Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Labas
taša
Optimistu būti gerai, bet mūsų situacija sudėtinga.Man sunkiausia būdavo, kai baigdavau chemo.Kol gydydavo, atrodydavo, kad šis kartas
jau paskutinis.Po pusmečio nueini pas onkologą , atrodo viskas gerai, o onkologas klausia "kada operuojame? " ir taip 7,5 metų.Kaip tik dėl šios laukimo baimės pradėjau antidepresantus gerti.
Galvos plaukams didelę žalą padarė spinduliavimas.viršugalvis šviečia, o plaukai vos auga.Anksčiau atželdavo greičiau ir garbanoti, o dabar tik prie kaklo gerai auga.
Nors tai smulkmena. Per stento išėmimą gulėjau urologiniame skyriuje.Na ši kart per prisižiūrėjau.Moteris dėl gripo kolplikacijų ir viruso per mėnesį prarado abu inkstus.Kas 2-ą dieną atlieka dializes, laukia donoro.
Vien nuo minties , kad tikiesi jog kažkas mirs ir tau persodins jo inkstus už širdies ima.
Ta moteris sako , kad jai geriau ne man.Bet aš ją įtikinau ,kad aš turiu bent po pusmetį atostogų, o jai kas antra diana dializė.
Aš manu, kad raminantys , žolininiai vaistai , ar antidepresantai duoda mažiau žalos negu kasdieninis verkimas, baimės drebulys.Na reikia pas psichiatrą pasikonsultuoti.
Šiandien pietinėje namo pusėje žandus saulėje pasideginau.Norėjau pasivaikščioti, bet vėjas toks šaltas.Mano šeimyna pradėjo antrą peršalinimo etapą.
Būkit sveikos
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 03 23, 20:36)
Labas
taša
Optimistu būti gerai, bet mūsų situacija sudėtinga.Man sunkiausia būdavo, kai baigdavau chemo.Kol gydydavo, atrodydavo, kad šis kartas
jau paskutinis.Po pusmečio nueini pas onkologą , atrodo viskas gerai, o onkologas klausia "kada operuojame? " ir taip 7,5 metų.Kaip tik dėl šios laukimo baimės pradėjau antidepresantus gerti.
Galvos plaukams didelę žalą padarė spinduliavimas.viršugalvis šviečia, o plaukai vos auga.Anksčiau atželdavo greičiau ir garbanoti, o dabar tik prie kaklo gerai auga.
Nors tai smulkmena. Per stento išėmimą gulėjau urologiniame skyriuje.Na ši kart per prisižiūrėjau.Moteris dėl gripo kolplikacijų ir viruso per mėnesį prarado abu inkstus.Kas 2-ą dieną atlieka dializes, laukia donoro.
Vien nuo minties , kad tikiesi jog kažkas mirs  ir tau persodins jo inkstus už širdies ima.
Ta moteris sako , kad jai geriau ne man.Bet aš ją įtikinau ,kad aš turiu bent po pusmetį atostogų, o jai kas antra diana dializė.
Aš manu, kad raminantys , žolininiai vaistai , ar antidepresantai duoda mažiau žalos negu kasdieninis verkimas, baimės drebulys.Na reikia pas psichiatrą pasikonsultuoti.
Šiandien pietinėje namo pusėje žandus saulėje pasideginau.Norėjau pasivaikščioti, bet vėjas toks šaltas.Mano šeimyna pradėjo antrą peršalinimo etapą.
Būkit sveikos



ej, nu nemanykit taip... jus nekaltos kad tas zmogus mirs.
o reikia kaip tik galvot - ir gal jis(jei jau samoningai turi donoro kortele ) pats galvoja, kad va- is manes jau nieko doro, bet as isgelbesiu gyvybe kitam!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 23, 21:59)
ej, nu nemanykit taip... jus nekaltos kad tas zmogus mirs.
o reikia kaip tik galvot - ir gal jis(jei jau samoningai turi donoro kortele ) pats galvoja, kad va- is manes jau nieko doro, bet as isgelbesiu gyvybe kitam!
4u.gif


Na jei dėl manęs tai blogai supratote.Dar gyvi mano inkstai.
Aplamai supranti , kad yra dar blogesnių atvejų.Aišku nuo to pačiai negeriau, bet supranti, kad dar gali gyventi ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 03 05, 23:04)
Labas
Kažkodėl tyla.Kaip sekėsi Edme?



Kokius tris kartus važiavau. Gimdos gleivinė išstorėjus, atsiurbimą padarė, lyg suplonėjo šiek tiek, bet vitiek stora. Padarė gleivinės onkotyrimą, viskas gerai. Paliko stebėjimui tik. Mato, kad atsinaujina kiaušidžių veikla, tai reiškia, kad estrogenų daugėja. Maniškis jautrus estrogenams. Balandžio 16 važiuosiu pas savo onkologę pasikonsultuoti.
Dabar reikia man organizmą stiprinti, išsikvėpus po gripo. Gal aglėtumėt parašyti receptą su spanguolėmis. Nerandu, lyg saugojau, bet nerandu smile.gif . Vienu žodžiu, kokiomis proporcijomis spanguolės, medus, konjakas, graikiniai riešutai lyg, kas dar? g.gif .
Pavasario kaip ir nematyti, tik saulutė vis daugiau pašviečia ir diena ilgesnė, baisiai šalta. Visai į lauką nesinori.
Gero visoms verbų sekmadienio. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 03 24, 09:40)
Na jei dėl manęs tai blogai supratote.Dar gyvi mano inkstai.
Aplamai supranti , kad yra dar blogesnių atvejų.Aišku nuo to pačiai negeriau, bet supranti, kad dar gali gyventi ir gerai.



taip tikrai..
Atsakyti
Laba visoms,

su gražia, bet šalta Verba smile.gif

Kaip laikotės? Matau, naujų žmonių pas mus pavėsinėj atsirado smile.gif

Aš valgau Xelodą 5 diena, biologinės dar negaunu. Va taip pas mane.

Edme, laikykis, viskas turi būt gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2013 03 24, 12:46)

Dabar reikia man organizmą stiprinti, išsikvėpus po gripo. Gal aglėtumėt parašyti receptą su spanguolėmis. Nerandu, lyg saugojau, bet nerandu  smile.gif . Vienu žodžiu, kokiomis proporcijomis spanguolės, medus, konjakas, graikiniai riešutai lyg, kas dar? g.gif .
Pavasario kaip ir nematyti, tik saulutė vis daugiau pašviečia ir diena ilgesnė, baisiai šalta. Visai į lauką nesinori.
Gero visoms verbų sekmadienio. 4u.gif


Labas
kadangi mano atmintis dabar prasta, tai tų proporcijų nepamenu, rodos lygiomis dalimis buvo.Aplamai tai čia ne vaistas , o maistas.Gal su medumi nereiktų persistengti.

Mano šeimyna gripuoja, tik aš kaip "stipriausia" laikausi.Didysis anūkas net ligoninėje 2 paras gulėjo.
Iki
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 03 25, 17:13)
Labas
kadangi mano atmintis dabar prasta, tai tų proporcijų nepamenu, rodos lygiomis dalimis buvo.Aplamai tai čia ne vaistas , o maistas.Gal su medumi nereiktų persistengti.

Mano šeimyna gripuoja, tik aš kaip "stipriausia" laikausi.Didysis anūkas net ligoninėje 2 paras gulėjo.
Iki



laikykites !mum negalima sirgt... 4u.gif
Atsakyti
Labas
Apie PET aparatą

http://www.esparama....ujiena?id=58260
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 25, 23:47)
laikykites !mum negalima sirgt... 4u.gif

h
ttp://www.youtube.com/watch?v=sbJr829FgwQ
Su SV.Velykomis.Geru svenciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Gaivi lyg pavasario vėjas, alsuojanti meilės dvasia, Šviesiausioji šventė artėja – pasveikinkim ją mintyse. sudėkim į maldą karščiausią plakimą kiekvieno širdies, su Jėzum kartu prisikelkim, ir sielas palaima užlies…
--->


Papildyta:
QUOTE(dina1 @ 2013 03 30, 08:24)
h
ttp://www.youtube.com/watch?v=sbJr829FgwQ
Su SV.Velykomis.Geru svenciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Gaivi lyg pavasario vėjas, alsuojanti meilės dvasia, Šviesiausioji šventė artėja – pasveikinkim ją mintyse. sudėkim į maldą karščiausią plakimą kiekvieno širdies, su Jėzum kartu prisikelkim, ir sielas palaima užlies…
--->

http://www.youtube.c...h?v=sbJr829FgwQ
Atsakyti
Sveikiu visas su artėjančiom Šv. Velykom! linkiu kiekvienai sulaukti švento stebuklo, ilgų metų, sveikatėlės.

http://www.youtube.c...h?v=YrLk4vdY28Q
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 30 kovo 2013 - 09:50
Ateinu su šventiniais linkėjimais nuo ypatingo žmogučio - TIKĖSIU.

Vilčių - stipresnių už margučius.
Svajonių - gražesnių už pavasarį
Gyvenimo- spalvingesnio už dažus

Sveikatos ir džiaugsmo Jums visoms, o ypač didelius linkėjimus TIKĖSIU siunčia GABIJAI ir ARUNEI 4u.gif
Atsakyti