Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Paguldė į ligoninę. Dar neaišku kada operuos, bet manau trečiadienį. Šalia guli moteriškė, kuri nešneka, nevaikšto - baisu, bijau, kad aš tokia po operacijos nepabusčiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 11 19, 15:27)
Paguldė į ligoninę. Dar neaišku kada operuos, bet manau trečiadienį. Šalia guli moteriškė, kuri nešneka, nevaikšto - baisu, bijau, kad aš tokia po operacijos nepabusčiau verysad.gif


Labas
Aš gulėjau palatoje su moterimi po insulto , kitai vystėsi Alshaimeris.Patikėk vaizdas nemalonus, bet tai laikina.Be to joms nė opetacijų nebuvo.Taigi skyrius sudėtingas ir nereikia sau visko prisitaikyti.Išeik į kolidorių, gal su kuo nors susidraugausi.Dabar labai nuobodu, tamsu nuo 17 val .
Aš piešiau fraktalus.Jų pavyzdžius galima rasti per paiešką.Reikia tik lapo ir spalvotų pieštukų.
Ramaus vakaro
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 11 19, 17:20)
Labas
Aš gulėjau palatoje su moterimi po insulto , kitai vystėsi Alshaimeris.Patikėk vaizdas nemalonus, bet tai laikina.Be to joms nė opetacijų nebuvo.Taigi skyrius sudėtingas ir nereikia sau visko prisitaikyti.Išeik į kolidorių, gal su kuo nors susidraugausi.Dabar labai nuobodu, tamsu nuo 17 val .
Aš piešiau fraktalus.Jų pavyzdžius galima rasti per paiešką.Reikia tik lapo ir spalvotų pieštukų.
Ramaus vakaro

Dėkui už patarimus. 4u.gif Iš seselės girdėjau lyg rytoj operuos, bet dar šiandien nueisiu pas Deltuvą pasikalbėti. Idomu, kam man paskyrė deksametazoną?negi ji leis kol gulėsiu?
Atsakyti
MYLINTYS GYVENIMĄ
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2012 11 20, 09:39)

aciu uz nuoroda smile.gif
buvau gavusi pakvietima i el.pasta ir istryniau - o paskui sumasciau, kad noreciau nueiti i ta rengini lapkricio 23 d. smile.gif

o straipsnio nuotraukose pazistamu veidu izvelgiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2012 11 20, 11:39)
aciu uz nuoroda smile.gif
buvau gavusi pakvietima i el.pasta ir istryniau - o paskui sumasciau, kad noreciau nueiti i ta rengini lapkricio 23 d. smile.gif

Susitiksim tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2012 11 20, 11:36)
Susitiksim tada  4u.gif

gathering.gif
Atsakyti
Linkiu geros dienos grazuoliukei.
Viskas bus gerai, poryt ryte reanimaciniame jau manų košės gausi, jei ryt operuos.
Tegul tave globoja visi šventieji.
Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 11 20, 21:52)
Linkiu geros dienos grazuoliukei.
Viskas bus gerai, poryt ryte reanimaciniame jau manų košės gausi, jei ryt operuos.
Tegul tave globoja visi šventieji.
Sekmės.

Labas rytas 4u.gif Nusiteikus lyg ir gerai, tik naktį nors ir išgėriau tabletę miegui, deja nepadėjo. Vidinė baimė ir nerimas padarė savo. Šiandien 9 val. išveža. Deltuva šiek tiek apramino, parodė vakar spalvotą MRT, kur eina auglys, kur eina regos nervai. Vienintelis dalykas, kuris greičiausiai po operacijos bus - tai akipločio susiaurėjimas, kuris liks visam laikui.Bet save tuo raminu, kad tik tokios liktų problemos - tai nieko - ištversiu.
Kai grįšiu į palatą ir turėsiu jėgų - parašysiu. Laikykite kumštukus.
Atsakyti
Aišku, laikome kumštukus, vargšiuk. Beje, aš prieš operaciją nervingai pamiegojau vos porą valandų, nes niekaip negalėjau nurimti, jokie vaistai nepadėjo.

Kažin, ar greit prisėsi prie kompo. Beje, ir man operavo tą sritį, atsakingą už regėjimą. Porą savaičių negalėjau skaityti, nes viskas prieš akis lakstė. Buvo dar ir smegenų edema. Jau beveik 5 mėnesiai, o regėjimas yra išėjęs iš vėžių ir kažin, ar į jas begrįš.

Sėkmės, sėkmės, sveik greičiau, o paskui iš vienos ligoninės - į kitą, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 11 21, 13:13)
Aišku, laikome kumštukus, vargšiuk. Beje, aš prieš operaciją nervingai pamiegojau vos porą valandų, nes niekaip negalėjau nurimti, jokie vaistai nepadėjo.

Kažin, ar greit prisėsi prie kompo. Beje, ir man operavo tą sritį, atsakingą už regėjimą. Porą savaičių negalėjau skaityti, nes viskas prieš akis lakstė. Buvo dar ir smegenų edema. Jau beveik 5 mėnesiai, o regėjimas yra išėjęs iš vėžių ir kažin, ar į jas begrįš.

Sėkmės, sėkmės, sveik greičiau, o paskui iš  vienos ligoninės - į kitą, ar ne?

As ja po operacijos savo palatoje.Ka turejot galvoj sakydama kad is vienos i kita ligonine?
Jauciuosi lyg gerai, galva kazkie kvadratine, bet normalu - svarbu kojas rankas jauciu, regejimas geras, kal nesutrikusi - tik pavargusi:)
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 11 22, 20:46)
As ja po operacijos savo palatoje.
Jauciuosi lyg gerai, galva kazkie kvadratine, bet normalu - svarbu kojas rankas jauciu, regejimas geras, kal nesutrikusi - tik pavargusi:)

Oho,kokia tu greita tongue.gif kaip smagu kad viskas gerai pavyko,saunuole thumbup.gif dabar ilsekis ir stiprek 4u.gif
Atsakyti