Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(nida44 @ 2013 04 04, 12:21)
Gabija, bandžiau, joks čia ne vaistas, bet šiaip naudinga ir gana skanu. Tiems, kas laikosi priešvėžinės mitybos, tikrai puikus patiekalas.

Geriau varome į Čekiją, ten jau galima nusipirkti kanapių aliejaus ekstrakto. Bet reikia recepto būtinai. Įdomu, ar mūsų onkologai duotų ir ar jis ten tiktų?  Sako, kad įvežant turi deklaruoti ir įrodyti, kad esi ligonis ir veži mažą kiekį savo reikmėms. Vis dėlto narkotikas.


Labas

Nedaug nuo 5 iki 10 padidėjo markeris, bet vis tiek jau kirbina širdį.Visais atvejais taip po truputį, paskiau greičiau kildavo markerio rodiklis, taip atsirasdavo ir auglys.
Dabar einu pas Folio metodu dirbančią gydytoją.Tai ji man išrašė varškę su aliejumi, kartą per dieną, dar grikių košė ir kefyras.Taip valgyti pradžiai dvi savaites.Dar ji pati gamina vaistus.
Taigi tokia mano kasdienė mityba.Taip norisi normalaus maisto verysad.gif
Pasidariau echoskopiją.Jaunas magistrantas ieškojo vėžiuko, konkrečiai nieko nerado, tik kažkokį neaiškų mazgelį be kraujagyslių.Tai vėl teks nervuotis, o dar tik pusmetis praėjo.
Pas mus sniego kaip Sibire. doh.gif
Atsakyti
Laba visoms,
matau, diskutuojat apie kanapes smile.gif Aš tai jų nelabai norėčiau, gal.

Žiema dar niekur nedingsta, nu jau va šiandien gal panašiau į pavasarį. Saulutė šildo smile.gif

Gabija, nesinervinkit pirma laiko, viskas turi būti gerai smile.gif

Aš jau suvalgiau Xelodos pirmą kursą, pirmadienį važiuoju į Kauną, gausiu antrą dozę ir gal jau biologinės terapijos vaistukus.

Tai laukiam pavasario ?
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 04 07, 11:13)
Laba visoms,
matau, diskutuojat apie kanapes smile.gif Aš tai jų nelabai norėčiau, gal.

Žiema dar niekur nedingsta, nu jau va šiandien gal panašiau į pavasarį. Saulutė šildo smile.gif

Gabija, nesinervinkit pirma laiko, viskas turi būti gerai smile.gif

Aš jau suvalgiau Xelodos pirmą kursą, pirmadienį važiuoju į Kauną, gausiu antrą dozę ir gal jau biologinės terapijos vaistukus.

Tai laukiam pavasario ?


Labas
Kaip organizmas į tuos vaistus reaguoja?Ar labai sunku?
Trečiadiedį eisiu pas savo chirurgą onkologą, tai jis pasakys, nes aš dar nelabai susigaudau , ką ten randa.
Oras be žodžių.Šiandien dar pasnigo.Kieme ir ant kelio košė.Tai pasėdime su Kite pietinėje pusėje ir baigta kelionė.
Geros sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 04 07, 20:25)
Labas
Kaip organizmas į tuos vaistus reaguoja?Ar  labai sunku?
Trečiadiedį eisiu pas savo chirurgą onkologą, tai jis pasakys, nes aš dar nelabai susigaudau , ką ten randa.
Oras be žodžių.Šiandien dar pasnigo.Kieme ir ant kelio košė.Tai pasėdime su Kite pietinėje pusėje ir baigta kelionė.
Geros sveikatos.



Gabija, kaip reikalai? Ką sakė gydytojas?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 04 15, 16:30)
Gabija, kaip reikalai? Ką sakė gydytojas?

Skambinau. Sakė, onkoginekologas neprisikabino, bet dabar ligoninėj, insultas, ištiko beveik prieš savaitę. Nestiprus. Sąmoninga, kalba, pasakoja, kiek supratau, vaikšto. Didžiausia bėda, kad labai trūkinėja venos. Va taip va.... Gyvenimas neprognozuojamas....
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2013 04 17, 15:46)
Skambinau. Sakė, onkoginekologas neprisikabino, bet dabar ligoninėj, insultas, ištiko beveik prieš savaitę. Nestiprus. Sąmoninga, kalba, pasakoja, kiek supratau, vaikšto. Didžiausia bėda, kad labai trūkinėja venos. Va taip va.... Gyvenimas neprognozuojamas....


Gabijai sveikatytės, tikiu, ji šaunuolė, išsikapstys 4u.gif
Atsakyti
GABIJA, laikykitės 4u.gif Na tas pavasaris negeras: staigūs oro pokyčiai nualintoms kraujagyslėms....
Atsakyti
GABIJAI, 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ifauru, gal žinote kaip Gabija laikosi? Stiprybės jai, sveikatėlės.
Atsakyti
Labas mergaitės
Ačių visoms už linkėjimus.
Vakar parvažiavau namo.Išgulėjau 10 dienų limitą.Jau moteriškių erzaliavimas.Susirieja kaip katės.Vienai šalta , kitai karšta.Nakties miego būna 3-4 valandas.
Aš gal 3 dienas nieko nejaučiau.Man tas pats, o saviesiems nervų kainavo .Reikėjo ir laiko kol prašnekėti.
Na Dievulis mane myli.
iki
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 04 20, 19:02)
Labas mergaitės
Ačių visoms už linkėjimus.
Vakar parvažiavau namo.Išgulėjau 10 dienų limitą.Jau moteriškių erzaliavimas.Susirieja kaip katės.Vienai šalta , kitai karšta.Nakties miego  būna 3-4 valandas.
Aš gal 3 dienas nieko nejaučiau.Man tas pats, o saviesiems nervų kainavo .Reikėjo ir laiko kol prašnekėti.
Na Dievulis mane myli.
iki

GABIJA!!!!! grizai thumbup.gif tikrai myli Dievulis tave wub.gif ilsekis namuciuose ir stiprek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 balandžio 2013 - 00:01
Gerai, kad užsukot, Gabija. Džiugu, kad iš pirmų lūpų girdim, kad po truputuką geriau. Nepasiduokit visokioms negandoms. Pavasariško atsigavimo 4u.gif
Atsakyti