukus,jau kokius puse metu nedaziau smile.gif ir esu labai patenkinta smile.gif tai dabar laukiu kol visi ataugs ir bus naturalios spalvos.is patirties kalbant nepatariu dazyti jei turite grazius plaukus, kad paskui netektu gailetis kai po biski visi prades slinkti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewelina @ 2006 06 28, 17:20)
sveikutes,na as turiu ilgus plaukus,jau kokius puse metu nedaziau smile.gif ir esu labai patenkinta smile.gif tai dabar laukiu kol visi ataugs ir bus naturalios spalvos.is patirties kalbant nepatariu dazyti jei turite grazius plaukus, kad paskui netektu gailetis kai po biski visi prades slinkti sad.gif



O kokia spalva dažei plaukus? Ir išslinko daug nuo dažų? Gal nutrupėjo nuo netinkamos priežiūros? 4u.gif
Atsakyti
Norite,kad sviesus plaukai zvilgetu auksu?isbandykite svogunu lukstu nuovira.sauja lukstu uzpilkite stikline vandens ir15 min.pavirinkite.perkosusi ipilkite sauksta glicerino(isigysite vaistinese) ir ismaisykite.siuo skysciu kasdien vilgikite plaukus.


sauksta sezamo seklu uzpilkite stikline vandens ir pusvalandi kaitinkite ant silpnos ugnies(NEUZVIRINKITE!).perkostu nuoviru skalaukite tamsiu atspalviu plaukus kaskart po trinkimo.


tamsus plaukai igaus dailu atspalvi,jei du kartus per savaite skalausite salaviju bei rozmarinu istrauka:sumaisykite po du saukstus zoleliu ir uzplikykite dviem stiklinemis vandens.po pusvalandzio perkoskite.


stipria egliu zieviu istrauka daznai skalaujami juodi plaukai zvilges lyg sabalo kailis.


tamsius plaukus atgaivinsite ir kiek patamsinsite graikiniu riesutu kevalais.sumalkite3saujas kevalu ir sumaisykite su trupuciu vaisiu acto.ipilkite sauksta augalinio aliejaus ir kelis saukstus verdancio vandens.mase tepkite ant plauku ir laikykite 20 min.


ARBATA... PLAUKAMS
norite,kad plaukai butu sveiki ir zvilgantys?neislaidaukite rinkdamiesi brangu sampuna kuriame gamintoju teigimu yra gausybe vitaminu ir kitokiu plaukus maitinanciu medziagu.per trumpa plovimo laika jos vis tiek nespeja isigerti i plaukus.verciau istrinktus plaukus praskalaukite zoleliu atpilu.


*SUTEIKIA ZVILGESIO.
kriausiu lapu antpilas ne tik suteikia plaukams zvilgesio bet ir padaro juos puresnius.
kaip paruosti.dvi saujas svieziu arba dziovintu kriausiu lapu uzplikyti dviem stiklinemis verdancio vandens,uzdengti ir laikyti kol atves iki kuno temperaturos.

*SKATINA AUGIMA.
NORETUMETE GREICIAU ATSIAUGINTI TRUMPAI KIRPTUS PLAUKUS?Rozmarinu nuoviru plaukus skalaukite po kiekvieno trinkimo mazdaug menesi.
kaip paruosti.
100g dziovintu rozmarinu uzpilti 1l.vandens ir ant mazos ugnies virti kol mazdaug puse skyscio isgaruos ,po to atvesinti.

*PRISTABDO PLAUKU SLINKIMA.
varnalesu saknu,vaistiniu putokliu ir liepziedziu antpilas stiprina plauku saknis ir atgaivina net ilgus plaukus.
kaip paruosti.visu tryju rusiu vaistazoles sumaisyti lygiomis dalimis .4saukstus misinio uzplikyti 1l verdancio vandens ir uzdengus laikyti kol atves iki kuno temperaturos.

LIEPU SULTYS!!!!!!
sviezios liepu sultys stabdo plauku slinkima.
kaip jas pagaminti?jaunus liepu stiebus reikia sutrinti,uzpilti karstu vandeniu,po 2-3val.nukosti ir itrinti isplautus plaukus.
Papildyta:
turiu daugiau bet taip sunku juos visus perasyti g.gif na jei kam ko prireiks galesiu paieskot daugiau.tu knygu pas manbe pilna tad visu tikrai neistengsiu perasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
SAUSIEMS PLAUKAMS PADES KIAUSINIAI, MEDUS IR SEZAMO ALIEJUS.
Paruoskite labai veiksminga balzama,kuris grazins jiems blizgesi,svelnuma,minkstuma.Dubenelyje kelias minutes rankiniu maisikliu issukite 1kiausini,1arbatini sauksteli medaus ir 2 arbatinius saukstelius sezamo aliejaus(kartais buna vaistinese).sia tyrele tolygiai istepkite plaukus ir gerai itrinkite ju galus.apgaupkite galva siltu ranksluosciu ir taip pabukite 30min.paskui plaukus isplaukite ir iskalaukite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Giorgia aciu!!!!!
Tikras lobis!!!!! thumbup.gif

Papasakosiu apie savo nesekmingus bandymus atgaivinti plaukus alyvu aliejumi:
issiplovusi galva visa laime tik galiukus sugalvojau istepti tuo aliejumi doh.gif doh.gif doh.gif . Kai plaukus dar karta isploviau sampunu ir isskalavau, pradejau dziovinti, pamaciau kad tas visas aliejus vis dar ant plauku doh.gif . Tada dar karta plovimas, vel dziovinimas, o aliejus nenusiplauna doh.gif . ir taip kokius 5 kartus verysad.gif . Tabar jus pasiurpinsiu bet teko plaukus merkti i atskiesta indu plovikli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Tik taip tas aliejus man issiplove lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 29 birželio 2006 - 16:58
QUOTE(Tigris @ 2006 06 29, 18:52)
Giorgia aciu!!!!!
Tikras lobis!!!!!  thumbup.gif

Papasakosiu apie savo nesekmingus bandymus atgaivinti plaukus alyvu aliejumi:
issiplovusi galva visa laime tik galiukus sugalvojau istepti tuo aliejumi doh.gif  doh.gif  doh.gif . Kai plaukus dar karta isploviau sampunu ir isskalavau, pradejau dziovinti, pamaciau kad tas visas aliejus vis dar ant plauku doh.gif . Tada dar karta plovimas, vel dziovinimas, o aliejus nenusiplauna  doh.gif . ir taip kokius 5 kartus verysad.gif . Tabar jus pasiurpinsiu bet teko plaukus merkti i atskiesta indu plovikli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . Tik taip tas aliejus man issiplove lotuliukas.gif



Idomiai cia tau isejo su alyvuogiu aliejumi, pas mane tas pats kai patepu ricinos aliejumi (tik galiukus), o alyvuogiu gerai isiplauna, na gal dar nuo firmos priklauso biggrin.gif

Man geriausiai isiplauna babuskos Agafijos aliejukas ampulese, atradimas mano plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 29, 16:23)
Idomiai cia tau isejo su alyvuogiu aliejumi, pas mane tas pats kai patepu ricinos aliejumi (tik galiukus), o alyvuogiu gerai isiplauna, na gal dar nuo firmos priklauso  biggrin.gif

Man geriausiai isiplauna babuskos Agafijos aliejukas ampulese, atradimas mano plaukams  thumbup.gif


nezinau kaip jum su tuo alyvuogiu aliejum,as niekada nebandziau jo vieno tepti ant plauku,net nebuvau niekur skaiciusi kad ji reikia viena tepti schmoll.gif kaukese kuriouse buvo aliejus tai man issiplove,as aliejuka plaukam perku specialu karsta VO5 man jis patinka ir tikrai issiplauna thumbup.gif o gryno alyvuogiu ar kokio kito net nesu bandziusi ant plauku tepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 29, 20:49)
nezinau kaip jum su tuo alyvuogiu aliejum,as niekada nebandziau jo vieno tepti ant plauku,net nebuvau niekur skaiciusi kad ji reikia viena tepti schmoll.gif kaukese kuriouse buvo aliejus tai man issiplove,as aliejuka plaukam perku specialu karsta VO5 man jis patinka ir tikrai issiplauna thumbup.gif o gryno alyvuogiu ar kokio kito net nesu bandziusi ant plauku tepti g.gif



Alyvuogiu bandziau pries pora metu visai nieko, VO5 man nelabai per skystas ir mazai poveikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 29, 18:08)
Alyvuogiu bandziau pries pora metu visai nieko, VO5 man nelabai per skystas ir mazai poveikio  ax.gif


man zinok visai nieko,tiko gal poveikis nedidelis bet plaukai labai minksti ir galai nesausi.ziurint koki tu bandei VO5 aliejuko yra keliu rusiu,bent cia Airijoj.
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 29, 21:18)
man zinok visai nieko,tiko gal poveikis nedidelis bet plaukai labai minksti ir galai nesausi.ziurint koki tu bandei VO5 aliejuko yra keliu rusiu,bent cia Airijoj.



Bandziau 2 rusiu, drekinanti ir maitinanti, geri, bet atradau dar geresnius mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo laiku prisizaidziau su tom naminem kaukem. Aliejai, majonezai, kiausiniai, svogunai ir kt. Fui.... Baisu net prisiminti.. Nieko nepadedavo, tik plaukus suriebalindavo ir tiek..
Paskutini karta kai bandziau alyvuogiu alieju is 2 kartu neissiplove plaukai, o efekto - jokio.
Tai jau uztenka su tais eksperimentais. Geriau nepaigailiuy pinigu ir nusiperku normalias priemones plaukams. Bent zinau, kad zmoniskai issiplaus..
Atsakyti