Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 12, 00:19)
Paskaičiau ir pagalvojau,kaip jums pasirodė, mano  paskutinės vėžio dienos, tai buvo turėta mintį ,kad gimiau liepos 22d blink.gif ., o jei būčiau dieną palaukusi būčiau liūtu gimusi. thumbup.gif

jetau, Gabija, net širdis į padus nusirito lotuliukas.gif ir kodėl žmogus vis galvoji apie blogiausią doh.gif nu aišku, kitoj vietoj, kitu laiku tai ir būtumėm supratę teisingai smile.gif

Labas visom,
žinot, siūlau kitą temą pavadinti kaip nors "Pozityvus darbščių rankų būrelis" ar "Kaip pozityvas padeda kurti meną" lotuliukas.gif Šaunuolės visos, gražu.
Atsakyti
nu merginos, saunuoles Jus smile.gif as apakus. visos menininkes kokios. turejau kur akis paganyti .nu kada nors ir as turesiu laiko kam nors biggrin.gif nes dabar tai be namu tvarkymo , valgio gaminimo, pampersu keitimo nelabai ka ir matau smile.gif nors visai nesikundziu. savotiksa terapija. kazkada galvojau, kad fotografuoti man patinka, ir gal net sekais, kol nepamaciau vienos forumietes fotkiu biggrin.gif zodziu, as ne prie meno
o irgi po vezio zenklu gimusi smile.gif
ai, pamirsau pasigirti- antakai ir balsktienos ataugo smile.gif ir plaukai ataugineja, bet retoki. nu dabar as sau nerealiai grazi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mastė: 16 gegužės 2012 - 14:29
QUOTE(Mastė @ 2012 05 16, 15:18)
nu merginos, saunuoles Jus  smile.gif as apakus. visos menininkes kokios. turejau kur akis paganyti .nu kada nors ir as turesiu laiko kam nors biggrin.gif  nes dabar tai be namu tvarkymo , valgio gaminimo, pampersu keitimo nelabai ka ir matau smile.gif nors visai nesikundziu. savotiksa terapija. kazkada galvojau, kad fotografuoti man patinka, ir gal net sekais, kol nepamaciau vienos forumietes fotkiu biggrin.gif zodziu, as ne prie meno
o irgi po vezio zenklu gimusi smile.gif
ai, pamirsau pasigirti- antakai ir balsktienos ataugo smile.gif ir plaukai ataugineja, bet retoki. nu dabar as sau nerealiai grazi biggrin.gif


Labas
Mergaitės tokių grožybių padaro, tik gal tingi demonstruoti.O pasižiūrėti būtų labai smagu.Maste atsiųsk ir tu savo kūrybos.

Vakar gavau 5 dozę.Birželį paskutinė.Tik neaišku koks toliau likimas.
Kiek čia forume vėžyčių susirinko lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Su praejusiais gimtadieniais, sventemis JUS!
Buvau cia ilekus kaip viesulas, issigandus, sustresavus. Nu ir ka, mano brangiausioji jau atlaike 5 chemijos dozes. Ir toliau sekmingai kabinasi i gyvenima thumbup.gif Teko palakstyti tarp dvieju saliu, nes seima gyvena Belgijoje, mama Lietuvoje. Bet tuoj pakuosimes lagaminus ir leksim i teviske bigsmile.gif Jusu temute paskaitau, bet einu nuo pat pradziu. Kokie ten informacijos klodai 4u.gif Aciu Jums mielosios 4u.gif As retai pasisakau, bet visas palaikau ir pasimeldziu uz visas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daiviss @ 2012 05 22, 12:17)
Sveikos mergaites. Su praejusiais gimtadieniais, sventemis JUS!
Buvau cia ilekus kaip viesulas, issigandus, sustresavus. Nu ir ka, mano brangiausioji jau atlaike 5 chemijos dozes. Ir toliau sekmingai kabinasi i gyvenima  thumbup.gif Teko palakstyti tarp dvieju saliu, nes seima gyvena Belgijoje, mama Lietuvoje. Bet tuoj pakuosimes lagaminus ir leksim i teviske  bigsmile.gif Jusu temute paskaitau, bet einu nuo pat pradziu. Kokie ten informacijos klodai  4u.gif  Aciu Jums mielosios  4u.gif As retai pasisakau, bet visas palaikau ir pasimeldziu uz visas  wub.gif


laikykis daiviss ,sėkmės visoms , kurioms reikalinka pagalba.Man irgi gi lieko 5-a chemo, bet lieka nežinia ar operuos ar dar švytins.Labai švykšti tokia nežinia,paburtų kas nors,gal ramiau būtų.
Atsakyti
Labas vakaras,

Čia taip tylu, ramu, atšilus orams visos kažkur išsibėgiojote. Praėjusį savaitgalį aš irgi sugalvojau pabėgti iš namų, pakeliauti po Pagramančio regioninį parką. Buvo smagu, gražu. Man niekada nebuvusiai pelkėje žiūrint į tuos keružius berželius , pušeles sunku buvo ir patikėti, kad tai Lietuvos peizažas. Smagu buvo dar kartą šiais metais pamatyti žydinčias obelis ir alyvas, nes pas mus jos jau peržydėjusios. Smagu buvo šeštadienį, o va sekmadienį smagumas baigėsi, nes pakilo gana aukšta temperatūra virš 39 ir namo grįžau nukeipusi kaip lapas. Sėdžiu dabar namuose visą savaitę. Prisituristavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 05 23, 23:38)
Labas vakaras,

Čia taip tylu, ramu, atšilus orams visos kažkur išsibėgiojote. Praėjusį savaitgalį aš irgi sugalvojau pabėgti iš namų, pakeliauti po Pagramančio regioninį parką. Buvo smagu, gražu. Man niekada nebuvusiai pelkėje žiūrint į tuos keružius berželius ,  pušeles sunku buvo ir patikėti, kad tai Lietuvos peizažas. Smagu buvo dar kartą šiais metais pamatyti žydinčias obelis ir alyvas, nes pas mus jos jau peržydėjusios. Smagu buvo šeštadienį, o va sekmadienį smagumas baigėsi, nes pakilo gana aukšta temperatūra virš 39 ir namo grįžau nukeipusi kaip lapas. Sėdžiu dabar namuose visą savaitę. Prisituristavau verysad.gif


Labas rytas

Linkiu kuo greičiau pasveikti.Kad nebūtų liūdna ligoniukui, atidarau platų langų.Gėrėkis ir sveik.

Mano kraujas geras, neupogeno leisti nereikia.Vakar kojas jau ramiai skaudėjo.



user posted image
Atsakyti
[quote=.GABIJA.,2012 05 24, 11:36]
Mano kraujas geras, neupogeno leisti nereikia.

Džiugu girdėti. thumbup.gif


Entente, sveik. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ačiū, Gabija, už tokią atgaivą akims, kuri man primena šeštadienį matytos Akmenos rėvą. Džiaugiusi, kad tavo kraujas geras, kad kojas kaip pati sakai tik ramiai skauda. thumbup.gif Man šiandieną irgi žymiai geriau.Temperatūros nebėra. Paskambinau šeimos gydytojai ji irgi pradžiugino pasakydama, kad pakartotini tyrimai žymiai geresni. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
[QUOTE][quote=Vitute

Entente, sveik. 4u.gif
[/quote]

Ačiū, sveikstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 05 24, 14:41)
Laba diena,

Ačiū, Gabija, už tokią atgaivą akims, kuri man primena šeštadienį matytos Akmenos rėvą. Džiaugiusi, kad tavo kraujas geras, kad kojas kaip pati sakai tik ramiai skauda. thumbup.gif  Man šiandieną irgi žymiai geriau.Temperatūros nebėra. Paskambinau šeimos gydytojai ji irgi pradžiugino pasakydama, kad pakartotini tyrimai  žymiai geresni. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Ačiū, sveikstu biggrin.gif


Labai džiugu sveikti.
Šiandien vyras prižadino 12 val.Vakar žiūrėjom Euroviziją.Donatas nepasišiukšlino, bet tik mūsų scena buvo tokia skurdi.Kiek kitos šalys investavo nesiskelbia ,bet gerai virš 100 000 Lt, jei tik už paskleista dūmą sumokėjo mūsiškiai 40 000 Lt
Jaučiu , kad per finalą mūsų valdžia mūsų valdžia mišias kalbės, kad Mondvydas nelaims.
Atsakyti
Sveikos,

Retai beparašau, nors perskaitau viską.
Išsirašiau tamoksifeną, o šiandien galvoju nusipirksiu, bet pasirodo jo Lietuvos vaistinėse šiandien nėra. Gal mergaitės, kurios naudoja šį vaistą ką nora daugiau žino. Kas čia atsitiko? g.gif Būč žinojus, kad nebus , tai ir ne kompensuojamus būčiau anksčiau nusipirkus. Dabar pirkus prieš tris mėnesius , tai jau pasibaigė.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2012 05 26, 10:13)
Sveikos,

Retai beparašau, nors perskaitau viską.
Išsirašiau tamoksifeną, o šiandien galvoju nusipirksiu, bet pasirodo jo Lietuvos vaistinėse  šiandien nėra. Gal mergaitės, kurios naudoja šį vaistą ką nora daugiau žino. Kas čia atsitiko? g.gif  Būč žinojus, kad nebus , tai ir ne kompensuojamus būčiau anksčiau nusipirkus. Dabar pirkus prieš tris mėnesius , tai jau pasibaigė.

Su Tamoxifenu problema paskutinius menesius. As irgi negalejau ilgai nupirkti, gerai, kad turejau nekompesuoto (pati buvau pirkus).

Mane uzpuolus kazkokia keista depresija verysad.gif Nieko nesinori... Nebedziugina gyvenimas...
Sianakt sapnavau, kad rado augli galvoje... Sapne as is karto isejau is darbo, kad likusius pora meneiu pabut su vaikais - jetau-jetau koks sunkus sapnas... Matyt, saules uztemimas veikia...

arune, Sveta
- uz 2 savaiciu vaziuosim su dukrele i sanatorija Palangos gintara... Gal kokiu nors budu susitiksime ax.gif
Nors man net geda-cia bandziau suorganizuot susitikima ir prapuoliau...
Atsakyti