Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

ir as apsizliumbiau.. kad vaikams tenka tokia mokykla pereiti ..kad jiems tenka pamastyti apie tai kas kitiems net i galva nesautu. Nu bet merginos laikomes 4u.gif
ir mes mazojo gimtadieni paminejom smile.gif dvimetis jau. kazkaip nera to graudulio, kaip per didziosios gimtadieni. gal del to, kad jam dar viskas dzin smile.gif
ryt baigiu gydyma. ir prie juros su dukra thumbup.gif
cia ziuriu nemazai musu tuo metu bus. tai gal ten susibegima darom?biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2012 05 26, 12:26)
Nors man net geda-cia bandziau suorganizuot susitikima ir prapuoliau...

mes su "siandien besisypsancia" susmatem tada smile.gif kavos isgerem aikis paganem. tikrai besisypsanti. saunuole 4u.gif
bus dar progu manau visoms susimatyti wink.gif
Atsakyti
Taip, vaikai labai jaučia mūsų emocijas ir nuotaikas... g.gif Mano jau vyresni, bet pradžioje, kai pamatė mano išgastį ir nerimą - oho, kaip pergyveno. Ir verkė ir, kaip nesavi į mokslus vaikščiojo. Tik tada, kai aš pati suėmiau save į rankas - atsigavo ir mano vaikai. Dabar tik paklausia, kaip jaučiuosi, bet patys prasitaria, kad, matydami mano optimizmą, net pamiršta apie mano ligą. Štai ką reiškia geras nusiteikimas. thumbup.gif
Atsakyti
Man jau daugiau, kaip pusmetį leidžia herceptiną. Žiauriai auga svoris. g.gif Bandau valgyti mažai - nieko nepadeda. Porą savaitę darbe tik kefyrą ir pasukas gėriau - vis tas pats. Pučiuosi, kaip varlė. verysad.gif Ar visoms taip būna ar čia tik man?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 30 gegužės 2012 - 12:12
VITUTE, mano mamai irgi leidzia herceptina daugiau negu pusmeti, bet svoris koks buvo, toks ir liko. smile.gif Ir valgo jinai viska, nieko neriboja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniuciukas: 30 gegužės 2012 - 15:36
QUOTE(Vitute* @ 2012 05 30, 13:08)
Man jau daugiau, kaip pusmetį leidžia herceptiną. Žiauriai auga svoris. g.gif  Bandau valgyti mažai - nieko nepadeda. Porą savaitę darbe tik kefyrą ir pasukas gėriau - vis tas pats. Pučiuosi, kaip varlė.  verysad.gif  Ar visoms taip būna ar čia tik man?

Nemanau, kad nuo Herceptino. Man svoris priaugo (apie 10 kg.) ch. metu nuo dexametazono. Taip ir liko tie kg. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 30 gegužės 2012 - 16:47
Mano vaikai kuo sirgau ir gydžiausi nežino. Praėjo du metai. Kai gulėjau ligoninėje po operacijos prieš du metus klausė vyresnis kuo sergu, kas yra. Sakiau ranką operavo. Dabar vyresnėliam 8, o mažajam 5. Džiaugiuosi, kad jau paaugo. Šiandien buvom šeimos šventėje mokykloje. Vaikai buvo programėlę paruošę. Be galo malonios tokios akimirkos. smile.gif
Aš irgi svorio po gydymo priaugau, kokius 7 kg. Nesiseka numesti. Apetitas nedingsta biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 30 gegužės 2012 - 19:49
QUOTE(Vitute* @ 2012 05 30, 12:08)
Man jau daugiau, kaip pusmetį leidžia herceptiną. Žiauriai auga svoris. g.gif  Bandau valgyti mažai - nieko nepadeda. Porą savaitę darbe tik kefyrą ir pasukas gėriau - vis tas pats. Pučiuosi, kaip varlė.  verysad.gif  Ar visoms taip būna ar čia tik man?


Na svorio priaugime aš ,tur būt, čia rekordininkė.Iki ligos buvau gana liesa. Per chemiją ir po to pridėjau virš 20 kg. Teko keisti visus rūbus. Niekaip negaliu priprasti prie tokių savo apimčių. schmoll.gif Dabar apie pusmetį svoris stovi vietoje. Neseniai buvo užpuolusi gana aukšta temperatūra tai kokias keturias dienas beveik nieko nevalgiau,tačiau nei vienas kilogramas nenukrito. : verysad.gif verysad.gif Mano širdis niekada nebuvo stipri, o po to kai chemija padarė savo juodą darbą tai ir iš vis nekas, todėl gydytojų konsiliumas mano atveju herceptinui pasakė - ne, o kaip į jį reaguoja tavo širdelė?
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 05 31, 23:47)
Mano širdis niekada nebuvo stipri, o po to kai chemija padarė savo juodą darbą tai ir iš vis nekas, todėl gydytojų konsiliumas mano atveju herceptinui pasakė - ne, o kaip į jį reaguoja tavo širdelė?



Taip, širdelę jaučiu, kalatojasi, kaip pasiutusi fear.gif
Iki ligos turėjau sveiką širdį, o dabar jau nežinau, kaip bus...
Atsakyti
Beja, visos chemijos, operacijos ir net spinduliavimo metu buvau gražiai svorio numetusi, apie 10 kg. Visos rinkės nuo pilvo buvo dingusios. Jaučiausi liekna ir sveika, kaip stirna. Žodžiu, pati sau graži. biggrin.gif Dabar jau vėl apie 13 kg atsistatė ir dar atrodo nepabaiga.
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2012 06 01, 09:01)
Beja, visos chemijos, operacijos ir net spinduliavimo metu buvau gražiai svorio numetusi, apie 10 kg. Visos rinkės nuo pilvo buvo dingusios. Jaučiausi liekna ir sveika, kaip stirna. Žodžiu, pati sau graži.  biggrin.gif  Dabar jau vėl apie 13 kg atsistatė ir dar atrodo nepabaiga.

drinks_cheers.gif ir man lygiai tas pats,dabar vis "kovoju" su svoriu,bet sunkiai sekasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 01 birželio 2012 - 09:55
QUOTE(SVETA K. @ 2012 06 01, 10:55)
drinks_cheers.gif ir man lygiai tas pats,dabar vis "kovoju" su svoriu,bet sunkiai sekasi


Man per šios žiemos procedūras nukrito 10 kg.nebuvo apetito, nervai.Liko viena chemo ir visiška nežinomybė kas bus toliau.Anksčiau pirma operuodavo, paskui chemija, o dabar atbulai,

Mano dukra eina į maisto reguliavimo kursus.Atrodo per mėnesį 3 kg nukrito.Pabrėžiama valgyti 5 kartus per dieną, sudarytas valgio menių. Kiek moka ,nepamenu.
Atsakyti
Labs mergaites 4u.gif ..pasiskaiciau cia apie vaikuciu jusu pergyvenimus ir taip sirdi suspaude kai prisiminiau svuosius...istrigo kai nuo hmijos predejo slinkti plaukuciai ..idaviau vyresnelei kirpimo masinele i rankas ir liepiau nuskusti plikai...mazasis labai juokesi buvo vos 3 metuku,nesuprato kas cia vyksta ,o mano vyresnysis 6 tada buvo..ziurejo ,ziurejo liudnai..priejo ir apkabino...asaros man kaip pupos riedet pradejo...bet nuemiau jam uo noses akinukus uzsidejau..prisivedziau ji prie veidrodzio ir sakau..paziurk ,kokie dabar mes viens i kita panasus...juokesi vaikas pro sukastus dantukus..suprto kad kazkas negerai...
Nu o apie svorius tai man pirmus metus labai daug priaugo..paskutiniu metu is gana liesokos moteraites buvau tapusi apvalia moteriskaite))..nu o nuo nauj metu savaime pradejo kristi svoris...numeciau apie 20 kg..pasikeite vaistu gam intojas ir ten parasyta kad gali kristi svoris..tai dabar taip gerai jauciuosi..ilendu i vidurineles dzinsus.. tongue.gif ..mama juokiasi..sako tapai kaip 16 metu mergaite))..bet svarbiausiai gerai jauciuosi..nu bet matyt turesiu kita beda,su kauliukais ,taip man ir sake gydytoja...praejusia savaite ,paskutine atostogu,susilauziau ranka,kritau ant zoles ir nestipriai rodos atsiremiau ir viskas...gipsas visam menesiui....
Atsakyti