Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 23, 14:53)
Esu ziurejusi mano mociutes laiku nuotraukas ir, mano manymu, siais laikais merginos turi tikrai grazesnius plaukus. Kalbu apie butent apie zvilgesi, kritima, nes butent tokie plaukai man yra grazus. Ryskiai matomas blizgesys juk isgaunamas butent dazymu, ivairiomis kaukemis (nemanau, kad naturaliomis), plauku tiesinimu, aliejukais(nevisada naturaliais). Visos naturalios priemones plaukams gali nebent kazkiek gydyti, pamaitinti, bet tikrai abejoju, ar imanoma isgauti toki svytejima, blizgesi be cheminiu priemoniu  cool.gif Neabejoju, kad odai geriausios, naudingiausios yra naturalios priemones, tuo tarpu, plaukai visgi yra plaukai, juos gali nukirpti, atauginti(kazkas sake, kad jie yra negyvi, gyvas tik paluku svogunelis), todel chemines medziagos, mano manymu, nera nusikaltimas plaukams  cool.gif , nors,be abejo, kuo naturaliau, tuo geriau  mirksiukas.gif

tu manai kad ryskiai matomas blizgesys isgaunamas butent dazymu,niu tikrai tau priestarauju koks gali buti blizgesys nuo peroksido,kaikuriuose dazuose jo yra net9% taip blizga tik po dazymo kai issiplauni galva ir dar perskalauji balzamuku kuris buna pridetas prie tu dazu po to plaukai nusiura tampoa siurkstus ir jiems reikia priemoniu atgaivinti nesvarbu naturaliu ar cheminiu,tad dazai tik spalva suteikia o ne blizgesi...isvis po daugelio dazymo plaukai nuo peroksido tampa nebeplaukai schmoll.gif patikek pati labai daug isbandziau naturaliu priemoniu ir ju poveikis nekiek neprastesnis nei cheminiu...cia kiekvieno teise rinktis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 23, 17:59)
tu manai kad ryskiai matomas blizgesys isgaunamas butent dazymu,niu tikrai tau priestarauju koks gali buti blizgesys nuo peroksido,kaikuriuose dazuose jo yra net9% taip blizga tik po dazymo kai issiplauni galva ir dar perskalauji balzamuku kuris buna pridetas prie tu dazu po to plaukai nusiura tampoa siurkstus ir jiems reikia priemoniu atgaivinti nesvarbu naturaliu ar cheminiu,tad dazai tik spalva suteikia o ne blizgesi...isvis po daugelio dazymo plaukai nuo peroksido tampa nebeplaukai schmoll.gif patikek pati labai daug isbandziau naturaliu priemoniu ir ju poveikis nekiek neprastesnis nei cheminiu...cia kiekvieno teise rinktis thumbup.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 23, 18:59)
tu manai kad ryskiai matomas blizgesys isgaunamas butent dazymu,niu tikrai tau priestarauju koks gali buti blizgesys nuo peroksido,kaikuriuose dazuose jo yra net9% taip blizga tik po dazymo kai issiplauni galva ir dar perskalauji balzamuku kuris buna pridetas prie tu dazu po to plaukai nusiura tampoa siurkstus ir jiems reikia priemoniu atgaivinti nesvarbu naturaliu ar cheminiu,tad dazai tik spalva suteikia o ne blizgesi...isvis po daugelio dazymo plaukai nuo peroksido tampa nebeplaukai schmoll.gif patikek pati labai daug isbandziau naturaliu priemoniu ir ju poveikis nekiek neprastesnis nei cheminiu...cia kiekvieno teise rinktis thumbup.gif

Dazai dazams nelygu ir dar priklauso kaip priziuresi, puoselesi savo plaukus po dazymo mirksiukas.gif Domiuosi plauku dazymu, dazais, nors pati dar plauku nedaziau... Galbut ir noresiu veliau dazyti, bet butent del to blizgejimo, spindesio. Nemanau, kad mano naturalus plaukai kada nors atrodys taip ir blizges, zeres kaip kokybiskai nudazyti ir gerai priziureti plaukai. Apie kokias naturalias priemones, neprastesnes nei chemines Tu kalbi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 23, 21:04)
Dazai dazams nelygu ir dar priklauso kaip priziuresi, puoselesi savo plaukus po dazymo  mirksiukas.gif  Domiuosi plauku dazymu, dazais, nors pati dar plauku nedaziau... Galbut ir noresiu veliau dazyti, bet butent del to blizgejimo, spindesio. Nemanau, kad mano naturalus plaukai kada nors atrodys taip ir blizges, zeres kaip kokybiskai nudazyti ir gerai priziureti plaukai. Apie kokias naturalias priemones, neprastesnes nei chemines Tu kalbi?  g.gif


niu ir dziaugiusi kad dar nedazei plauku thumbup.gif tai geriau visu ir nedazyk tik sruogelem,viska atiduociau kad mano plaukai butu nedazyti,naturalios spalvos,o ne balinti peroksidu.ptikek nuo bet kokiu dazu kokybiski jie ar nelabai plaukam poveikis toks pat .jie nusiura pradeda skilineti,paskui tik naudok ir naudok priemuones plaukam atgaivinti doh.gif galiu sau leisti nusipirkti paciu geriausiu dazu plaukam ar nueiti pas geriausia stilista,bet zinok po keliu dazymu plaukai parodo kad jiem peroksidas nepatinka verysad.gif o paskui nuauginti nubalintus plaukus labai sunku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 24, 12:01)
niu ir dziaugiusi kad dar nedazei plauku thumbup.gif tai geriau visu ir nedazyk tik sruogelem,viska atiduociau kad mano plaukai butu nedazyti,naturalios spalvos,o ne balinti peroksidu.ptikek nuo bet kokiu dazu kokybiski jie ar nelabai plaukam poveikis toks pat .jie nusiura pradeda skilineti,paskui tik naudok ir naudok priemuones plaukam atgaivinti doh.gif galiu sau leisti nusipirkti paciu geriausiu dazu plaukam ar nueiti pas geriausia stilista,bet zinok po keliu dazymu plaukai parodo kad jiem peroksidas nepatinka verysad.gif o paskui nuauginti nubalintus plaukus labai sunku schmoll.gif

Butent prisiskaiciusi panasiu atsiliepimu ir bijau dazytis plaukus. Na, as as is prigimties turiu grazius, storus, veslius, stiprius plaukus (tfu tfu tfu. Beje, cia ne as taip apie savo plaukus sprendziu, o taip aplinkiniai kalba blush2.gif Visada kirpejos stebisi, kiek daug as plauku turiu) tai dar esu lyg ir patenkinta kol kas ir dazymu neuzsiimu.
Atsakyti
Nors mano plaukai paplonejo nuo dazymu,bet naturaliais plaukais but tikrai nenoreciau,na nebent ta spalva butu kazkokia konkreti,o ne tipiska lietuviska su pilku atspalviu.Senai dazausi baltom sruogelem,esu labai patenkinta,nors puikiai zinau zala.Bet dabar puikiai jauciuosi,tuo ir dziaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(leja30 @ 2006 06 24, 15:04)
Nors mano plaukai paplonejo nuo dazymu,bet naturaliais plaukais but tikrai nenoreciau,na nebent ta spalva butu kazkokia konkreti,o ne tipiska lietuviska su pilku atspalviu.Senai dazausi baltom sruogelem,esu labai patenkinta,nors puikiai zinau zala.Bet dabar puikiai jauciuosi,tuo ir dziaugiuosi.

Mano plauku foto buvo paluku nuotrauku skyrelyje. Nemanyciau, kad pilka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 24, 11:01)
niu ir dziaugiusi kad dar nedazei plauku thumbup.gif tai geriau visu ir nedazyk tik sruogelem,viska atiduociau kad mano plaukai butu nedazyti,naturalios spalvos,o ne balinti peroksidu.ptikek nuo bet kokiu dazu kokybiski jie ar nelabai plaukam poveikis toks pat .jie nusiura pradeda skilineti,paskui tik naudok ir naudok priemuones plaukam atgaivinti doh.gif galiu sau leisti nusipirkti paciu geriausiu dazu plaukam ar nueiti pas geriausia stilista,bet zinok po keliu dazymu plaukai parodo kad jiem peroksidas nepatinka verysad.gif o paskui nuauginti nubalintus plaukus labai sunku schmoll.gif


nu man net siaubas ima kaip tu nusisneki doh.gif pirma as dazau plaukus 6metus tik kokybiskais dazais(tamsinu plaukuskeliasi tonais) ir manieji sveiki ir spindintys.
antra kai tik mano kirpeja man nudazo plaukus,jie laaabai spindi nuo dazu.spindesys islieka kokias 4dienas(galva kasdien plaunu),paskui jau ne taip spindi.
skirk biskiuka savokas "dazyti" ir "balinti" nes tai toli grazu ne tas pats
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 24, 15:22)
nu man net siaubas ima kaip tu nusisneki doh.gif  pirma as dazau plaukus 6metus tik kokybiskais dazais(tamsinu plaukuskeliasi tonais) ir manieji sveiki ir spindintys.
antra kai tik mano kirpeja man nudazo plaukus,jie laaabai spindi nuo dazu.spindesys islieka kokias 4dienas(galva kasdien plaunu),paskui jau ne taip spindi.
skirk biskiuka savokas "dazyti" ir "balinti" nes tai toli grazu ne tas pats

Kai tamsini,tikrai po to atrodo super,kaip is reklamos,bet dazymai duoda savo-plaukas ploneja verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 24, 15:07)
Mano plauku foto buvo paluku nuotrauku skyrelyje. Nemanyciau, kad pilka  g.gif

Siaip zinutes netaikiau konkreciai tau,parasiau tokia apibendrinancia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leja30: 24 birželio 2006 - 15:26
leja30 plauku storis yra paveldimas ir nieko jie neploneja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 24, 12:22)
nu man net siaubas ima kaip tu nusisneki doh.gif  pirma as dazau plaukus 6metus tik kokybiskais dazais(tamsinu plaukuskeliasi tonais) ir manieji sveiki ir spindintys.
antra kai tik mano kirpeja man nudazo plaukus,jie laaabai spindi nuo dazu.spindesys islieka kokias 4dienas(galva kasdien plaunu),paskui jau ne taip spindi.
skirk biskiuka savokas "dazyti" ir "balinti" nes tai toli grazu ne tas pats

pati tu nusisneki,pati sau priestarauji,juk rasei kad tik4 dienas jie spindi manai nuo dazu???????jie blizga nuo visokiu balzamu kuriuos tavo kirpeja tau uzdeda po dazymo arba kaikuriu dazu sudetyje yra visokio sssss kuris suteikia blizgesio,o ne paciuose dazuose.zinai kad dazu sudetis yra visu vienuoda peroksidas arba amoniakas 9% arba6%ir dar tu tiki tom pasakom kad plaukai nuo to spindi.tik nesakyk kad tu dazai plaukus ir nedeti jokiu balzamu ar kaukiu,va nedetum tai pamatytum koks tavo kokybisku dazu poveikis.mano plaukai nebalinti,as taip parasiau tik perkeltine prasme.mano plaukai taipat dazyti gerais dazais tik visa galva ir jie yra grazus nuo kokybisku balzamu,aliejuku ir kaukiu bet tikrai ne nuo KOKYKISKU dazu.....aciu uz diskusija,as nenoriu pyktis tik parasau savo nuomone kaip ir tu parasei savaja thumbup.gif
Atsakyti
Biskiuka nesupratai tu ka as norejau pasakyti...nuo dazu man intensyviai blizga 4dienas ir tai tikrai yra dazymo pasekme,nes po jokiu kaukiu ar balzamu tokio blizgesio neimanoma isgauti ax.gif o paskui blizga nuo prieziuros,siaip as paveldejau grazius sveikus plaukus,tvirtas ju saknis blush2.gif
Atsakyti