Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukučius toliau! #2

4u.gif Na mergaitės,
siūlau toliau dalintis patarimais, atradimais
skatinančiais plaukų augimą. 4u.gif


Beja, man kilo toks klausimas. g.gif
Pradėjus naudoti įvairias priemones skatinančias tiek plaukų autimą, tiek nuo sinkimo, pradėjo šakotis galiukai, ko anksčiau nebuvo. Sakau gal tie plaukai pradėjo kaip ant mielių augti į visas puses: tiek į ilgį, tiek į šonus, t.y. ir pradėjo skilinėti? blush2.gif
Atsakyti
Auginam, aš su jumis biggrin.gif Pas mane dabar 50x50 savų bei dažytų, jau galvoju, kaip čia iųtvėrus nenukirpt arba nebudažyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 04 17, 22:18)
Auginam, aš su jumis  biggrin.gif Pas mane dabar 50x50 savų bei dažytų, jau galvoju, kaip čia iųtvėrus nenukirpt arba nebudažyt  g.gif

Hmmm g.gif 50x50 jei nuauge tiek, tai visvien graziau spalva butu suvienodint 4u.gif

Man tai po paskutinio dazymo (keliu sruogeliu balinimo), visi dazyti isslinko blink.gif lotuliukas.gif Tai dabar pas mane tokiu klausimu nebera unsure.gif
Atsakyti
Norejau paklausit Luandros 4u.gif
Rasei, kad esi naudojus dzintars ir aliejuka ir balzama?ar as klystu? blush2.gif
tai va, ar balzamu tepi tik saknis ar visus plaukus? 4u.gif nes as turiu aliejuka, tai juo tepu tik saknis ax.gif ax.gif
Atsakyti
Dabar jau beveik nenaudoju aliejuku pries plovima, bet kiekviena karta pries plaunant plaukus masazoju galvos oda ~15min ir karta i savaite naudoju Natur Vital kauke nuo slinkimo (profilaktiskai), ja tepu saknis ir visus plaukus, kai ja pabaigsiu pirksiu pasta Sulsena, man ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 18, 16:10)
Dabar jau beveik nenaudoju aliejuku pries plovima, bet kiekviena karta pries plaunant plaukus masazoju galvos oda ~15min ir karta i savaite naudoju Natur Vital kauke nuo slinkimo (profilaktiskai), ja tepu saknis ir visus plaukus, kai ja pabaigsiu pirksiu pasta Sulsena, man ji  thumbup.gif

bet kad sulsena nuo pleiskanu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 04 18, 17:01)
bet kad sulsena nuo pleiskanu?  g.gif



Ji stiprina saknis, tai tinka ir nuo slinkimo ax.gif
Atsakyti
sveikos! na va, nusipirkau ir as ta dzintars balsamą ir tik namie pastebejau, kad jau pakuotė jo laabai nepatogi doh.gif labai jau skystas ax.gif + ta proga kad droge akcijos šiam balzamui ir kitiem dzintars šampunam, balzamams, prigriebiau ir šampuną - jau taip pigus, daba da pigesnis biggrin.gif
taiva, norėčiau paklausti, kaip tą balkzamą naudojate? kaip supratau prieš galvos plovimą? tepat tik šaknis ar visus plaukus?
o kokie atsiliepimai apie dzintars šampunus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2006 04 20, 15:52)
sveikos! na va, nusipirkau ir as ta dzintars balsamą ir tik namie pastebejau, kad jau pakuotė jo laabai nepatogi doh.gif  labai jau skystas ax.gif  + ta proga kad droge akcijos šiam balzamui ir kitiem dzintars šampunam, balzamams, prigriebiau ir šampuną - jau taip pigus, daba da pigesnis biggrin.gif
taiva, norėčiau paklausti, kaip tą balkzamą naudojate? kaip supratau prieš galvos plovimą? tepat tik šaknis ar visus plaukus?
o kokie atsiliepimai apie dzintars šampunus?  4u.gif



Jei kalbi apie balzama,kuris skatina plauku augima tai ji reikia naudoti pries plovima, man jis nepatiko, nes labai smirdi, sampuno kokybe labai panasi i musu Margarita ax.gif
Atsakyti
As irgi kaip uzsinorejau to dzintars balzamo. Visur isieskojau ir kai radau, labai nusivyliau. Jis ziauriai dvokia. Nezinau kaip galima pakesti ta kvapa. Tai nusprendziau nepirkti, nors taip norejau to stebuklingo poveikio.
Atsakyti
Niu, pasakokit viska apie ta dzintars balzama smile.gif kur galima ysigyti, kokia kaina, ar tikrai skatina plaukuciu augima? smile.gif smarve tai dzin, svarbu kad plaukuciai augtu biggrin.gif
Atsakyti
negąsdinkit.. fear.gif tą balzamą reikia naudoti prieš plaunant galva, tai tikiuosi ir kvapas issiplaus ax.gif
kaip minėjau aš jį pirkau droge -prie visų šampunų stovėjo ir pačioj apatinėj lentinoj.. su akcija mokejau 7,99 lyg..
Atsakyti