Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(nida44 @ 2013 01 26, 14:45)
Labas, tai čia mano situacija. O kaip aptiko, kas vyko? Kokie buvo simptomai?Kur operuota? Kokioje galvos vietoje? Kokio dydžio MTS?
Tik man kažko vis galvą paskaudena operuotoje vietoje. Praėjo jau pusmetis. Sakiau, savo chemikei, bet ji neturi versijų.  Žinoma, gal kartais ir orai, nors esu nutarusi savęs neliūliuoti visokiais pasiteisinimais. 

O man nedavė spindulių - konsiliumas nutarė, kad operacija buvo radikali, viskas pašalinta, todėl nereikia. Nes tai esą nėra nekenksminga. O paskui, jau skyrus biologinę terapiją, išvis atkrito šis klausiamas.

Nida44, pati nuėjau pas okulistą, nes kai Naujų metų išvakarėse pribudau ir atsimerkiau, vaizdas kaire akimi buvo kaip po vandeniu. Okulistė nusiuntė pas neurologą, tas kompiuteriui, po kompo išrašė vaistų (hormonų) ir liepė kuo greičiau važiuot į Kauną pas onkologą. Vis svarstau, ar neturėjo mano onkologė manęs siųsti tirtis galvos, kai rugsėjo 12d. pas ją sugrįžau su kaulų tyrimu, kur buvo aiškiai matomas kaupimas kairėj kaukolės pusėj. Ir kodėl aš tada nusileidau jai?
Bet ką aš čia, matyt taip reikėjo. Žodžiu, rezultate, galvoje 3,5cm metastazė, išoperavo po poros dienų.

QUOTE(arune @ 2013 01 26, 15:01)
Labai liūdna, Grek  verysad.gif  Kažkaip vis galvojau, kad tavo istorija bus sėkminga. Tai dar kartą parodo, kad nevisada gali paprognozuoti. Stiprybės tau ir kad spinduliukai padarytų savo gerą darbą.

smile.gif ačiū tau, bet aš gi stipri.

QUOTE(Liudvika53 @ 2013 01 26, 21:02)
Aš asmeniškai bulvių nepamiršau,savaitgaliais valgau.. o kas dėl cukraus, tai aš "mečiau" visai,o kad nesigundyti tai ir anūkus pripratinau nevartoti.. na pusę šaukštelio į puodelį arbatos.. blynai tik su uogienėm.. ir ką..? buvo vaikam isterkų,bet nieko,priprato ir viskas gerai.. Nereikia ir man gundytis,o ir vaikams  geriau juodo šokolado gabaliukas kasdiena,nei šaukštas cukraus..

p.s man netaikė nei chemo,nei spindulių po mts operacijos..(galvoj).. kol kas tfu tfu tfu viskas man gerai..tik ranka patirpsta operuotos pusės..
net grupę sumažino iki 75.. kaip ir sveika..

Liudvika53, priminkit prašau, kokio jūs amžiaus smile.gif aišku, jei nenorit, tai tiek jau to smile.gif

Gabija, kaip jūs laikotės?
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 01 30, 16:03)
Nida44, pati nuėjau pas okulistą, nes kai Naujų metų išvakarėse pribudau ir atsimerkiau, vaizdas kaire akimi buvo kaip po vandeniu. Okulistė nusiuntė pas neurologą, tas kompiuteriui, po kompo išrašė vaistų (hormonų) ir liepė kuo greičiau važiuot į Kauną pas onkologą. Vis svarstau, ar neturėjo mano onkologė manęs siųsti tirtis galvos, kai rugsėjo 12d. pas ją sugrįžau su kaulų tyrimu, kur buvo aiškiai matomas kaupimas kairėj kaukolės pusėj. Ir kodėl aš tada nusileidau jai?
Bet ką aš čia, matyt taip reikėjo. Žodžiu, rezultate, galvoje 3,5cm metastazė, išoperavo po poros dienų.
smile.gif ačiū tau, bet aš gi stipri.
Liudvika53, priminkit prašau, kokio jūs amžiaus smile.gif aišku, jei nenorit, tai tiek jau to smile.gif

Gabija, kaip jūs laikotės?


Labas


Pirmus forumo metus niekas nesiskundė dėl auglių galvose, bent aš nepamenu.
Mano metastazė kairėje galvos pusėje buvo virš 4 cm, kalbos centre.Labai pamažu stiprėju, bet atminties trūksta, pamirštu žodį ,tai žinau , tai vėl ne.Jei dabar reiktų dirbti būtų tragedija, pridaryčiau klaidų, naujų įstatymų nesugebėčiau įsisavinti.Pirmadienį atliks galvos kompiuterį, vasario pabaigoje reikia pratęsti pažymėjimą.

Nuo ašarų išsigelbėjau antidepresantais.Geriu pastoviai, nes man į metus būna po chemo ir operaciją, galva tai tik vienas epizodas.Kitaip turbūt nudurnėčiau juk jau
7 metai.

Dabar netgi abejingumas atsirado, tik jau labai nebenoriu eilinės operacijos.
Reikia tikėti, kad kiekvieni metai atneš kažkokių gydymo naujovių, tereikia sulaukti.
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 01 30, 20:32)
Labas
Pirmus forumo metus niekas nesiskundė dėl auglių galvose, bent aš nepamenu.



Na va, galima įkurti atskirą frakciją arba klubą.

Juokas juokais, bet reikėtų daugiau dalintis patirtimi, tie galvos tuo pavojingi, kad sparčiai auga, nes smegenų terpė jiems labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2013 01 30, 21:32)
Reikia tikėti, kad kiekvieni metai atneš kažkokių gydymo naujovių, tereikia sulaukti.

Žinoma, kad atneš, net neabejoju tuo. Ir jūs tikėkit. Čia gi pozityvo pavėsinė smile.gif

Atsakyti
Labas

http://www.lev.lt/in...n...=50&lang=lt


suradau tokią pirštų gydomąją mudrą. blink.gif Jau žaidžiu savaitę.Kai būna kažkoks širdies perkalimas ar silpnumas rodos praeina silpnumas.Tik laiko nemažai užima.Dėl įdomumo pabandykite.Apie jas girdėjau , viena gydovė pademonstravo vieną iš judesių.Sakė nežinanti kaip veikia, bet kažkaip padeda.Aš dar turiu panašia tema rusišką ,spec snazo paslaptys, pirštų judesiai. biggrin.gif

Ate
Atsakyti
Laba diena, Gal žinote apie chemoterapiją kapsulėmis, niekur nerandu info. Vyrui metastazės kepenyse, tai sakė chemiją galima arba lašinti, arba gerti kapsulėmis. Pas jį venų jau kaip ir nebėra.

Atsakyti
Sveikos merginos. Noriu pasitarti dėl gimdos kaklelio vėžio skiepų. Mano dukrai 16 m. daktarė primygtinai siūlo skiepytis. Ką patartumėte? Pas mane krūties v.
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2013 02 05, 13:13)
Sveikos merginos. Noriu pasitarti dėl gimdos kaklelio vėžio skiepų. Mano dukrai 16 m. daktarė primygtinai siūlo skiepytis. Ką patartumėte? Pas mane krūties v.


Aš dukrą paskiepijau. Mačiau kokie gydytojai skiepija savo dukras, tai nusprendžiau ir aš. Be to mes abi turim BRCA genų mutaciją, tai kažkaip ramiau.
Atsakyti
sann aš gėriau šalia leidžiamos chemijos ir tabletes, jei yra galimybė rinktis, tikrai manau tabletės patogiau 4u.gif o jei chemija leidžiama, bet nėra venų, tai belieka galvoti apie portą 4u.gif

aš skiepisiu matyt ir, nors mano liga ir netokio pobūdžio, bet... aš ir nuo vėjaraupių paskiepijus dukrą, ir nuo erkinio encefalito abu vaikus, manau, jei yra galimybė sumažinti tą riziką - tai tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
visoms 4u.gif

gal galite patarti(rekomenduoti),kur galima įsigyti natūralių plaukų peruką.
Nuo kitos savaitės jau gausiu primą chemijos dozę, tai reikia pasirūpinti. Labai noriu, kad perukas būtų kaip galima arčiau natūralių plaukų. Praeitą kartą, kai gydžiausi neprikau, vaikščiojau su skarelėmis. Bet jau taip atsibodo doh.gif .
Būsiu dėkinga, jeigu pagelbėsit 4u.gif

Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nioliux @ 2013 02 05, 18:28)
Laba diena,
visoms 4u.gif

gal galite patarti(rekomenduoti),kur galima įsigyti natūralių plaukų peruką.
Nuo kitos savaitės jau gausiu primą chemijos dozę, tai reikia pasirūpinti. Labai noriu, kad perukas būtų kaip galima arčiau natūralių plaukų. Praeitą kartą, kai gydžiausi neprikau, vaikščiojau su skarelėmis. Bet jau taip atsibodo doh.gif .
Būsiu dėkinga, jeigu pagelbėsit 4u.gif

Gero vakaro 4u.gif


Labas


Perukai, natūralūs perukai



Perukų pasaulis, UAB
Ukmergės g. 135, 08104 Vilnius (Filialai)
Daugiau... | El. paštas | Tinklalapis | Žemėlapis
Tel. (5) 2353507
„Baltic hair“ – visoje Lietuvoje bei daugelyje Europos šalių žinomas prekybos tinklas, besirūpinantis moterų grožiu. Kiekvienas Klientas gali be vargo rasti mus didžiosiuose Lietuvos miestuose arba apsilankyti el. parduotuvėse baltichair.eu arba bahashop.eu.
„Baltic hair“ stiprioji pusė – žinojimas, ko Klientui reikia labiausiai: preciziškai aukšta gaminių kokybė, originalūs sprendimai, naujausios technologijos, pasirinkimo įvairovė bei patrauklios kainos. Mūsų ...


Baltic hair, prekybos salonas
Tilžės g. 109, 77159 Šiauliai (Filialai)
Tel. (41) 550588


Baltic hair, prekybos salonas
Klaipėdos g. 143A, 37189 Panevėžys (Filialai)
Tel. (45) 424005


Baltic hair, prekybos salonas
Liepkalnio g. 112, 02106 Vilnius (Filialai)
Tel. (5) 2339052


Baltic hair, prekybos salonas
Ozo g. 25, 07150 Vilnius (Filialai)
Tel. (5) 2042369


Baltic hair, prekybos salonas
Taikos pr. 61, 91181 Klaipėda (Filialai)
Tel. (46) 240422


Baltic hair, prekybos salonas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas (Filialai)
Tel. (37) 214613


Doja, UAB
Vasario 16-osios g. 13-1, 01107 Vilnius
Tel. (5) 2614490


Grovela, R. Tomaškovos IĮ
Pramonės pr. 16, Urmo bazė, 51185 Kaunas
Tel. (676) 61861


Perukų pasaulis, prekybos salonas, UAB
Konstitucijos pr. 3A, 09308 Vilnius (Filialai)
Tel. (5) 2750737


Pepa, UAB

Aš jau turiu poros cm plaukus, tik reikia tepti su žele, nes pasišiaušę kaip šluota.
[
Papildyta:

Aš dukrą paskiepyčiau, nors skirtingi jūsų ligos ir skiepų tipai, bet vis užsidės vienas pliusas.

Vakar pasidariau kompiuterinę galvos, kol įdūrė adatą subadė rankas - 6 dūriai.Mėlyni net su guzais dūriai .Gerai , kad po metų nieko nerado, kraujas irgi atsistatė.

Dar laukia badymas keičiant stentą prie šlapimtakio ir dar sumokėti virš 150 Lt.Jau 4-ą deda .Aš prašau narkozės, nes bijau skausmo.Malonumas vasario 28.
iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 05 vasario 2013 - 18:39
[quote=Deganti,2013 02 05, 18:23]
sann aš gėriau šalia leidžiamos chemijos ir tabletes, jei yra galimybė rinktis, tikrai manau tabletės patogiau 4u.gif o jei chemija leidžiama, bet nėra venų, tai belieka galvoti apie portą 4u.gif

Ačiū už atsakymą.
Kažin kaip tabletes toleruos, nors leidžiamą abu kursus pakankamai normaliai jautėsi.
Stiprybės, sveikatėlės visoms
Atsakyti