Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

Kazkas man minejo kad plaunant plaukus i sampuna kai ji ant delno uzlasini, reikia ipurksti tikros citrinos sulciu g.gif Sako tai padeda greiciau plaukucius auginti blush2.gif Ka manot ar verta bndyti? Nepakenks plaukams? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(noriuzako @ 2006 06 20, 18:55)
Kazkas man minejo kad plaunant plaukus i sampuna kai ji ant delno uzlasini, reikia ipurksti tikros citrinos sulciu  g.gif Sako tai padeda greiciau plaukucius auginti  blush2.gif Ka manot ar verta bndyti? Nepakenks plaukams?  doh.gif

aš tai pirmą kartą tokį dalyką girdžiu,be to man atrodo citrinos sultys gali plaukus džiovinti
Atsakyti
sveikos merginos,labai noreciau isbanndyti jusu rekomenduojamus balzamus ir aliejukus tik firmos dzintars airijoj nera pirkti verysad.gif tad kai grysiu atostogu isbandysiu rolleyes.gif mano plaukai auga gerai ir greitai tik viena problema labai skilinedavo plauku galai ir buvo baisiai sausi tad mano kirpeja patare man pries plovima itrinti plauku galus su majonezu,ir tikrai nenusivyliau labai minkstina plaukus ir galiukai netokie sausi.as ilgokai palaikau istepus po to isplaunu ir dar dedu plauku balzamo ir viska gerai isskalauju plaukai liux thumbup.gif patariu isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 20, 20:32)
kirpeja patare man pries plovima itrinti plauku galus su majonezu,ir tikrai nenusivyliau labai minkstina plaukus ir galiukai netokie sausi.as ilgokai palaikau istepus po to isplaunu ir dar dedu plauku balzamo ir viska gerai isskalauju plaukai liux thumbup.gif patariu isbandyti smile.gif

man vyro pusseserė taip pat sakė majonezu tepti plaukus.Nes pas ją nežmoniškai greit plaukai auga,kai paklausiau ką ji su jais daro ji man pasakė,kad tik majonezą naudoja.O nuo plaukų slinkimo,bent man kosmetinis žibalas padėjo
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 22:54)
man vyro pusseserė taip pat sakė majonezu tepti plaukus.Nes pas ją nežmoniškai greit plaukai auga,kai paklausiau ką ji su jais daro ji man pasakė,kad tik majonezą naudoja.O nuo plaukų slinkimo,bent man kosmetinis žibalas padėjo

As irgi esu bandzius majonezo kauke ( o ko as tik nebandzius... rolleyes.gif ) Kaip tik dbr sedziu plaukus zibalu+citrinos sultimis issitepusi, man patinka, kad plaukuciai tampa glotnesni ir igauna blizgejimo.
Papildyta:
QUOTE(Giorgia @ 2006 06 20, 21:32)
sveikos merginos,labai noreciau isbanndyti jusu rekomenduojamus balzamus ir aliejukus tik firmos dzintars airijoj nera pirkti verysad.gif tad kai grysiu atostogu isbandysiu rolleyes.gif mano plaukai auga gerai ir greitai tik viena problema labai skilinedavo plauku galai ir buvo baisiai sausi tad mano kirpeja patare man pries plovima itrinti plauku galus su majonezu,ir tikrai nenusivyliau labai minkstina plaukus ir galiukai netokie sausi.as ilgokai palaikau istepus po to isplaunu ir dar dedu plauku balzamo ir viska gerai isskalauju plaukai liux thumbup.gif patariu isbandyti smile.gif

Zinok, as tai baltai pavydziu, kad esi Airijoj. Juk ten tiek daug geru firmu plauku prieziuros priemoniu, kurios dar ir uz patrauklia kaina (Lietuvoj kai kuriu firmu produktai dukart brangesni doh.gif ). Tie patys paprasti sampunai, balzamai is prekybos centru yra ZYMIAI geresni nei musu vandenelis doh.gif
Atsakyti
Nu va, isbandziau Babuski Agafi ampoles silpniems plaukams, tai tikrai jau po pirmo karto plauku galai neatrodo tokie sausi. thumbup.gif priemone. Dekui Lalaa dar karteli uz rekomendacijas.

Bet majoneze tiek konservantu buna? O koki merginos naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristute.u: 21 birželio 2006 - 12:55
QUOTE(kristute.u @ 2006 06 21, 14:54)
Nu va, isbandziau Babuski Agafi ampoles silpniems plaukams, tai tikrai jau po pirmo karto plauku galai neatrodo tokie sausi.  thumbup.gif  priemone. Dekui Lalaa dar karteli uz rekomendacijas.

Bet majoneze tiek konservantu buna? O koki merginos naudojat?



Prasom mirksiukas.gif

As pries pora metu irgi tepiau ant plauku majoneza, paprasta gal Daimantu lotuliukas.gif tai ka as zinau, jei nera pinigu gal ir nieko, bet yra toks pasalinis poveikis jei ilgiau ji naudoji, nieko nesinori valgyti su majonezu, o as taip megau salotas, dabar jau pora metu valgau tik su aliejumi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 21, 14:10)
Prasom  mirksiukas.gif

As pries pora metu irgi tepiau ant plauku majoneza, paprasta gal Daimantu  lotuliukas.gif  tai ka as zinau, jei nera pinigu gal ir nieko, bet yra toks pasalinis poveikis jei ilgiau ji naudoji, nieko nesinori valgyti su majonezu, o as taip megau salotas, dabar jau pora metu valgau tik su aliejumi  lotuliukas.gif

geras čia su pašaliniu poveikiu.Aš namie visada turiu vilniaus majonezą,bet iki šiol nesuprantu ką jis duoda plaukams,juk ten sudėtį kas yra tik aliejus,kiaušinių milteliai,actas,garstyčios,druska. g.gif
Atsakyti
Man nuo majonezo per daug išsipučia plaukai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 21, 15:41)
geras čia su pašaliniu poveikiu.Aš namie visada turiu vilniaus majonezą,bet iki šiol nesuprantu ką jis duoda plaukams,juk  ten sudėtį kas yra tik aliejus,kiaušinių milteliai,actas,garstyčios,druska. g.gif



Man dabar geriausias Agafijos aliejukas, dar patiko Zolotoj Solk, bet dabar jo nematau unsure.gif Gerai isiplauna, normalus kvapas, poveikis thumbup.gif ir nera jokiu pasaliniu poveikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Lalaa,2006 06 16, 10:27]
Cia aliejukas [img]

sita ir as naudoju.. bet kazkaip nelabai rezultatu pastebejau g.gif
cia kiekviena karta pries plovima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 06 20, 20:17)
As irgi esu bandzius majonezo kauke ( o ko as tik nebandzius...  rolleyes.gif ) Kaip tik dbr sedziu plaukus zibalu+citrinos sultimis issitepusi, man patinka, kad plaukuciai tampa glotnesni ir igauna blizgejimo.
Papildyta:

Zinok, as tai baltai pavydziu, kad esi Airijoj. Juk ten tiek daug geru firmu plauku prieziuros priemoniu, kurios dar ir uz patrauklia kaina (Lietuvoj kai kuriu firmu produktai dukart brangesni  doh.gif ). Tie patys paprasti sampunai, balzamai is prekybos centru yra ZYMIAI geresni nei musu vandenelis  doh.gif


nepavydek drauguze zinok nieko gero is tu airijoj parduodamu priemoniu jei tikrai geros tai ir brangios o pigesnes tai nieko gero schmoll.gif kaiptik as jums pavydziu kad galit nusipirkti dzintars ta balzamuka nors kaip mamytes raso jis smirda bet zinok as uz naturalias priemones butinai pirksiu kai parvaziousiu thumbup.gif o majonezas geras tuo kad jame yra acto jis minkstina plaukus suteikia jiems blizgesio bigsmile.gif
Atsakyti