Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Mano plaukai spindi tik nuo dažų. Kol buvo natūralios spalvos (oi seniai biggrin.gif), buvo pelenų spalvos, matiniai ir blizgesio buvo labai mažai. Dabar jau daug metų dažau raudonai, o raudona spalva labiausiai duoda blizgesį, todėl skirtumas tikrai akivaizdus.
Bet viskas priklauso nuo dažų. Kai buvau nusibalinus - tai tikrai, tokius plaukus tik išmest doh.gif Visai "nuėsti" buvo. Dar buvau "užsirovus" ant kelių prastos kokybės dažų, tai irgi pagadino plaukus. Bet nuo tada, kai pradėjau dažytis kirpykloje - jokių problemų thumbup.gif Ir plaukai tikrai gražesni už bobutės kaime, kuri ajerais galvą plauna lotuliukas.gif
Nors čia kam kas gražu. Kitiem mano plaukai per daug nenatūralūs, ir dėl to nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2006 06 24, 23:12)
Mano plaukai spindi tik nuo dažų. Kol buvo natūralios spalvos (oi seniai biggrin.gif), buvo pelenų spalvos, matiniai ir blizgesio buvo labai mažai. Dabar jau daug metų dažau raudonai, o raudona spalva labiausiai duoda blizgesį, todėl skirtumas tikrai akivaizdus.
Bet viskas priklauso nuo dažų. Kai buvau nusibalinus - tai tikrai, tokius plaukus tik išmest  doh.gif  Visai "nuėsti" buvo. Dar buvau "užsirovus" ant kelių prastos kokybės dažų, tai irgi pagadino plaukus. Bet nuo tada, kai pradėjau dažytis kirpykloje - jokių problemų  thumbup.gif  Ir plaukai tikrai gražesni už bobutės kaime, kuri ajerais galvą plauna  lotuliukas.gif
Nors čia kam kas gražu. Kitiem mano plaukai per daug nenatūralūs, ir dėl to nepatinka.

Pritariu Tavo nuomonei. Manau, kad butent plauku dazai plaukams suteikia ta blizgesi, bet, aisku, reikia atitinkamos prieziuros, kad tas blizgesys isliktu. Kol nedazau, stengiuosi plaukus priziureti, maitinti, drekinti, kad neprasciau atrodytu bigsmile.gif
Atsakyti
O man patys gražiausi plaukai yra jaunų mergaičių, dažniausiai švelnios smėlinės spalvos, ilgi, gražiai krentantys, nepaliesti dažų. Tokie natūralūs atrodo taip "nekaltai". Kai pamatau tokius, tai baltai baltai pavydžiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2006 06 24, 22:12)
Mano plaukai spindi tik nuo dažų. Kol buvo natūralios spalvos (oi seniai biggrin.gif), buvo pelenų spalvos, matiniai ir blizgesio buvo labai mažai. Dabar jau daug metų dažau raudonai, o raudona spalva labiausiai duoda blizgesį, todėl skirtumas tikrai akivaizdus.
Bet viskas priklauso nuo dažų. Kai buvau nusibalinus - tai tikrai, tokius plaukus tik išmest  doh.gif  Visai "nuėsti" buvo. Dar buvau "užsirovus" ant kelių prastos kokybės dažų, tai irgi pagadino plaukus. Bet nuo tada, kai pradėjau dažytis kirpykloje - jokių problemų  thumbup.gif  Ir plaukai tikrai gražesni už bobutės kaime, kuri ajerais galvą plauna  lotuliukas.gif
Nors čia kam kas gražu. Kitiem mano plaukai per daug nenatūralūs, ir dėl to nepatinka.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
plaukai bunai l ivairus biggrin.gif vienu plonyciai ir svelnus kaip kailiukas, kitu storesni , tvirtesni (tuo paciu atsparesni poveikiui) - liuto karciai biggrin.gif , tokiu plauku ant galvos atrodo daug. todel nuo chem dazu vienom palukai ploneja ir sauseja nuo minimalaus peroksido kiekio, o kitoms niekas nekenkia.

kuo lygesnis plaukas tuo labiau jis blizga. iv plauku prieziuros priemones (pvz balzamai) padengia plauka plevele ir uzlygina visokius mikro itrukimus, delko plaukas atrodo sveikesnis ir grazenis, zvilga 4u.gif
jeigu nuo chem dazu plaukai blizga, tai bet kuriuo atveju ne nuo peroksido (nes jo funkcija plaukus pasveisinti) o nuo kitu priedu, gal nuo pigmento, o gal i dazu sudeti dedamos kokios spec priemones.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 06 25, 09:18)
O man patys gražiausi plaukai yra jaunų mergaičių, dažniausiai švelnios smėlinės spalvos, ilgi, gražiai krentantys, nepaliesti dažų. Tokie natūralūs atrodo taip "nekaltai". Kai pamatau tokius, tai baltai baltai pavydžiu  wub.gif


as irgi joms pavydziu tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(manu @ 2006 06 25, 14:42)
plaukai bunai l ivairus  biggrin.gif  vienu plonyciai ir svelnus kaip kailiukas, kitu storesni , tvirtesni (tuo paciu atsparesni poveikiui) - liuto karciai  biggrin.gif , tokiu plauku ant galvos atrodo daug.  todel nuo chem dazu vienom palukai ploneja ir sauseja nuo minimalaus peroksido kiekio, o kitoms niekas nekenkia.

kuo lygesnis plaukas tuo labiau jis blizga. iv plauku prieziuros priemones (pvz balzamai) padengia plauka plevele ir uzlygina visokius mikro itrukimus, delko plaukas atrodo sveikesnis ir grazenis, zvilga  4u.gif
jeigu nuo chem dazu plaukai blizga, tai bet kuriuo atveju ne nuo peroksido (nes jo funkcija plaukus pasveisinti) o nuo kitu priedu, gal nuo pigmento, o gal i dazu sudeti dedamos kokios spec priemones.


pritariu tau,kad jie blizga ne nuo dazu bet i ju sudeti dedamu priedu kuris suteikia ta blizgesi,tas peroksidas kuris yra dazuose juos tik nudazo....o blizgesys nuo priedu.manau tapati blizgesi galim isgauti ant naturaliu plauku naudojant plauku prieziurai skirtas priemones thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 25, 23:12)
as irgi joms pavydziu tongue.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
pritariu tau,kad jie blizga ne nuo dazu bet i ju sudeti dedamu priedu kuris suteikia ta blizgesi,tas peroksidas kuris yra dazuose juos tik nudazo....o blizgesys nuo priedu.manau tapati blizgesi galim isgauti ant naturaliu plauku naudojant plauku prieziurai skirtas priemones thumbup.gif

Giorgia, rasei, kad esi isbandziusi ivairiausiu naturaliu priemoniu. Gal galetum parasyti, kokio veiksmingos?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 26, 13:22)
Giorgia, rasei, kad esi isbandziusi ivairiausiu naturaliu priemoniu. Gal galetum parasyti, kokio veiksmingos?


Viktuteee,jei as parasyciau kokias naturalias priemones as naudojau tai pradetum juoktis ir sakytum kad as biski durna,tad apie jas as biskuti patylesiu.beje labai sunku gauti visu reikalingu produktu vaistinei tad tekdavo gerai paieskoti doh.gif as domiuosi sveika gyvensena ir t.t.tad turiu daug knygu apie sveikata ten taipat yra daug medziagos kaip tureti stiprius ir sveikus plaukus bet recepteliai tai kaip cia pasakius g.gif nekiekviena dristu toki s......ant galvos deti.bet as bandziau ir to nesigailiu,kaip knygose raso visos plauku prieziuros priemones tai tik laikinas efektas schmoll.gif jei tait tave sudomino paieskok literaturos knygynuose ar bibliotekoje thumbup.gif naturaliu priemoniu rezultatai cool thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 26, 17:06)
Viktuteee,jei as parasyciau kokias naturalias priemones as naudojau tai pradetum juoktis ir sakytum kad as biski durna,tad apie jas as biskuti patylesiu.beje labai sunku gauti visu reikalingu produktu vaistinei tad tekdavo gerai paieskoti doh.gif as domiuosi sveika gyvensena ir t.t.tad turiu daug knygu apie sveikata ten taipat yra daug medziagos kaip tureti stiprius ir sveikus plaukus bet recepteliai tai kaip cia pasakius g.gif nekiekviena dristu toki s......ant galvos deti.bet as bandziau ir to nesigailiu,kaip knygose raso visos plauku prieziuros priemones tai tik laikinas efektas schmoll.gif jei tait tave sudomino paieskok literaturos knygynuose ar bibliotekoje thumbup.gif  naturaliu priemoniu rezultatai cool thumbup.gif

Pati esu naudojusi azuolo zieves nuovirus, dariusi medaus, alyvuogiu aliejaus, kiausiniu kaukes ir pan. Papasakok, ka Tu isbandei. Tikrai labai idomu. Tam mes cia ir rasomes, kad pasidalintumeme patirtimi. O gal sudomins koks nors Tavo receptukas ir mes isbandysime? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 26, 16:06)
Viktuteee,jei as parasyciau kokias naturalias priemones as naudojau tai pradetum juoktis ir sakytum kad as biski durna,tad apie jas as biskuti patylesiu.beje labai sunku gauti visu reikalingu produktu vaistinei tad tekdavo gerai paieskoti doh.gif as domiuosi sveika gyvensena ir t.t.tad turiu daug knygu apie sveikata ten taipat yra daug medziagos kaip tureti stiprius ir sveikus plaukus bet recepteliai tai kaip cia pasakius g.gif nekiekviena dristu toki s......ant galvos deti.bet as bandziau ir to nesigailiu,kaip knygose raso visos plauku prieziuros priemones tai tik laikinas efektas schmoll.gif jei tait tave sudomino paieskok literaturos knygynuose ar bibliotekoje thumbup.gif  naturaliu priemoniu rezultatai cool thumbup.gif


Is tiesu nera cia ko gedytis bigsmile.gif as irgi bandau atrasti kuo naturalesnes priemones....
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele @ 2006 06 27, 21:44)
Is tiesu nera cia ko gedytis bigsmile.gif  as irgi bandau atrasti kuo naturalesnes priemones....


net nezinau kokiu cia jums parasius,kiekvieno plaukai yra individualus mano pvz.sausi tai as darau sausiem plaukam,kas tinka vienu tipu plaukam tai nebutinai tiks ir kitam.bet pavartysiu savo knygutes ir idesiu cia keleta gal kuriai pravers smile.gif
Atsakyti
4u.gif laukiam nesulaukiam tu recepteliu..mano irgi sausi plaukuciai tai bus pats tas 4u.gif
Atsakyti