Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(.GABIJA. @ 2013 03 18, 12:27)
Bet kurgi gauti tų kanapių, jei jos uždraustos.Narkomanai rūsiuose augina,bet neturiu nė vieno pažįstamo. lotuliukas.gif


Gal turit pažįstamų muitinėj ar policijoj? Juk konfiskuoja kilogramais, galėtų panaudot kilniam tikslui 4u.gif cool.gif
Gabija, gal galėtumėt brūkštelėt daugiau informacijos apie česnako ir spirito kokteilį? ax.gif blush2.gif Sudomino, nes iš proto varo spengimas ausyse doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kabarksta: 18 kovo 2013 - 14:21
Kai kuriose šalyse legaliai leidžiama auginti. Reiktų pasidomėti. Pvz. Olandijoje savo reikmėms galima auginti.
Čia skaičiau.
http://www.delfi.lt/...a.d?id=10046618
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2013 03 18, 15:16)
Gabija, gal galėtumėt brūkštelėt daugiau informacijos apie česnako ir spirito kokteilį? ax.gif  blush2.gif  Sudomino, nes iš proto varo spengimas ausyse doh.gif


Mano kepenims šis vaistas netinka, taigi pasidarykite tik dalį normos ir pabandykit.

Receptas
350gr česnako ,
200gr spirito
Česnaką du kartus permalti ir užpilti spiritu aprišti stiklainį drobe. Laikymui yra du skirtingi variantai 10-14 dienų.Po to per marlę nusunkti .Laikau šaldytuve.Gerti 3 kartus per dieną , po valgio.Į pusę puoduko pilti 20 lašų ištraukos prieš geriant sumaišyti.

Kitas variantas
http://www.sveikaszm...me_apie_cesnaka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 18 kovo 2013 - 22:01
Labai ačiū, Gabija, už receptus 4u.gif Duok, Dieve, Jums sveikatos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2013 03 19, 01:15)
Labai ačiū, Gabija, už receptus 4u.gif Duok, Dieve, Jums sveikatos thumbup.gif


Kad tik padėtų.Aš negaliu naudoti.Nežiūrint atskiedimo su pienu , pusę dienos jaučiau česnaką.
Atsakyti
sveikos,
galima pas jus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 19, 19:11)
sveikos,
galima pas jus? 4u.gif


visada prašom, kaip sako viena mano pažįstama, kas iš širdies eina - širdį pasiekią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 03 19, 19:51)
visada prašom, kaip sako viena mano pažįstama, kas iš širdies eina - širdį pasiekią  4u.gif



aciu 4u.gif
jus tikrai tokios optimistiskos...noreciau pasisemti to is jusu..
ypac dabar, kai sunku.
apie ligas kol kas nepasakosiu, gal iseisi isiliet ir taip..
tik pasakysiu kad db kai bunu namie po operacijos-sunkoka..kai gulejau ligoninej - vieninteles mintys- kad neskaudetu, reikia is cia istrukt. skaiciavau dienas kai paleis. ir net negalvojau kaip gyvensiu toliau.
istrukau..namie viskas po senovej, o tu negali gyvent taip kaip senai.
norisi atsukt laikrodi atgal, kad to nebutu, kad gyventum kaip gyvenes..
kita vertus - as gyvensiu taip kaip ir anksciau(tik skirtumas kad asnkciau as nezinojau diagnozes, o db zinosiu).
jau antra savaite nedirbu. nenoriu matyt zmoniu..nekeliu ragelio. bendrauju tik su artimaisiais. nes negaliu pakelttu klausimu. ypac nervuoja darbe, kei ne itin megiamos koleges bando kazka suzinoti, ir i klausima laip jautiesi, atrasiau - buna ir geriau, parase- na juk sakei kad viskas gerai pavyko.
sunku kalbeti su sveikais zmonemis apie savo problemas. jie man rodos net nesuvokia nieko, kaip tu jautiesi, kad kiekvienas organizmas atsistato skirtingai, vienos po nakrozes gali vairuoti - maciau savo akim, kitas para nesikelia...
siandiens pratese nedarbinguma dar savaitei-planavau pirmadieni grizti i darba, bet liepe gulet namie ,isletis ir nieko neveikt... ir aisku nesinervuot..kas man kol kas sunkiai sekasi...

sorry, kad taip isibroviau ir isiliejau. tiesiog pamaciau is jusu postu, kad kad ir kokios bedeles buna, ir pas daugeli tikiu kad rimtesnes bedos, bet randa savyje jegu ir optimizmo i gyvenima ziureti su sypsena 4u.gif
Papildyta:
paskutiniu metu gyvenu vien strese- del darbo. kai keiciau- galvojau viskas tik i gera. naujas darbas, nauja gyv. vieta, geresnis atlyginimas...bet....nebuna visko idealiai. ten kur daugiau gauni- daugiau ir dirbi. na cia atskira istorija..
o gydytoja ir visi likimo nuskriaustieji vienbalsiai sako- reikia keisti gyvenima, ir jokio streso!
o kaip ji keisti?..... nezinau....... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 20, 19:58)

o kaip ji keisti?..... nezinau....... verysad.gif


normali reakcija, normalaus žmogaus. Nenorit neatviraukit, mano bendradarbiai tik nuspėjo kuo sergu, nes aš atėjau jau po diagnozės į naują darbą ir niekad apie tai nekalbėdavom, dėl to juos labai gerbiu, niekas nelindo į dušią, manau daug kas nuspėjo, bet nelindo, vienai buvo įdomu, bet mes artimiau bendravom, pasipasakojau ir tiek.

Kol sirgau geriausiai jausdavausi ligoninėj, tikrai, laukdavau chemijų, nes ten būdavau sava tarp savų, jei taip teisinga sakyti, ten būdavo ramu, gera, sutikau daug nuostabių žmonių, nes iš prigimties esu šneki, greit užmezgu kontaktą.

Tad visa kas Jus kankina yra labai žmogiška, žiūrėkit savęs, stiprėkit 4u.gif
Atsakyti
[quote=taša,2013 03 20, 19:58]

Sveika, prisijungus. Sutinku, kad apie savo bėdeles geriau kalbėtis su tokią pat patirtį turinčiais žmonėmis. Čia mūsų nelaimėlių nemažai ir visi geranoriškai patars ir supras. Laikykis. Čia tik naujo gyvenimo etapo pradžia, o čia Tau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif
kaip jus begyvenat? kuo gyvenat?

as beveik lauke nebunu. snd nuveze iki ligonines vaistines- pirkau ten vaista. saltoka.. bet kai is masinos i masina -visai nebaisu. svarbiausia kad saulute sviecia!
vakar turejau sveciu - pavargau....o atrodo nieko neveikiau. kadangi dabar jokiu vaistu dar negeriu- tai isgeriau pora bokalu alaus, et....tik ant miego patrauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 03 20, 19:58)
aciu 4u.gif
jus tikrai tokios optimistiskos...noreciau pasisemti to is jusu..
ypac dabar, kai sunku.

Laikykis 4u.gif Viskam reikia laiko.Po truputį,po biškutį vėliau bus šiek tiek lengviau. Viską tai perėjau ir einu tuo keliu. Būna visko- atsisėdu ir verkiu...Užsuku pas Jus,paskaitynėju ir lengviau pasidaro,o kartais ir "diržo" gaunu(pyrįį subinę,kad reikia pasitemti irneišskysti). Ačiū Jums užtai 4u.gif
Suprantu,kad nesu tokia vienintelė.
Kai psichologiškai buvo JUODAI sunku gėriau vaistukus,kad apramintų, nes kitaip rodės žemėiš po kojų slysta. Labai padeda,kad dirbu- ten nebūna laisvo laiko mintims klajoti ten kur nereikia. Kuo mažiau apie tai stengiuosi galvoti, tuo laimingesnė būnu.
STIPRYBĖS 4u.gif Kai bus sunku - ateik čia išsiliek,išsiverk. Tiknelaikyk savy-tik blogiau bus
Atsakyti