Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

QUOTE(Lalaa @ 2006 06 16, 11:06)
Jei slenka tai naudok ka nors dar stiprinancio saknis, o jei ne tai gali profilaktiskai  mirksiukas.gif  O aliejukas pries plovima ir po plovimo tai man jau yra iprastas dalykas, jau metai kaip neturiu isissakuojusiu galiuku  thumbup.gif

tai tu naudoji aliejuka plauku galiukam?
itariu tex naudot ir shaknim ir galam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 06 16, 11:34)
tai tu naudoji aliejuka plauku galiukam?
itariu tex naudot ir shaknim ir galam  doh.gif

O aš naudoju vieną aliejuką dzintars ir tepu ir šaknis, ir galus prieš plovimąsmile.gif Taip pat avon naudoju, bet jis man rezultato jokio neduoda.rezultatas tikrai neblogas, gražėja galiukai smile.gif. O visiems plaukams kaukes dedu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 06 16, 12:34)
tai tu naudoji aliejuka plauku galiukam?
itariu tex naudot ir shaknim ir galam  doh.gif



As viska naudoju lotuliukas.gif kikeviena karta kazka naujo perku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 16, 12:11)
As viska naudoju  lotuliukas.gif  kikeviena karta kazka naujo perku  ax.gif



aš irgi turiu tokią savybę:bandyt vis kažką naujo.........o be plaukų galiukų aliejaus tikriausiai neišgyvenčiau......bet va nauja problema, ėmė vėl slinkti plaukai, teks imtis priemonių..........
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2006 04 21, 17:17)
As irgi kaip uzsinorejau to dzintars balzamo. Visur isieskojau ir kai radau, labai nusivyliau. Jis ziauriai dvokia. Nezinau kaip galima pakesti ta kvapa. Tai nusprendziau nepirkti, nors taip norejau to stebuklingo poveikio.





As isigyjau sakau gal susigyvensiu su tuo kvapu kur tau kaip meciau as visi namai keleta dienu dvoke nuo to kvapo net silpna namiskiams buvo pasidare as nelinkusi toki s.... piltis ant savo plauku beje po naudojimo tik per kelis kartus kvapas nuo plauku praejo nu man tai jis blush2.gif
Atsakyti
merginos......pagaliau.pagaliau aš radau tą aliejuką.Na bandysiu jį naudoti.Bet taip ir nesupratau ar juo šaknis ar galiukus reik tepti ir kiek laiko juos laikyti
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 16, 21:16)
merginos......pagaliau.pagaliau aš radau tą aliejuką.Na bandysiu jį naudoti.Bet taip ir nesupratau ar juo šaknis ar galiukus reik tepti ir kiek laiko juos laikyti



As irgi ji siandien nupirkau mirksiukas.gif pasiziurek skyrelyje Siandien nupirkau, jei toks pat, tai as su juo tepu visus plaukus, laikau apie 1 val, paskui plaunu su sampunu, labai gerai issiplauna ir neleika jokio kvapo ax.gif
Atsakyti
aha toks pat...o iš kur žinai kiek jį reik laikyt.Dar pilnai neįsiskaičiau,bet ten nerašo kaip jį naudoti.O galva apvinioji rankšluosčiu?
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 16, 21:48)
aha toks pat...o iš kur žinai kiek jį reik laikyt.Dar pilnai neįsiskaičiau,bet ten nerašo kaip jį naudoti.O galva apvinioji rankšluosčiu?



As ji jau naudoju gal 2 metus mirksiukas.gif kuo ilgiau palaikysi tuo geriau thumbup.gif kartais apvinioju galva celofaniniu maisiuku ir siltu rankslosciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 16, 20:56)
As ji jau naudoju gal 2 metus  mirksiukas.gif kuo ilgiau palaikysi tuo geriau  thumbup.gif  kartais apvinioju galva celofaniniu maisiuku ir siltu rankslosciu  ax.gif

o ar plaukai auga g.gif nes tik tam jį pirkau.Mano plaukučiai labai sveiki,švelnus,blizga,bet......stovi savo vietoj user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILGRA: 16 birželio 2006 - 20:04
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 16, 22:03)
o ar plaukai auga g.gif nes tik tam jį pirkau.Mano plaukučiai labai sveiki,švelnus,blizga,bet......stovi savo vietoj user posted image



Auga ir yra dar stipresni :ax
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 06 16, 21:14)
Auga ir yra dar stipresni  :ax

aišku nesitikėsiu visko iškart,bet labai jau jus visos jį išgyrėte tai bus matyt
Atsakyti