Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

o kokius jus vitaminus geriat? manau vitaminai ir aliejukai geriau paveiktu g.gif
labai labai as noriu va tokiu plauku:
user posted image

mano plaukai naturaliai tokios spalvos, tai tik ilgio betruksta biggrin.gif

zodziu nenoriu laaabai ilgu, bet vis tiek man iki peciu ir viskas daugiau neauga sad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 16 birželio 2006 - 21:11
Elzė super plaukų spalva,jei tokia tavo kaip pavaizduota wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILGRA: 16 birželio 2006 - 21:16
aha as ir labai nusivyliau dzintars aliejuko kvapu,man paciai silpna nuo jo...viena kart tik naudojau daugiau nesinori.O nivea aliejukas irgi taip smirda??
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 17, 17:03)
aha as ir labai nusivyliau dzintars aliejuko kvapu,man paciai silpna nuo jo...viena kart tik naudojau daugiau nesinori.O nivea aliejukas irgi taip smirda??

aš šiandien tepiausi tuo aliejuku plaukus ir nėra jau toks baisus tas kvapas tuo labiau,kad kai išsiploviau plaukus šampūnu jo visai neliko. mirksiukas.gif Be to ko norėt kai ten pilna visokių žolelių.
O kas per nivea aliejukas g.gif aš turbūt kažką praleidau
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 06 17, 17:03)
aha as ir labai nusivyliau dzintars aliejuko kvapu,man paciai silpna nuo jo...viena kart tik naudojau daugiau nesinori.O nivea aliejukas irgi taip smirda??



As dzintars aliejuka uosciau tik parduotuveje, ir vien del kvapo apsigalvojau doh.gif
O nivea turejau, kvapo nepalyginsi thumbup.gif o ir poveikis man jo patiko.
Atsakyti
aciu dowile kita kart pirksiu nivea biggrin.gif o sita nusiprikau tai jau teks sunaudot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dowile @ 2006 06 17, 17:30)
As dzintars aliejuka uosciau tik parduotuveje, ir vien del kvapo apsigalvojau  doh.gif
O nivea turejau, kvapo nepalyginsi  thumbup.gif  o ir poveikis  man jo patiko.

dowile,gal galėtum kaina parašyti ir gal parodyt gali kaip jis atrodo,nes aš kol dzintars paveiksliuko nepamačiau tai ir jieškojau jo kaip adatos šieno kupetoj doh.gif
Atsakyti
taip,o kokie tavo megstamiausi?
Atsakyti
sorry ne ten irasiau komentara.Kas del nivea aliejuko tai jis geltonoj bonkutej.
Atsakyti
Naudoju Nivea aliejuka. tai man jis thumbup.gif blizgesio ne vienas sampunas tiek nesuteikia. Kvapo tai jis beveik jokio neturi, o poveikis jau po poros kartu jauciasi.
Atsakyti
Nu va reikejo man nivea ir pirkti...o dabar as vis galvoju uzsitept bet vis randu "priezasciu" atideti rytojui..ir taip kasdien.br blush2.gif
Atsakyti
Labai neblogas yra C:enko aliejukas,uzrasyta balsam fluid plus,
turejau ir kapsulese ,ir buteliuke,labai patiko.
Atsakyti