Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(grazuoliukas @ 2012 11 12, 17:54)
Ačiū už palaikymą.  4u.gif Šiandien buvom nuvykę į Kauną. Patiko man tas profesorius Deltuva-toks ramybe dvelkianti asmenybė. Paaiškino, kas pas man yra, nuramino, kad tai neataugęs auglys, o...-prieš tai operavusio chirurgo nepašalintas auglys. Ateinančią arba dar sekančią savaitę guluosi ir vėl operuos. verysad.gif Vėl baimė, vėl ašaros...Žiūriu į savo mažuosius pipirus ir ašaros rieda...



Viskas bus gerai, nes smegenų auglio operacijai pernai gavo navigatorių, tada chirurgas mato iki kurios vietos gali šalinti, kad nepakenkti , todėl nelieka nepašalintų vietų.Man vienai pirmųjų navigatorių naudojo ir labai sėkmingai.Juk aš jau beveik rašyti kompu negalėjau, beveik visus daiktavardžius buvau pamiršusi.PO operacijos nereikėjo nė savaitės atsistatyti kalbai.
Pagerk raminančių, kad galėtum ramiai bendrauti su vaikučiais.Nesivargink nervų , jų laukia sudėtingas darbas.
Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 11 12, 21:19)
Viskas bus gerai, nes smegenų auglio operacijai pernai gavo navigatorių, tada chirurgas mato iki kurios vietos gali šalinti, kad nepakenkti , todėl nelieka nepašalintų vietų.Man vienai pirmųjų navigatorių naudojo ir labai sėkmingai.Juk aš jau beveik rašyti kompu negalėjau, beveik visus daiktavardžius buvau pamiršusi.PO operacijos nereikėjo nė savaitės atsistatyti kalbai.
Pagerk raminančių, kad galėtum ramiai bendrauti su vaikučiais.Nesivargink nervų , jų laukia sudėtingas darbas.
Sekmės.

NUoširdžiai dėkoju už padrąsinimo ir palaikymo žodžius. 4u.gif Dabar biškutuką pakosčiu, daktaras siūlė atvykti 19 dieną i ligoninę ir gultis, bet kažin, jei biškutuką kosčiu ar nekens? Gal geriau išsveik pilnai? Nors norisi kuo greičiau atigulti ir to "grybo" atsikratyti...
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 11 13, 09:29)
NUoširdžiai dėkoju už padrąsinimo ir palaikymo žodžius. 4u.gif Dabar biškutuką pakosčiu, daktaras siūlė atvykti 19 dieną i ligoninę ir gultis, bet kažin, jei biškutuką kosčiu ar nekens? Gal geriau išsveik pilnai? Nors norisi kuo greičiau atigulti ir to "grybo" atsikratyti...


Labas
darant operacijas negali būti jokių biškutukų.Prieš vieną operaciją vien dėl herpeso apšaukė operaciją.Būtinai reikia pasisakyti Deltuvai apie kosulį .Gal plaučius peršvies.Man prieš galvos operaciją daug tyrimų padarė.Jei jau nurodė datą , tai ir važiuok.Jie turi pasiruošti operacijai, pasidaryti tyrimus.Mūsų ligai kiekviena diena brangi ir negalima gaišti laiko namuose.

Pagaliau sužinojau markerį 4,5, nerealu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Šiandien važiuoju pas folio gydytoją.Kai baigiau chemo, pradėjau gerti tuos lašiukus.
Geros dienos
Atsakyti
.GABIJA. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 13 lapkričio 2012 - 12:28
Gabija, thumbup.gif nuoširdžiai sveikinu! Dievas tave saugo smile.gif smile.gif smile.gif

gražuoliukas, linkiu tau kuo palankesnių rezultatų. Dabar tavo išgyvenami jausmai pažįstami iki skausmo, kai žiūrėdamas į vaikų išdaigas ne juokiesi, o verki, nes nežinai kiek ilgai tai matysi... Bet tas momentas praeis, kad tik fortūna būtų tau palanki, ir tada galėsi dar ilgai ilgai būti su savo šeima. Kiek metų tavo vaikučiams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 13 lapkričio 2012 - 12:38
Sveikos..

Gabija gal jau pagaliau didelis žingsnis remisijos link.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudvika53 @ 2012 11 13, 18:01)
Sveikos..

Gabija gal jau pagaliau didelis žingsnis remisijos link.. 4u.gif


Labai tikiuosi.Sapnavau lauką su gėlėmis,lyg našlaitėmis.Šiandien dar apsilankiau pas folio gydytoją.Tai alternatyvi medicina.Ta gydytoja net klinikose bendrauja su daktarais.Kai buvau prieš 4 mėnesius tai labai silpnai atrodžiaudžiau.

Šiandien ji pasakė, kad nesupranta kokiu būdu, bet rodikliai neberodo vėžio.Šią savaitę. suėjo 7 metai nuo pirmos operacijos.Dar laukia echoskopija.Niekad negalvojau, kad po operacijos be vaistų markeris sumažėtų.

Ir patenkinta jaučiuosi ir nenoriu tikėti ,kad pagaliau gali būti remisija.

Atsakyti
.GABIJA. labai džiaugiuosi wub.gif Įsivaizduoju kaip nedrąsu tuo patikėti.
Bet jūs tiek iškentėt, ir tiek tikėjot, kad turi būti gerai. Tikėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 11 13, 18:38)
Labai tikiuosi.Sapnavau lauką su gėlėmis,lyg našlaitėmis.Šiandien dar apsilankiau pas folio gydytoją.Tai alternatyvi medicina.Ta gydytoja net klinikose bendrauja su daktarais.Kai buvau prieš 4 mėnesius tai labai silpnai atrodžiaudžiau.

Šiandien ji pasakė, kad nesupranta kokiu būdu, bet rodikliai neberodo vėžio.Šią savaitę. suėjo 7 metai  nuo pirmos operacijos.Dar laukia echoskopija.Niekad negalvojau, kad po operacijos be vaistų markeris sumažėtų.

Ir patenkinta jaučiuosi ir nenoriu tikėti ,kad pagaliau gali būti remisija.

Džiaugiuosi nuoširdžiai už Jus. Kai žmogus tiek iškenti - visad ateina ir tos gerosios ilgai lauktos dienos. Ir suprantu, kaip baisu tikėtis gero, kad paskui netektų dar skaudžiau nusivilti...Bet jei neviltis, kas tada?Kaip sako - Viltis durnių motina, bet motina savo vaikus myli...
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2012 11 13, 13:35)
gražuoliukas, linkiu tau kuo palankesnių rezultatų. Dabar tavo išgyvenami jausmai pažįstami iki skausmo, kai žiūrėdamas į vaikų išdaigas ne juokiesi, o verki, nes nežinai kiek ilgai tai matysi... Bet tas momentas praeis, kad tik fortūna būtų tau palanki, ir tada galėsi dar ilgai ilgai būti su savo šeima. Kiek metų tavo vaikučiams?

Maži dar mano kinderiai - vienam 2 metukai, kitam 5.Dabar noriu, kad greičiau išsioperuoti, o tada vėl po truputį stotis į senas gyvenimo vėžes. Žinau, kad tai ne galutinė stotelė, bet turiu nepasiduoti ir iš KAŽKUR semtis stiprybės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazuoliukas: 13 lapkričio 2012 - 21:03
GABIJA ,nu kaip dziaugiuosi del tokiu tavo rezultatu ,labai labai thumbup.gif wub.gif

grazuoliukas friends.gif apkabinu stipriai ir suprantu kaip jautesi,as kai susirgau dukrytei buvo vos 1.5 metuku...tikek kad viskas bus gerai,taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
GABIJA, 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 11 14, 02:08)
grazuoliukas  friends.gif apkabinu stipriai ir suprantu kaip jautesi,as kai susirgau dukrytei buvo vos 1.5 metuku...tikek kad viskas bus gerai,taip ir bus 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truputukas: 14 lapkričio 2012 - 21:10