Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Nežinau mergaitės, nors ir pas ginę buvau ir ten viskas gerai, nieko blogo nei matė, nei rado, bet 2 mėnuo nėra mmm. Kaip anksčiau norėdavau, kad jos nepasirodytų, taip dar kai jų nėra vėl negerai. Negi taip leidžiamas savaitę laiko po operacijos deksametazonas padarė įtaką mano ciklui doh.gif
Vasario 22d. einu galvos MRT - jau drebu....Bijau...Bandau sau įkalti, kad gal dar per 3 mėnesius niekas taip neatsiras, bet bijau juodai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazuoliukas: 06 vasario 2013 - 09:53
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 02 06, 10:52)
Nežinau mergaitės, nors ir pas ginę buvau ir ten viskas gerai, nieko blogo nei matė, nei rado, bet 2 mėnuo nėra mmm. Kaip anksčiau norėdavau, kad jos nepasirodytų, taip dar kai jų nėra vėl negerai. Negi taip leidžiamas savaitę laiko po operacijos deksametazonas padarė įtaką mano ciklui doh.gif
Vasario 22d. einu galvos MRT - jau drebu....Bijau...Bandau sau įkalti, kad gal dar per 3 mėnesius niekas taip neatsiras, bet bijau juodai....


Labas
Mūsų tokia liga , kad visada seks baimės jausmas.
Aš turiu daktarų telefonus, tai jei kas neaišku , tai skambinuosi.Išsiaiškinu bijoti ar ne,pasiprašau priimti. Mmm gali nebūti dėl organizmo patirto gydymo, tiksliau nualinimo.

Vakar man išrašė Dexametazoną.Kai pamačiau kiek jis kenkia , tai šiandien pasiskambinau kitai gydytojai , ji paaiškino ,kad mano atveju dienos norma gali būti 1-3 tabletė.Taigi nusiraminau.
ate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 06 vasario 2013 - 12:31
Vėl suaktyvėjo temelė 4u.gif .
Grek, kiek praėjo nuo gydymo pabaigos ir kas tavo onkologė? Kažkokia nesąmonė, kai paskaitau tokius atvejus, kai daktarai, kaip paskyti, pražiūri. Man pačiai pradžia tokia buvo, kai pražiūrėjo, bet ir dabar kažkaip tyrimų neina prisiprašyti. Echoskopija, rentgenas ir kaulų scintigrafija. Markerį darausi pati už savo pinigus maždaug kas tris mėnesius. Pora kartų esu prisiprašius padaryti. Prašiau, kad darytų magnetinį ar kompiuterį, tai nedaro. Taip išeina, kad kai pasekmės išlenda, tada pradeda gydyti. O turėtų būti atvirkščiai, reikėtų užbėgti į priekį su visai tyrimais, tai po to ir pasekmės būtų lengvesnės. Tokia medicina jau pas mus, norisi pokyčių, kad visiems būtų gerai.
Sveikatėlės visoms, optimizmo ir pavasrio širdyse ir mintyse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 02 06, 10:52)
Nežinau mergaitės, nors ir pas ginę buvau ir ten viskas gerai, nieko blogo nei matė, nei rado, bet 2 mėnuo nėra mmm. Kaip anksčiau norėdavau, kad jos nepasirodytų, taip dar kai jų nėra vėl negerai. Negi taip leidžiamas savaitę laiko po operacijos deksametazonas padarė įtaką mano ciklui doh.gif
Vasario 22d. einu galvos MRT - jau drebu....Bijau...Bandau sau įkalti, kad gal dar per 3 mėnesius niekas taip neatsiras, bet bijau juodai....

Po operacijos ciklas ir taip sutrinka, o deksametazonas yra vienas šalutinių reiškinių sukeliančių sukeliančių ciklo sutrikimus.Aš pradėjau gerti deksametazoną, tai dabar studijuoju aprašą.Šalutinių veiksnių gal 100 , išsigandusi skambinau gybytoja , tai mano baimes nuramino.

Saldžių sapnų.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2013 02 06, 22:43)
Vėl suaktyvėjo temelė  4u.gif .
Grek, kiek praėjo nuo gydymo pabaigos  ir kas tavo onkologė? Kažkokia nesąmonė, kai paskaitau tokius atvejus, kai daktarai, kaip paskyti,  pražiūri. Man pačiai pradžia tokia buvo, kai pražiūrėjo, bet ir dabar kažkaip tyrimų neina prisiprašyti. Echoskopija, rentgenas ir kaulų scintigrafija. Markerį darausi pati už savo pinigus maždaug kas tris mėnesius. Pora kartų esu prisiprašius padaryti. Prašiau, kad darytų magnetinį ar kompiuterį, tai nedaro. Taip išeina, kad kai pasekmės išlenda, tada pradeda gydyti. O turėtų būti atvirkščiai, reikėtų užbėgti į priekį su visai tyrimais, tai po to ir pasekmės būtų lengvesnės. Tokia medicina jau pas mus, norisi pokyčių, kad visiems būtų gerai.
Sveikatėlės visoms, optimizmo ir pavasrio širdyse ir mintyse 4u.gif


Jiems yra duoti limitai.O mes kartais persistengiame su baimėmis.Šie tyrimai manau radioaktyvūs ir todėl skiriami dažniausai sprendžiant operacijų poreikį.Mano ginekologas onkologas tai labai gerai nustato auglių atsiradimą.Be to man patinka Kaune folio metodo diagnostika.Vieną auglį ji diagnozavo.Chirurgas nepastebėjo,pasakiau apie folio metodą , išklausė skeptiškai. Paskui iš naujo apžiūrėjo ir rado auglį.
Markerių irgi normuotas kiekis, kaina privačioje klinikoje - 40 lt.Tai kas ke
tvirtį pasidarau.Mano atveju jis augimą rodo tiksliai.

Ate
Atsakyti
Pritariu Gabijai, yra limitas ir gydytojas nevisagalis, be to asmeniškai aš pasiskaičiavau, kad man yra patogiau susirinkti visus kraujo tyrimus savo šeimos centre, už papildomus, kur darytų klinikos arba nedarytų sumoku pinigėlį ir viskas, echoskopija taip pat laukti klinikose kokį mėnesį, dar nežinia pas ką papulsi, nueinu privačiai, ir jei klinikose pažiūrėtų tik tam tikras sritis, tai aš kartą metuose išsitiriu nuo galvos iki kojų tuo pačiu, o jau tada su viskuo varau pas hematologą, taip ir savo laiką ir jų sutaupau, man taip patogiau.
Atsakyti
Nesupratau, ką reiškia "aš kartą metuose išsitiriu nuo galvos iki kojų". Tai čia privačiai už savo pinigus ir kokius tyrimus atliekat, čia Vilniuje? Aš savo mieste už savo pinigus tik echoskopiją galiu papildomai pasidaryti, tą ir padarau - vidaus organų. Kaip minėjau dar ir markerius pasidarau.
Dėl limitų - aš manau, kad bedirbdama, dabar jau beveik 25 metus, sąžiningai sumokėjus valstybei mokesčius, per tą visą laiką iki ligos nesinaudojus sveikatos draudimo lėšomis, išskyrus du gimdymus (vaikai manau irgi dirbs ir uždirbs valstybei pinigus) dabar kaip ir turiu teisę į visas medicinines paslaugas. Nesvarbu man jokie limitai. Noriu kitokio valstybės požiūrio į žmogų ir sveikatos apsaugą pas mus. Bet čia iš tos serijos pasvajok ir praeis biggrin.gif .
Atsakyti
Edme visi norim, to kitokio požiūrio 4u.gif aš Kaune, taip darausi echoskopą už savus pinigėlius, nuo galvos iki kojų, turiu omeny, kad nors liga mano kraujo, bet tuo pačiu man padaro ir krutų echo ir limfmazgius visus sužiūri, tiek kakle, tiek pilve, tiek kirkšnyse, skydliaukė ir t.t. na ką echoskopas mato bigsmile.gif Klinikos ir darytų, bet aš matau pliusų tame, kad pati sau pasiskiriu laiką, einu pas tikrai gerą radiologę ir sugaištu tam pusvalandį, o ne nueini, siuntimas, lauki, siuntimas ir t.t. Aišku man dabar lengviau, nes aš einu tik kartą metuose patikrai, iš esmės man pas hematologus jau ir nebereikia vaikščiot, kovo mėn. bus dešimt metų po gydymo, be atkritimo kol kas, tai dabar aš kaip ir atlieku tik medicininį profilaktišką patikrinimą per metus kartą 4u.gif Kai liga atėjo, kol nustatė per visus varinėdami praėjo pusantrų metų, tada gailėjausi, kad nenuėjau privačiai, na tiesiog tada tiek nežinojau ir pasitikėjau savo gydytoju ir jei ne atsitiktinis patekimas pas jauną reumotologę, matyt dar būtų metus varinėja, vienintelė kuri užčiuopė tada jau gana didelius limfmazgius ir išrašė siuntimą pas hematologus 4u.gif
Atsakyti
Labas
TYla , reiškia viskas gerai.
Pasitikrinau galvą, kraują ,dabar viskas ramu.Kadangi jaučiu svaigimą , tai išrašė Dechamethason.Trečią dieną pasijaučiau kaip po chemijos, išgėriau per 5 dienas 15 tablečių.Pirmadienį nusibalansavo, spaudimas, širdis.Onkologė liepė nebegerti.Vakar per dien pragulėjau, šiandien į pavakarį lyg pradėjau atsigauti.Jau vien anotacija šių vaistų su blogais pojūčiais 3 puslapiai.Taigi susigadinau paskutines jėgas.
Prisidaviau nedarbingumo dokumentus.Matysiu kokią grupę paskirs.Pernai iš pirmos "pagerino " į antrą neatsižvelgiant , kad blogai jaučiausi, buvo chemo spinduliavimas ir operacija.
Leidžiasi ugninė saulė.Nereali spalva.
Sėkmės visoms. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, dėmesio, kam reikia balzamo sužeistai nusivylusiai širdžiai.

O ir optimistams.

Išėjo knyga 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Dar nemačiau knygynuose ir neskaičiau, bet pavadinimas nuteikia gerai.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 02 15, 15:30)
Merginos, dėmesio, kam reikia balzamo sužeistai nusivylusiai širdžiai.

O ir optimistams.

Išėjo knyga 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Dar nemačiau knygynuose ir neskaičiau, bet pavadinimas nuteikia gerai.


thumbup.gif

o aš dar lengvam pasiskaitymui galiu rekomenduot ir į temą :
user posted image

pati skaičiau gana seniai, dabar dukra skaito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2013 02 06, 22:43)
Vėl suaktyvėjo temelė  4u.gif .

Sveikatėlės visoms, optimizmo ir pavasrio širdyse ir mintyse 4u.gif

smile.gif Sveikos visos,

taip Edme, deja, tokia mūsų sveikatos sistema.

Aš jau grįžau iš klinikų šiandien su viskam, turėsiu 2-3 savaites atostogų ir nepatikėsit, po to važiuosiuosiu dar chemijai ir biologinei terapijai smile.gif Jau net nebesigilinau, ką man ten leis, tik žinau, kad chemija bus tabletėmis. Va taip.

Parašysiu ryt, nes šiandien labai jau noriu pamiegoti - nepasisekė man su palatos kaimynėmis smile.gif miego begalinis trūkumas smile.gif
Atsakyti