Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(romantikė @ 2012 05 26, 13:26)
Mane uzpuolus kazkokia keista depresija  verysad.gif Nieko nesinori... Nebedziugina gyvenimas... 
Sianakt sapnavau, kad rado augli galvoje... Sapne as is karto isejau is darbo, kad likusius pora meneiu pabut su vaikais - jetau-jetau koks sunkus sapnas... Matyt, saules uztemimas veikia...

Mieloji, apkabinu tave... Suprantu... Aš irgi kaip sūpuoklėse - aukštyn žemyn... Bijau, verkiu, pykstu, imu save į rankas, ir vėl iš naujo... Dukra nesenai pareiškė: "Kaip gerai, mamyte, kad tave turiu... - tu viską supranti, moki paguosti, viską tau galiu pasipasakoti,... jei ne tu - kas man beliktų - tik katinas ir kažkokios lėlės, iš kurių jokios naudos... ". Kaip suspaudė širdį, negaliu verysad.gif

Dar tas nelemtas pinigų trūkumas, skolos, skolos... Norėčiau kažkur daugiau išvažiuot, pakeist aplinką, nė to negali žmogus padaryti.

Bet... Romantike, būkim stiprios, kabinkimės į gyvenimą, dėkokime Dievui, kad leidžia auginti vaikus. Juk nieko daugiau savo maldose ir neprašau - tik to...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 26 gegužės 2012 - 13:24
QUOTE(arune @ 2012 05 26, 14:22)
Mieloji, apkabinu tave... Suprantu... Aš irgi kaip sūpuoklėse - aukštyn žemyn... Bijau, verkiu, pykstu, imu save į rankas, ir vėl iš naujo... Dukra nesenai pareiškė: "Kaip gerai, mamyte, kad tave turiu... - tu viską supranti, moki paguosti, viską tau galiu pasipasakoti,... jei ne tu - kas man beliktų - tik katinas ir kažkokios lėlės, iš kurių jokios naudos... ". Kaip suspaudė širdį, negaliu  verysad.gif

Dar tas nelemtas pinigų trūkumas, skolos, skolos... Norėčiau kažkur daugiau išvažiuot, pakeist aplinką, nė to negali žmogus padaryti.

Bet... Romantike, būkim stiprios, kabinkimės į gyvenimą, dėkokime Dievui, kad leidžia auginti vaikus. Juk nieko daugiau savo maldose ir neprašau - tik to...

Ir as tave apkabinu... unsure.gif Buna visko buna... Tik labai slegia kai uzsitesia...
O mano mazoji, kai as pareiskiau, kad sunku ir viskas nusibodo blush2.gif blush2.gif blush2.gif pasake man:"Mamyte, tu tik nepamirsk, kad turi mane ir turi mane uzaugint..." unsure.gif

O maniskei buvo stiprus bronchines astmos paumejimas, tai skyre jai sanatorija...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2012 05 26, 14:32)
O mano mazoji, kai as pareiskiau, kad sunku ir viskas nusibodo  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif pasake man:"Mamyte, tu tik nepamirsk, kad turi mane ir turi mane uzaugint..."  unsure.gif

smile.gif Protingi vaikučiai, - pastato mamytes į vietą... mirksiukas.gif

Palanga tau į naudą bus, Romantike, pamatysi mirksiukas.gif Pasivaikščiok po pušynus, pavakary prie jūros, tuoj blogos mintys kažkur dings. Aš tavo tel. tebeturiu, jei ką - susikambysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 26 gegužės 2012 - 13:44
Oj,mergaites ir as paskutiniu metu kazkokia pikta,nervinga bunu blush2.gif Del vyresniosios nuolat pergyvenu,vyras juroje vietoje 3 menesiu jau 4.5 prabuvo,plauke jie ten "pas piratus" netoli Somali,aciu dievui viskas gerai ir kita savaite jau griz.Sasai alergija labai stipri,nespeju vaistus pirkti,ir oda,ir akys,ir sloga alergine,viskas kartu ...
tai nors ir supranti kad cia ne tragedija,bet vistiek pavargsti nuo tu problemu blush2.gif

romantike ,pranesk kai busi pajuryje mirksiukas.gif

arune ,jo as irgi kaip noreciau pakeliauti,pakeisti aplinka,bet deja...planavom vasara su mazaja vaziuoti i Edinburga,bet neiseina si karta,brangus biletai,o ir Julia pati nori atvaziuoti,nupirkom jai biletus rugpjucio men.

mano Sasa keleta kartu per diena vis kartoja: "kaip as tave myliu!" apkabina,bucioja biggrin.gif
arba pasako: "as tave isimylejau visam visam gyvenimui"
Atsakyti
Perskaiciau savo posta ir pagalvojau,kad labai "pozityviai" cia as hihihi.gif

ir dar ,man i apziura liepos menesi,dar neuzsirasiau,ir jauciu jau tikrai nebus talonu,tai jau galvoju,gal nusimuilinti biski blush2.gif dabar jeigu uzsirasysiu tik rugpjuciui greiciausiai,o 23 rugpjucio atvaziuoja vyresnioji,tai galvoju ,gal kad nebuciau nevuota laukiant TA gal uzsiregistruotis jau kai ji isvaziuos,rugsejo 13...ir dar jeigu neduok dieve kas blogai,sugadinsiu vaikui atostogos,gal kvailai as cia,bet va taip galvojasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 26 gegužės 2012 - 18:24
QUOTE(SVETA K. @ 2012 05 26, 19:23)
...,,gal nusimuilinti biski blush2.gif dabar jeigu uzsirasysiu tik rugpjuciui greiciausiai,o 23 rugpjucio atvaziuoja vyresnioji,tai galvoju ,gal kad nebuciau nevuota laukiant TA gal uzsiregistruotis jau kai ji isvaziuos,rugsejo 13...ir dar jeigu neduok dieve kas blogai,sugadinsiu vaikui atostogos,gal kvailai as cia,bet va taip galvojasi rolleyes.gif

Ilgokai tu čia nori nusimuilinti mirksiukas.gif Gal geriau prieš dukrai grįžtant atsilik viską, ramiai galėsi būti (manau, kad bus viskas gerai wub.gif )... Neišspręsti svarbūs reikalai irgi neleidžia tinkamai atsipalaiduoti, kaip kažkas kažkada rašė "ir žinojimas, ir nežinojimas turi savo kainą".
Atsakyti
Tikras pozityvas, mergaitės:

Dalius Mertinas įveike vezi thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 05 27, 21:15)
Tikras pozityvas, mergaitės:

Dalius Mertinas įveike vezi    thumbup.gif

Kaip puiku. O atsiemnu kaip verkiau kai prieš tris metus atkrito...Tapatinau su vyru. Mums irgi viskas gerai wub.gif
Atsakyti

Labas
kokios didvyrės jūsų mergaitės.Jų meilės tikrai padės ir jums ir mergaitėms , sutelkti jėgas.Apsiverkiau ,tokios tokios jaunos ,o kokios išmintis, meilė.

Aš dabar jau reguliariai geru antidepresantus.Dingo graužimas krūtinėje,liūdesys.Nors dar jaučiu visišką nenorą ką nors dirbti.Per pusvalandį pavargstu,ypač kada darau pietus.

Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 28, 00:09)
Labas
kokios didvyrės jūsų mergaitės.Jų meilės tikrai padės ir jums ir mergaitėms , sutelkti jėgas.Apsiverkiau ,tokios tokios jaunos ,o kokios išmintis, meilė.

Aš dabar jau reguliariai geru antidepresantus.Dingo graužimas krūtinėje,liūdesys.Nors dar jaučiu visišką nenorą ką nors dirbti.Per pusvalandį pavargstu,ypač kada darau pietus.

GABIJA,nu va,apsiverkei...nors as ir labai jautri...tu irgi turi savo 3 "mušketininkus"kurie tave labai myli wub.gif

del antidepresantu,tai gerk ,jeigu reikia,mano mama geria jau daug metu,ir gers ,nes reikia ,nes kitaip del skausmu jau seniai isprotetu verysad.gif
ir nepavark 4u.gif tegul vyras pabūna vireju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 05 27, 21:15)
Tikras pozityvas, mergaitės:

Dalius Mertinas įveike vezi    thumbup.gif



Kaip puiku! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 05 28, 00:46)
GABIJA,nu va,apsiverkei...nors as ir labai jautri...tu irgi turi savo 3 "mušketininkus"kurie tave labai myli  wub.gif


ir nepavark 4u.gif tegul vyras pabūna vireju  smile.gif



Mano vyras virėjas ... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Bet dabar išsikepa mėsą ir verda sriuba iš pokelio su grybų skoniu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti