Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(GREK @ 2013 01 25, 19:37)
Sveikos,

Naujaisiais metais parsirandu pas jus - su išimta metastaze iš galvos grįžau namo pailsėti prieš spinduliukus. Pozityvumo kolkas ne kaži kiek, bet laikausi. dar nežinau už ko, kaip, bet stengiuosi smile.gif .

Tikiuosi, nelabai pykstat, kad tiek laiko nerašiau  blush2.gif



Labas, tai čia mano situacija. O kaip aptiko, kas vyko? Kokie buvo simptomai?Kur operuota? Kokioje galvos vietoje? Kokio dydžio MTS?


Tik man kažko vis galvą paskaudena operuotoje vietoje. Praėjo jau pusmetis. Sakiau, savo chemikei, bet ji neturi versijų. Žinoma, gal kartais ir orai, nors esu nutarusi savęs neliūliuoti visokiais pasiteisinimais.

O man nedavė spindulių - konsiliumas nutarė, kad operacija buvo radikali, viskas pašalinta, todėl nereikia. Nes tai esą nėra nekenksminga. O paskui, jau skyrus biologinę terapiją, išvis atkrito šis klausiamas.

Tiesa, vis nesuprantu, kaip po operacijos gydosi Gražuoiukas. Negi taip ir paleido, be jokio tolesnio gydymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 26 sausio 2013 - 13:46
Labai liūdna, Grek verysad.gif Kažkaip vis galvojau, kad tavo istorija bus sėkminga. Tai dar kartą parodo, kad nevisada gali paprognozuoti. Stiprybės tau ir kad spinduliukai padarytų savo gerą darbą.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 01 26, 14:45)
Tiesa, vis nesuprantu, kaip po operacijos gydosi Gražuoiukas. Negi taip ir paleido, be jokio tolesnio gydymo?

Niekaip tas Gražuoliukas nesigydo biggrin.gif Šiai siūlė reabilitaciją,bet šįkartąatsisakiau.Rugpjūtį Druskininkuose buvau,kai Vilnius po operacijos siuntė.Šį kart neskyrė jokio spindulinio. Nors anot Deltuvos,šiaip ir pirmą kartą nereikėjo(pagal jį).Kiek gydytojų tiek nuomonių. Lapkričio vidury išoperavo,o po kalėdų grįžau į darbuką. Tai nors mintys skraido ten kur reikia, nes būdama namie ir save laidojau ir kokių tik nemasčiau dalykų. Bet kaip kažkuri ir sakė laikas kažkiek apgydo.Raminamųjų kartais pageriu,kad paprasčiau į viską žiūrėčiau. Aišku ne visada taip gaunas. Būna dienų kaip tyčia- žliumbiu ir metus ar mėnesius skaičiuoju.Kitom dienom - sakau - kiek lieko tiek - viskas kas liko mano ir reikia tikslingai išnaudoti. Vienu žodžiu, kaip mano gyvenimas kaip zebras: juoda,balta,juoda,balta,o kažkada bus "žopa"
Dabar labiausiai bijau artėjančios vasario pb.MRT,kad neatrastų pridygusių grybųsad.gif
Daug moralškai Jūs padedat. AČIŪ JUMS 4u.gif Dabar bandau su mityba aiškintis,bet...sunku išsiaiškinti man iki galo. Beveik atsisakiau cukriuko - ne nebent duonoj buna ar šiaip jei blynukus kepu,tai šiek tiek vaikams dedu į tešlą, tai ir pati tuos bylukus pavalgau - neatsispiriu.Sunkiausia su bulvėmis ir miltų produktais doh.gif
Atsakyti
Na, Gražuoliuk, taip jau neapsileisk, nes labai jau sau pataikauji. Tavo atveju teisinga mityba yra ypač svarbi, nes piktybinės smegenų ląstelės pasisavina 10-15 kartų daugiau gliukozės nei normalios. Knygoje Naujoji priešvėžinė mityba teigiama, kad tokį dalyką kaip bulves reikia iš viso užmiršti, nes krakmolas yra ypač greitai pasisavinamų angliavandenių šaltinis.

Kažkaip keistai čia tu. Vis deklaruoji: turiu ištverti dėl vaikų ir čia pat - oj, nesusilaikiau. Na, ne, mergina, šitaip negalima. Turi susidėlioti mitybos ir gyvenimo būdo principus ir jų tvirtai laikytis. Atlaikei dvi tokias operacijas, vadinasi, gali.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 01 26, 18:50)
Na, Gražuoliuk, taip jau neapsileisk,  nes labai jau sau pataikauji. Tavo atveju teisinga mityba yra ypač svarbi, nes piktybinės smegenų ląstelės pasisavina 10-15 kartų daugiau gliukozės nei normalios. Knygoje Naujoji priešvėžinė mityba teigiama, kad tokį dalyką kaip bulves reikia iš viso užmiršti, nes krakmolas yra ypač greitai pasisavinamų angliavandenių šaltinis.

Kažkaip keistai čia tu. Vis deklaruoji: turiu ištverti dėl vaikų ir čia pat - oj, nesusilaikiau. Na, ne, mergina, šitaip negalima. Turi susidėlioti mitybos ir gyvenimo būdo principus ir jų tvirtai laikytis. Atlaikei dvi tokias operacijas, vadinasi, gali.


Aš asmeniškai bulvių nepamiršau,savaitgaliais valgau.. o kas dėl cukraus, tai aš "mečiau" visai,o kad nesigundyti tai ir anūkus pripratinau nevartoti.. na pusę šaukštelio į puodelį arbatos.. blynai tik su uogienėm.. ir ką..? buvo vaikam isterkų,bet nieko,priprato ir viskas gerai.. Nereikia ir man gundytis,o ir vaikams geriau juodo šokolado gabaliukas kasdiena,nei šaukštas cukraus..

p.s man netaikė nei chemo,nei spindulių po mts operacijos..(galvoj).. kol kas tfu tfu tfu viskas man gerai..tik ranka patirpsta operuotos pusės..
net grupę sumažino iki 75.. kaip ir sveika..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liudvika53: 26 sausio 2013 - 20:04
Man vis pritrūksta tikėjimo dėl mitybos. Galbūt apsirinku. Bet va kai nebeliko žmogaus (su žema (antra) st. krūties onko - atrodo, su tokia gyvent ir gyvent), kuri kardinaliai visą mitybą buvo pakeitusi, važinėjo Į Latviją pas Elzę Janson, su jos priežiūra tvarkė mitybą, tapo beveik žaliavalge, ir t.t. ... Ir kai šitaip baigėsi... na nebežinau...
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2013 01 26, 20:25)
Man vis pritrūksta tikėjimo dėl mitybos. Galbūt apsirinku. Bet va kai nebeliko žmogaus  (su žema (antra) st. krūties onko - atrodo, su tokia gyvent ir gyvent), kuri kardinaliai visą mitybą buvo pakeitusi, važinėjo Į Latviją pas Elzę Janson, su jos priežiūra tvarkė mitybą, tapo beveik žaliavalge, ir t.t. ... Ir kai šitaip baigėsi... na nebežinau...



Arūne, bet juk gerai žinai, kad kiekvienam - savo. Jei galėtum išgydyti maistu, žaliavalgyste, tą visi pultume daryti. Bet kai kada yra tam tikras šviesos spindulys, kuriuo tiki, tai į jį ir tapu tapu, darydamas, ką gali.

Mano marčios sesuo - jauna moteris buvo gydytojų nurašyta. Jai J.Ruolia prirašė visokių bjaurybių, ji kone ant žemės raičiojosi jas gerdama - iš skausmo ir pasišlykštėjimo. Pakeitė mitybą, net badavo. 12 metų praėjo, daili elegantiška moteris, išgeriame prancūziško vyno - niekada niekas nepasakytų, kad ji sirgo ir per ką perėjo. Ji man irgi vis sako: nebijok. Kai ką ir ligoniai gali.


Papildyta:
QUOTE(Liudvika53 @ 2013 01 26, 20:02)


p.s man netaikė nei chemo,nei spindulių po mts operacijos..(galvoj).. kol kas tfu tfu tfu viskas man gerai..tik ranka patirpsta operuotos pusės..
net grupę sumažino iki 75.. kaip ir sveika..



Liudvika, ar gali smulkiau savo istoriją: kas kur kada, kodėl.

Ar tau skaudėjo galvą? Ar paskauda kartais. Kiek jau laiko praėjo po operacijos?

Mane tas skausmas nervina, nors gali būti visokių priežasčių. Bet pavargstu per jį.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 01 26, 19:50)
Na, Gražuoliuk, taip jau neapsileisk,  nes labai jau sau pataikauji. Tavo atveju teisinga mityba yra ypač svarbi, nes piktybinės smegenų ląstelės pasisavina 10-15 kartų daugiau gliukozės nei normalios. Knygoje Naujoji priešvėžinė mityba teigiama, kad tokį dalyką kaip bulves reikia iš viso užmiršti, nes krakmolas yra ypač greitai pasisavinamų angliavandenių šaltinis.

Kažkaip keistai čia tu. Vis deklaruoji: turiu ištverti dėl vaikų ir čia pat - oj, nesusilaikiau. Na, ne, mergina, šitaip negalima. Turi susidėlioti mitybos ir gyvenimo būdo principus ir jų tvirtai laikytis. Atlaikei dvi tokias operacijas, vadinasi, gali.

Ačiū už gerą spyrį į dupce blush2.gif blush2.gif Net sąžinę užgražė ir tokia kalta jaustis pradėjau...Rodos daug ką galiu padaryti, bet imu ir... Tiesiog labai sunku susikoncentruoti su tuo maistu.Suprantu, tai nepasiteisinimas, bet tiesiog nebežinau,kas galima valgyti. Nes lyg viskas išsibraukia,o lieka...beveik nieko.
CUKRUI pasakiau ne(kava,arbata be cukraus.Pyragų,bulkučių, sausainių ir skonį pamiršau). Duonos produktuose vis vien jo deda.Tai duoną pradėjau kepti pati su raugu,kad be mielių būtų ir cukraus šiek tiek įdedu (1 šaukštą ant viso kepalo).
Skaičiau,kadbaltieji miltai didina cukraus kiekį. Tam pradėjus naudoti rupaus malimo miltus (maišau su baltais). Vat man tie miltai ir kelia didžiausių neaiškumų,nes jie visur. Makaronus nusipirkau ir iš rupiųmiltų.
Bulvėm pasakysiu ne nuo šiandien(nu cepeliną vieną kartą į mėnesį)
Man jau fantazija neišnešaką darbeperpietus valgyti...nes oru gyva tai ir ilgai nebusiu.Dabar pagrindinis pietų maistas darbe:vaisių salotos(obuoliais,kriaušės, apelsinai,kvi) su naturaliu jogurtu. Kava smaguriauju su juodu 70% šokoladu. Vakarienei prie maistelio pasigardinu kartais raudonu vynu (kažkur įskaičiau,kadvertingiausias PINOT NOIR vynogių raudonas vynas). Tai dabar tik jį perku.

Tai vat kaip su ta mityba. Reikia tavo minėta kyga nusipirkti, bet vis man pinigėlių gaila blush2.gif
O sakyki, ką knygoje rašo apie kvietinius miltus? Pieno prduktus?

Kas liečia galvos skausmą,tai man po antros operacijos ilgai maudė tą galvos pusę,kurią operavo.Tai net Deltuvai rašiau ar tai normalu,ar jau turėčiau sunerimti.Tai jis man atsakė,kad tai norma pusę metų. JIs pasakė, kad tai galima sulyginti su atviru lū-iu, nes pvz. mano atveju buvo išimtas kaulas ir vėl įdėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazuoliukas: 27 sausio 2013 - 10:18
Gražuoliuk, daug kas galima, o tavo atveju - labai naudingi gyvulinės kilmės riebalai.

Galima: visų rūšių mėsa (net kiauliena), visokia žuvis, daržovės (saikingai morkos ir burokai, nes turi nemažai cukraus), grybai, kiaušiniai, pieno produktai, (išskyrus pieną), tarp jų visokie sūriai, išskyrus lydytus, juos bent jau riboti. Čia iš žaliojo sąrašo.

Saikingai valgyti vaisius (daug cukraus), pieną, kefyrą, jogurtą (be cukraus), riešutus, migdolus, šiek tiek avižų sėlenų miltų, truputis keptų bulvių (tiems, kas be jų neištveria, bet būtent jos turi būti keptos). Galima grikių, jie geriau už avižas. Tai - geltonasis sąrašas.

Raudonasis (negalima): miltai, makaronų gaminiai, bulvių patiekalai, ryžiai, bananai, džiovinti vaisiai, manai, dribsniai, džemai, net medus. Viskas, kame arba yra cukraus, arba kas yra greit įsisavinami angliavandeniai. kurie staigiai didina cukraus kiekį lkraujyje. Knyga išleista Vokietijoje, tai ten yra tokių dalyjų kaip baltymų duona ar ledai ir desertai su įvairiais cukraus pakaitalais.

Šiaip manau, kad filosofine prasme priešvėžinės mitybos laikymasis, sportavimas, kvėpavimo pratimai yra tam tikra dvasinė terapija, nes gali sau pasakyti: štai aš bandau padėti sau, dedu pastangas ir pan.

Man irgi buvo išimtas kaulas ir atgal įdėtas.

Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 01 27, 13:05)
Gražuoliuk, daug kas galima, o tavo atveju - labai naudingi gyvulinės kilmės riebalai.

Galima: visų rūšių mėsa (net kiauliena), visokia žuvis, daržovės (saikingai morkos ir burokai, nes turi nemažai cukraus), grybai, kiaušiniai, pieno produktai, (išskyrus pieną), tarp jų visokie sūriai, išskyrus lydytus, juos bent jau riboti. Čia iš žaliojo sąrašo.

Saikingai valgyti vaisius (daug cukraus), pieną, kefyrą, jogurtą (be cukraus), riešutus, migdolus, šiek tiek avižų sėlenų miltų, truputis keptų bulvių (tiems, kas be jų neištveria, bet būtent jos turi būti keptos). Galima grikių, jie geriau už avižas.  Tai - geltonasis sąrašas.

Raudonasis (negalima): miltai, makaronų gaminiai, bulvių patiekalai, ryžiai, bananai, džiovinti vaisiai, manai, dribsniai, džemai, net medus. Viskas, kame arba yra cukraus, arba kas yra greit įsisavinami angliavandeniai. kurie staigiai didina cukraus kiekį lkraujyje. Knyga išleista Vokietijoje, tai ten yra tokių dalyjų kaip baltymų duona ar ledai  ir desertai su įvairiais cukraus pakaitalais.

Šiaip manau, kad filosofine prasme  priešvėžinės mitybos laikymasis, sportavimas, kvėpavimo pratimai  yra tam tikra dvasinė terapija, nes gali sau pasakyti: štai aš bandau padėti sau, dedu pastangas  ir pan.

Man irgi buvo išimtas kaulas ir atgal įdėtas.

Ačiū Tau 4u.gif Tai duonos jokios negalima verysad.gif netruginės? Su kuom valgyti kokią mėsytę?Bulvės schmoll.gif ,makaronai schmoll.gif ryžiai schmoll.gif duona schmoll.gif Kas belieka g.gif Daržovės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 01 27, 13:05)
Ačiū Tau 4u.gif Tai duonos jokios negalima  verysad.gif netruginės? Su kuom valgyti kokią mėsytę?Bulvės  schmoll.gif ,makaronai schmoll.gif ryžiai schmoll.gif duona schmoll.gif Kas belieka g.gif Daržovės smile.gif


Na, viena kita riekė, jei be cukraus ir mielių, aš pastaruoju metu perėjau prie tokių suomiškų ruginių duoniukų, kurie panašūs į džiuvėsius, vadinasi crisp. Juose nėra cukraus, tik mielių, bet jos per porą dienų praranda aktyvumą, todėl galima sakyti, kad ir jų nėra.

Šiaip baisu ir sudėtinga tik iš pirmo žvilgsnio, o kai pripranti, tai visai normaliai atrodo. Susidėlioja tas maistas, per akis jo, man kaip tik svoris auga, reikėtų valgyti mažiau. Fui
Atsakyti
Labas mergaitės

Per savo ilgą sirgimo laiką tiek prisiskaičiau ką galima valgyti, ko ne.Praktiškai nieko negalima .Dabar valgau saikingai.Mėsos valgau nedaug, žuvies nekenčiu,saldumynų retkarčiais, vietoj jų juodasis šokoladas , bet ir jis jau nusibodo.
Netikiu, kad vien daržovėmis galima išsigydyti.Mamai 90 metų.Valgo daug bulvių, dabar mėsos mažiau,anksčiau augino kiaules tai mėsa būdavo kasdien ir rūkyta ir virta,cukrų naudoja, kai tėvukas buvo gyvas medaus daug naudojo. mėgsta bandeles.Daržovių tik kopūstai.Tai kur sveikas gyvenimo būdas? O gyvena .

Man galvos po operacijos neskaudėjo.Tik svaigulys gyvenimą gadina .Pasilenki ir sukasi galva.Ir laiptai mano siaubas.Vakar teatre vos nenusiverčiau.Gerai , kad dukra už parankės laikė.

Iki vasario pabaigos nedarbingumą reikia susitvarkyti.Kaip mane nervina tos komisijos, jaučiuosi kaip apsimetėlė.

Pas mus labai gražu.Viskas balta, saulėta.Į lauką neinu.Šalta.Nors gal reiktų.

Geros sveikatos 4u.gif
Atsakyti