Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(GREK @ 2013 02 15, 22:07)
smile.gif Sveikos visos,

taip Edme, deja, tokia mūsų sveikatos sistema.

Aš jau grįžau iš klinikų šiandien su viskam, turėsiu 2-3 savaites atostogų ir nepatikėsit, po to važiuosiuosiu dar chemijai ir biologinei terapijai smile.gif Jau net nebesigilinau, ką man ten leis, tik žinau, kad chemija bus tabletėmis. Va taip.

Parašysiu ryt, nes šiandien labai jau noriu pamiegoti - nepasisekė man su palatos kaimynėmis smile.gif miego begalinis trūkumas smile.gif


Labas
linkiu gerai pailsėti.
Aš irgi gulėjau su sunkiomis ligonėmis viena visai paraližuota , be kalbos tik naktimis žiauriai rėkdavo. kitai alsheimeris.Tai ta žadėjo mane už knarkimą pasmaugti verysad.gif buvo į kaklą įsikibusi paraližuotajai.Žinot nelabai jauku. doh.gif Apie išsimiegojimą kalbos nebuvo.
Linkiu gerų atostogų ir sustiprėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 02 16, 12:54)
Labas
linkiu gerai pailsėti.
Aš irgi gulėjau su sunkiomis ligonėmis viena visai paraližuota , be kalbos tik naktimis žiauriai rėkdavo. kitai alsheimeris.Tai ta žadėjo mane už knarkimą pasmaugti verysad.gif buvo į kaklą įsikibusi paraližuotajai.Žinot nelabai jauku. doh.gif Apie išsimiegojimą kalbos nebuvo.
Linkiu gerų atostogų ir sustiprėti thumbup.gif

Laba,
oho, tada man dar pasisekė smile.gif manęs bent jau nesmaugė niekas smile.gif ir ačiū už palinkėjimus.

Gabija, dar norėjau paklausti, kiek dienų dabar priklauso mums neįgalioms nedarbingumo? 90 ar 120?
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 02 16, 20:19)
Laba,
oho, tada man dar pasisekė smile.gif manęs bent jau nesmaugė niekas smile.gif ir ačiū už palinkėjimus.

Gabija, dar norėjau paklausti, kiek dienų dabar priklauso mums neįgalioms nedarbingumo? 90 ar 120?



Labas
Aš jau žiauriai atsilikusi nuo įstatymų, juk jau 6 metus nedirbu,o ką žinojau pamiršau.Šeimos gydytoja žino, nes seka dienas.

Iki
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 02 16, 19:19)
Laba,
oho, tada man dar pasisekė smile.gif manęs bent jau nesmaugė niekas smile.gif ir ačiū už palinkėjimus.

Gabija, dar norėjau paklausti, kiek dienų dabar priklauso mums neįgalioms nedarbingumo? 90 ar 120?


Jei nepakeitė tai 90dienų.. bet negirdėjau kad keistų..
Atsakyti
[quote=Deganti,2013 02 15, 15:50]
thumbup.gif

Radau kur pirkti.

http://www.manoknyga...s-perukais.html

http://www.suknyga.l...is-perukais/298

http://www.kainos.lt...erukais-p251898

Ir dar daugiau yra internete.

Sveikatėlės ir pozityvo visoms!
Atsakyti
Gražuoliuk, ar tau prieš pirmą ir antrą operaciją skaudėjo galvą? Degino odą? Buvo kaukolėje skausmingų taškų?

Pradėjau pasitikrinimų maratoną. Ryt echoskopija, sužinosiu rentgeną, lyg tai seselė sakė, kad neblogai, o MR laukiu, kol paskambins. Skauda galvą, priežasčių tam daug ir nė vienos pusiau geros, o apie TĄ net nekalbu.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 02 18, 16:45)
Gražuoliuk, ar tau prieš pirmą ir antrą operaciją skaudėjo galvą? Degino odą? Buvo kaukolėje skausmingų taškų?

Pradėjau pasitikrinimų maratoną. Ryt echoskopija, sužinosiu rentgeną, lyg tai seselė sakė, kad neblogai, o MR laukiu, kol paskambins. Skauda galvą, priežasčių tam daug ir nė vienos pusiau geros, o apie TĄ net nekalbu.

Nei prieš pirmą,nei prieš antrą galvos neskaudėjo. O kodėl turėtų deginti odą? Ar aš kažką netaip supratau?Po operacijų taip-yra tokių nutirpusių vietų,kur pjūvio vieta. Dabar vėlpradėjo mausti galvą dešinę pusę ypač smilkinį,butent toj pusėj ir buvo auglys. Penktadienį MRT 9 ryto, vakare turetu buti aprasymas,o paskiau pas chirurga, bet reikia dar su juosuderinti kada jis priims...
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 02 18, 20:16)
Nei prieš pirmą,nei prieš antrą galvos neskaudėjo. O kodėl turėtų deginti odą? Ar aš kažką netaip supratau?Po operacijų taip-yra tokių nutirpusių vietų,kur pjūvio vieta. Dabar vėlpradėjo mausti galvą dešinę pusę ypač smilkinį,butent toj pusėj ir buvo auglys. Penktadienį MRT 9 ryto, vakare turetu buti aprasymas,o paskiau pas chirurga, bet reikia dar su juosuderinti kada jis priims...


Degina - toks skausmo tipas, kai tarsi oda dega.

O kodel tau taip greitai atsakymas? VUOI - trys dienos.

Vis nesuprantu, kodel tu gydaisi ne onkologiniame.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 02 16, 20:19)
Laba,
oho, tada man dar pasisekė smile.gif manęs bent jau nesmaugė niekas smile.gif ir ačiū už palinkėjimus.

Gabija, dar norėjau paklausti, kiek dienų dabar priklauso mums neįgalioms nedarbingumo? 90 ar 120?


Iki 90 kalendorinių dienų per kalendorinius metus http://www.sodra.lt/index.php?cid=3562 .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 18 vasario 2013 - 21:08
QUOTE(nida44 @ 2013 02 18, 21:29)
Degina - toks skausmo tipas, kai tarsi oda dega.

O kodel tau taip greitai atsakymas?  VUOI - trys dienos.

Vis nesuprantu, kodel tu gydaisi ne onkologiniame.

Nu ne - nedegina...Aš MRT visad darausi Medea diagnostica Lazdynu ligoninėje. Ryte padaro foto, o po pietų Dažniausiai būna ir aprašymas su įrašytom foto.
Tada jau einus pas neurochirurgą.
O dėl onkologinio - turi galvoj, kad nedaro jo švitinimo ar chemijos???
Po pirmos operacijos - ėjau švitinimo kursą 30 rodos kartų. Po antros operacijos (kadangi buvo praėję tik 4 mėnesiai nuo pirmos operacijos) švitinimo neskyrė, nes ANOT DELTUVOS, turi praeiti min 1 metai, kad skirti tokį gydymą. Net ir po pirmos operacijos jo ir pirmo chirurgo nuomone nebu reikalingas, bet tai sprendžia onkologai...tai vat...
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 02 19, 09:11)
Nu ne - nedegina...Aš MRT visad darausi Medea diagnostica Lazdynu ligoninėje. Ryte padaro foto, o po pietų Dažniausiai būna ir aprašymas su įrašytom foto.
Tada jau einus pas neurochirurgą.
O dėl onkologinio - turi galvoj, kad nedaro jo švitinimo ar chemijos???
Po pirmos operacijos - ėjau švitinimo kursą 30 rodos kartų. Po antros operacijos (kadangi buvo praėję tik 4 mėnesiai nuo pirmos operacijos) švitinimo neskyrė, nes ANOT DELTUVOS, turi praeiti min 1 metai, kad skirti tokį gydymą. Net ir po pirmos operacijos jo ir pirmo chirurgo nuomone nebu reikalingas, bet tai sprendžia onkologai...tai vat...

Dėl chemijos, kiek skaičiau ji retai skiriama smegenų auglių atveju. Skirtų - gydyčiausi, kad tai tik padėtų.
Bandau negalvoti, o žiūrėti į priekį ir pozytyvumo prisikaupti...Tik nevisad pavykta. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti - tai prablaško mintis juodas, o grįžus namo po darbų užsikuiti namų ruošoj ir pan.
Labai džiaugiuosi artimųjų palaikymu. Labai suartėjome su mama. Kai būna sunku "ant dūšios" skambinu jai ir verkiu - o JI - kaip TIGRĖ TVIRTA IR STIPRI, be jokios graudumo gaidelės mane guodžia ir palaiko. Vyras palaiko savo griežtumu ir neleidimu suskysti...
O jūsų palaikymas ir padrąsinantys žodžiai - taip pat labai vertingi...
Nukrypau aš čia į lankas ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 02 19, 08:47)
Dėl chemijos, kiek skaičiau ji retai skiriama smegenų auglių atveju. Skirtų - gydyčiausi, kad tai tik padėtų.
Bandau negalvoti, o žiūrėti į priekį ir pozytyvumo prisikaupti...Tik nevisad pavykta. Džiaugiuosi, kad galiu dirbti - tai prablaško mintis juodas, o grįžus namo po darbų užsikuiti namų ruošoj ir pan.
Labai džiaugiuosi artimųjų palaikymu. Labai suartėjome su mama. Kai būna sunku "ant dūšios" skambinu jai ir verkiu - o JI - kaip TIGRĖ TVIRTA IR STIPRI, be jokios graudumo gaidelės mane guodžia ir palaiko. Vyras palaiko savo griežtumu ir neleidimu suskysti...
O jūsų palaikymas ir padrąsinantys žodžiai - taip pat labai vertingi...
Nukrypau aš čia į lankas ax.gif  blush2.gif



Taip, kažkaip ten yra, kad į smegenis chemija nenuteka. Tik tiek, kad tie galviniai nemėto MTS. O švitinimas, vadinasi, tau nepadėjo.

Aš jau atsilikau, vakar Medea paskambino, kad yra laisva vieta ir vakare nukeliavau. Jie dirba iki 23 val.

Mano plaučių rentgenas ir vidaus organų echo geri, belieka sulaukti MRT, jie atsakymus teikia po kelių dienų. Irgi nervas ima, ypač, kai tie skausmai buvo.
Tebėra kažkokia jautri ta operuota vieta.

Man atrodo, kad tau bus viskas gerai, nes tikrai profesionaliai viskas buvo atlikta. Stiprybės.
Atsakyti