Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(.GABIJA. @ 2012 12 16, 01:55)
Labas
Gerai , kad padeda lengvi nervus raminantys, o aš naudoju ir antidepresantus.Šie metai buvo sunkūs ir fiziškai ir morališkai,po paskutinės operacijos ėjau prilaikoma.Kai pradėjau gerti antidepresantus pasidariau abejinga  operacijoms,jau nepamenu kada verkiau.

Nevisada ir jie padeda. Vis vien likęs juodas nerimas...baimė...Nu netokia savijau, kokia įprastai būnu Aš. Šiandien reik eiti nedarbingumą dar savaitei prasitęsti, tai daktaro paprašysiu kažko stipriau. Aš kartais net pati savęs neatpažįstu...Baimė ir nežinojimas,o kas bus toliau varo į neviltį.
Žinojimas, kad to naviko ataugimas 100%(taip daktarai yra pasakę), tik viskas laike - varo dar į didesnę neviltį. Tada pradedu skaičiuoti, kiek dar aš vaikus galiu pamatyti, kokie jie bus..
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 12 17, 07:25)
Nevisada ir jie padeda. Vis vien likęs juodas nerimas...baimė...Nu netokia savijau, kokia įprastai būnu Aš. Šiandien reik eiti nedarbingumą dar savaitei prasitęsti, tai daktaro paprašysiu kažko stipriau. Aš kartais  net pati savęs neatpažįstu...Baimė ir nežinojimas,o kas bus toliau varo į neviltį.
Žinojimas, kad to naviko ataugimas 100%(taip daktarai yra pasakę), tik viskas laike - varo dar į didesnę neviltį. Tada pradedu skaičiuoti, kiek dar aš vaikus galiu pamatyti, kokie jie bus..

primink, kokiam tu mieste?
nes bent jau Vilniuje yra reali galimybė gauti psichologinę pagalbą. Žiūrėk čia.


Aš diagnozę išgirdau kaip tik tą rudenį, kai išruošiau savo vyriausią sūnų į pirmą klasę, o mažyliui buvo pusantrų metukų... Buvo baisu. Kita vertus - vaikai buvo ir didžiausia paskata tikėti, kad tikrai pasveiksiu, ne tik išleisiu visus tris į mokyklą - bet ir šoksiu jų išleistuvių valsą.
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 12 17, 07:25)
Nevisada ir jie padeda. Vis vien likęs juodas nerimas...baimė...Nu netokia savijau, kokia įprastai būnu Aš. Šiandien reik eiti nedarbingumą dar savaitei prasitęsti, tai daktaro paprašysiu kažko stipriau. Aš kartais  net pati savęs neatpažįstu...Baimė ir nežinojimas,o kas bus toliau varo į neviltį.
Žinojimas, kad to naviko ataugimas 100%(taip daktarai yra pasakę), tik viskas laike - varo dar į didesnę neviltį. Tada pradedu skaičiuoti, kiek dar aš vaikus galiu pamatyti, kokie jie bus..

sveikute.as vis tave paskaityneju ir matau kokia tu paluzus,gal tik man taip atrodo.taigi tau jau padare operacija turetum tyketi,kad dabar tikrai viskas gerai,o tu vel isnaujo raudi.juk arteja kaledos dovanu metas,sukalbek poteriuka,paprasyk sau sveikatos,daugiau sypsokis.neskaityk blogu dalyku ziurek i tas kurios tai jau praejo ir gyvena...as irgi va jau po antros operacijos katik grizau namo,tai ner kada verkt.namai,dovanos daktarus aplankyt tik spek suktis.laikykis as su tavim newyear.gif linksmu artejanciu kaledu
Atsakyti
Gražuoliuk, dar kartą kartoju: susirask D.Schreiber - Servan knygą Antivėžys. Ji jau buvo forume Onkologinės ligos. Tai gydytojo, sirgusio glioblastoma, patarimai. Išgyveno 19 metų. Įsivaizduok, kad sekdama jo patarimais, turi 19 metų rezervą. O kokia buvo onkologinių ligų gydymo praktika prieš 19 metų ir dabar? Kiekvieni pragyventi metai dirba mūsų naudai. Ne tik atsiranda nauji vaistai, nauji gydymo metodai, vieną kartą tikrai bus atrasti VAISTAI.

Todėl tikėk ir laikykis.

Gerų švenčių, jei nebus pasaulio pabaigos. Šį kartą bijau.
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 12 17, 14:15)
sveikute.as vis tave paskaityneju ir matau kokia tu paluzus,gal tik man taip atrodo.taigi tau jau padare operacija turetum tyketi,kad dabar tikrai viskas gerai,o tu vel isnaujo raudi.juk arteja kaledos dovanu metas,sukalbek poteriuka,paprasyk sau sveikatos,daugiau sypsokis.neskaityk blogu dalyku ziurek i tas kurios tai jau praejo ir gyvena...as irgi va jau po antros operacijos katik grizau namo,tai ner kada verkt.namai,dovanos daktarus aplankyt tik spek suktis.laikykis as su tavim newyear.gif linksmu artejanciu kaledu


Nesu aš taip baisiai palūžusi, kaip atrodo schmoll.gif Kartais užeina dienų kaip tyčia, kad rodos viskas slysta,o dar ir PMS...
Atsiprašau,jei kitas ima pyktis, kad aš tokia skysta kartais būnu...
Nežinau,kodėl bet popirmos operacijos nieko panašaus nebuvo, nu po antros...gal kad taip greit (praėjo tik 4 mėn). Šiandien jau gerai- gyvenu biggrin.gif Matyt vaistukai savo daro


QUOTE(nida44 @ 2012 12 17, 18:24)
Gražuoliuk, dar kartą kartoju: susirask D.Schreiber - Servan knygą Antivėžys. Ji jau buvo forume Onkologinės ligos. Tai gydytojo, sirgusio glioblastoma, patarimai. Išgyveno 19 metų. Įsivaizduok, kad sekdama jo patarimais, turi 19 metų rezervą. O kokia buvo onkologinių ligų gydymo praktika prieš 19 metų ir dabar? Kiekvieni pragyventi metai dirba mūsų naudai. Ne tik atsiranda nauji vaistai, nauji gydymo metodai, vieną kartą tikrai bus atrasti VAISTAI.

Todėl tikėk ir laikykis.

Gerų švenčių, jei nebus pasaulio pabaigos. Šį kartą bijau.

Nidute,nuoširdus dėkui už tavo palaikymą 4u.gif Jau pradėjusi skaityti šią knygą.

Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 12 17, 22:14)
Nesu aš taip baisiai palūžusi, kaip atrodo schmoll.gif Kartais užeina dienų kaip tyčia, kad rodos viskas slysta,o dar ir PMS...
Atsiprašau,jei kitas ima pyktis, kad aš tokia skysta kartais būnu...
Nežinau,kodėl bet popirmos operacijos nieko panašaus nebuvo, nu po antros...gal kad taip greit (praėjo tik 4 mėn). Šiandien jau gerai- gyvenu  biggrin.gif Matyt vaistukai savo daro
Nidute,nuoširdus dėkui už tavo palaikymą 4u.gif Jau pradėjusi  skaityti šią knygą.



Kad " užeina dienų kaip tyčia, kad rodos viskas slysta:,visai žmoniški jausmai.Juk taip dar visko norisi "O ir panikos jausmas man irgi atėjo kai grįžo draugelis antrą,.....septintą kartą.Laimė mano daktaras labai geras chirurgas ir pasiaukojęs ligonims.visi jausmai naturalūs po truputį,netgi įprantama ir prie ligos.Blogiausia ne operacija , o chemo ir švytinimas.

"Atsiprašau,jei kitas ima pyktis, kad aš tokia skysta kartais būnu...",niekas dėl to nepyksta, o tau kaip tik reikia save girti , kad esi šaunuolė, kad gimei tokiu laiku,kada tobulėja gydymo progresas.Jau metai , kiti iškęsti, dar gal naujovių atsiras.

Jau 1:15,nelemtas neužmigimas dėl padų deginimo.Gerai, kad nedirbu, tai paskui iki12miegu.
Labanakt
Atsakyti
Su šv. Kalėdom visas newyear.gif Būkit sveikos, būkit stiprios, būkit optimistės, būkit laimingos santa2.gif Besigydančioms šiuo metu linkiu ištverti nelengvą gydymą, stiprybės, tikėjimo - VISKAS TURI BŪTI GERAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
rašiau žinutę į sveikatos skyrelį, bet mane nukreipė čia, o apie ligoniukus radau tik šią temą ax.gif nesu onkologinis ligonis, tačiau ieškau žmonių, su kuriais galėčiau pasikalbėti, ar galima? ax.gif
Mano ligos susijusios su inkstų ir kepenų patologija, smarkoka progresuoja.Tikriausiai tolesni dalykai- dializė, transplantacija (o kas jos sulaukia pas mus sad.gif, inkstu ar kepenų vėžys, tada.... na, aš dar neprisi gavoju, dar yra laiko, nors daktarai neslepia, jog yra daug abejonių, kiek man pavyks traukt....
Baisiausia tikriausiai yra net ne tie skausmai ir savijauta, o kiek baisus jausmas, jog esu palikta viena. Tiesiog nesutarimai su vyru, jo atjautos nebuvimas, tėvų neturiu šalia (o jei ir būtų, pagalbos nebūtų)...šalia manės trys vaikai, pats išdykavimų amžius, o aš tik guliu ir guliu namie, nes man kažkaip viskas vienodai... pagaunu save galvojant negražias mintis.....
ir nežinau, su kuo galėčiau pakalbėt, pasitart.....ir visada tas bjaurus klausimas- kodėl aš verysad.gif

Gerų švenčių, atleiskit, jei ne čia parašiau 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kun. Tomas iš Soboro (Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios) sakė, kad geriausia likėti kitiems to, kuo gali pasidalinti.
TIKĖSIU ir visoms (ir visiems) kitoms meilės, rammės, dvasios stipybės...
Atsakyti
Šv. Kalėdų proga visoms džiaugsmo, vilties, pasitikėjimo ir geranoriškumo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 25 gruodžio 2012 - 18:10
Su šventėmis visas!

Būkite mylimos, pačios mylėkite save ir kitus heart.gif

user posted image]

Atsakyti