Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Ir man grazu kai zydi sodai,alyvos,laaaabai wub.gif

Parodysiu jums popierinius obeleles ziedus smile.gif (arune ,tu jau matei FB smile.gif )

cia i dazrzeli dariau


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 05 11, 22:23)
Ir man grazu kai zydi sodai,alyvos,laaaabai wub.gif

Parodysiu jums popierinius obeleles ziedus smile.gif (arune ,tu jau matei FB smile.gif )

cia i dazrzeli dariau



Grožis nerealus thumbup.gif

Taip ir norisi uždainuot:
gegužės mėnesį gimusius prašom atsistot
pakelt taurelę, priglaust prie lūpų, kaimyną pabučiuot...

Čia lyrinis nukrypimas biggrin.gif doh.gif

ir dar:
alyvos... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 05 11, 22:23)
Parodysiu jums popierinius obeleles ziedus smile.gif (arune ,tu jau matei FB smile.gif )

Na, Sveta mūsų auksarankė pasidarius! biggrin.gif Vis kepa, vis lanksto, vis kitaip pluša... O sakei - nemoki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 05 11, 23:41)
Na, Sveta mūsų auksarankė pasidarius!  biggrin.gif  Vis kepa, vis lanksto, vis kitaip pluša... O sakei - nemoki  biggrin.gif

Na rimtai,pirma karta dariau smile.gif po to kai jie pamate popierinius tortus,dave man toki uzduoti biggrin.gif

nu parodysiu ir tortus tada dar tongue.gif cia gimtadieniui dariau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 05 11, 22:23)
Ir man grazu kai zydi sodai,alyvos,laaaabai wub.gif

Parodysiu jums popierinius obeleles ziedus smile.gif (arune ,tu jau matei FB smile.gif )

cia i dazrzeli dariau
user posted image
user posted image


Labai gražu, tokie švelnūs žiedeliai , o puokštė irgi labai įdomi.

Ar aš nusiskaičiau ,ar šie tortai tikrai popieriniai? Iš kur tokios įdėjos? Dukrai todėl meninę sielą paveldėjo.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 08, 07:20)
Labas
aš irgi paskutinės vėžio dienos.Gal todėl  ,namie laikas praeina be stresų.




Paskaičiau ir pagalvojau,kaip jums pasirodė, mano paskutinės vėžio dienos, tai buvo turėta mintį ,kad gimiau liepos 22d blink.gif ., o jei būčiau dieną palaukusi būčiau liūtu gimusi. thumbup.gif
Atsakyti
kaip GERAI kad jus atidaret sia tema ir as ja pagaliau suradau 4u.gif biggrin.gif

Negaliu as anoj rasyt, nervina mane ten daug kas, viska suprantu, bet netinka man. O cia paprasciau, silciau , jaukiau.

As jau plike-tilvike. Plaukai galiausiai neatlaike kazkurios (jau pameciau skaiciu doh.gif ) chemijos ir isejo pasivaiksciot. tai nusikirpau ir dabar varineju su megzta kepuryte arba su skarele. O namie ir tep grazi kap velnias smile.gif
Geguze pas mus itemptas menuo: baiginejas vaiko mokykleles, tai visokie piknikai, koncertai, tik speju suktis. Ir po chemijos vis daugiau dienu reikia atsipaipaliot, buvo net rozes uzdegimas prikibes, bet isgydem jau.
tai tiek.

Gabija, is kur zinai kad paskutines? i lauka jau neiseini? Eik eik, pasiimk lazda ir pirmyn. Man neseniai radikulitas buvo, toks stiprus, tai diena vos neverkiau, nu nei sedet, nei stovet nei gulet negali, ir viena su vaikais 2 dienom palikta buvau, tai nusukau sepecio kota ir vaiksciojau kaip caras po namus. Vaikai bijojo, kaip tinktelsiu i grindis - bum, pasakiau - padarykit! biggrin.gif Viska parodydavau ta lazada, ka paduot, kur nueit biggrin.gif
Eh, gaila jau pagijau ir lazdos nereikia 4u.gif biggrin.gif

Vo. Liuks kaip pataisei man nuotaika pries miega, pasiutele tu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelkių Monas: 11 gegužės 2012 - 23:23
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 12, 00:54)
Labai gražu, tokie švelnūs žiedeliai , o puokštė irgi labai įdomi.

Ar aš nusiskaičiau ,ar šie tortai tikrai popieriniai? Iš kur tokios įdėjos? Dukrai  todėl meninę sielą paveldėjo.

Taip,GABIJA,popieriniai smile.gif dariau du i darzeli gimtadieniui,ir viena i baliu su draugais smile.gif ten viduje saldainiai,kiekvienam vaikui po dezute-gabaliuka "torto".Ideja paciu tortu matem kai buvom vienam gimtadienyje,tik papuosimus jau pati galvojau.


Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 12, 01:19)
Paskaičiau ir pagalvojau,kaip jums pasirodė, mano  paskutinės vėžio dienos, tai buvo turėta mintį ,kad gimiau liepos 22d blink.gif ., o jei būčiau dieną palaukusi būčiau liūtu gimusi. thumbup.gif

As taip ir supratau,kad vezio zenklo atstove biggrin.gif bet taip pat ir supratau kad galima buvo ir kitaip interpretuoti unsure.gif
Papildyta:
Pelkiu monai ,nu tu pavarai biggrin.gif su lazda lotuliukas.gif laikykis 4u.gif
as atsimenu kai viena karta buvo radikulitas negalejau nei atsistuoti,nei apsiversti nuo vieno sono i kita,toks stiprus buvo,tai vyras net i tualeta nesiojo ant ranku biggrin.gif
bet faina,nors turejo proga ant ranku panesioti hihihi.gif
Atsakyti
Sveta, kokie gražūs darbeliai, kokie trapūs ir švelnūs žiedai. Aš tai galiu tik kitų sukurtu grožiu gėrėtis. Pati visai nesugebu tokių dalykų. Labai labai gražu smile.gif
Atsakyti
Pelkių Monas nudžiugino savo apsilankymu smile.gif dažniau užklysk, pasiigstam rolleyes.gif

Gabija, tu šposininkė wub.gif Skaičiau skaičiau tą tavo sakinį, nu niekaip nesupratau, tai yra visaip supratau ax.gif . Dabar viskas aišku... Stiprėk, ir leisk sau pabūti silpnesne, nei buvai, ūkis nesugrius.

--------------

Aš irgi įdėsiu savo darbelį, man atrodo nesigyriau per Kalėdas blush2.gif . Mūsų kepti kalėdiniai nameliai:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 12 gegužės 2012 - 10:33

Labas

Mano juodukė Kitė vakar išsiveržė į vakare į lauką ir dingo.Paprastai dieną eidavo kieme man iš paskos kaip pririšta.Kas jai vakar per drąsumo priepuolis užėjo.Su kuo dabar televizorių žiūrėsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 12, 10:37)
Labas

Mano juodukė Kitė vakar išsiveržė į vakare į lauką ir dingo.Paprastai dieną eidavo kieme man iš paskos kaip pririšta.Kas jai vakar per drąsumo priepuolis užėjo.Su kuo dabar televizorių žiūrėsiu  verysad.gif


Taigi pavasaris alyvų kvapas svaigina, gal subėgios į kokį pasimatymą ir sugrįš biggrin.gif
Atsakyti