Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(arune @ 2012 04 29, 21:13)
Taigi vėžio ženklo atstovė esi  biggrin.gif , Rasyt, kaip ir aš  ax.gif . O jie tokie naminiai, šeimos žmonės  rolleyes.gif Man irgi namuose geriausia, jei kur išvažiuoju - tuoj savo namučių pasiilgstu  cool.gif

Šeštadienį buvom Palangoje su dukryte. Bet kaip nesėkmingai  unsure.gif - mano mergaitė su drauge paprašė  manęs leist po smėlį basom palakstyt... leidau, o pati atsisėdau ant suoliuko tilto pradžioje.


Man irgi namie geriausia, bet smagu ir isvaziuoti.

Maniskei irgi siulus isiminejo, kai isvaziavus buvau. Su draugais akmenukais pasimete...
Atsakyti
Labas mamos
siunčiu jums vaikučio sveikinimą.
user posted image

Linkiu smagiai pasidžiaugti su sava džiaugsmeliais.
Atsakyti
Laos mergaites 4u.gif ..seniai jus belankiau,visoms sveikateles,geru emociju ir pozityvo!!!***..
As laikausi normaliai,atostogauju smile.gif ...sveikata normali,labai daug numeciau svorio,nezinau nei pati ,nei dietu laikausi,nei rupesciai kankina,viskas savaime gavosi,na bet svarbiausiai gerai ir lengvai jauciuosi smile.gif .

Arune,sveikatos tavo mergytei,oj kaip nesmagiai jums gavosi,na bet nieko,kol tekes uz vyro viskas uzgys mirksiukas.gif ,ne vienas vaikas be traumu neuzauga.

Gabija,sveikateles Tau didziausios ir istvermes,zinok s kekvienu znksneliu artiniesi link isgijimo,Tu stipri moteryte,su viskuom susitvarkysi,apkabinu wub.gif

Visoms gero savaitgalio,mamytes su Jusu diena! wub.gif
Atsakyti
user posted image

Visos mamytės ir močiutės - su Mamyčių švente. wub.gif Sveikit, pasveikit ir būkit visada sveikos. Užauginkit savo mažutėlius, išleiskit į mokslus ir atšokit jų vestuves, padėkit supti ir auginti anūkus... ir žydėkit. Būkit mylimos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 06 gegužės 2012 - 18:37
QUOTE(ifauru @ 2012 05 01, 09:56)
Man irgi namie geriausia, bet smagu ir isvaziuoti.

Maniskei irgi siulus isiminejo, kai isvaziavus buvau. Su draugais akmenukais pasimete...


Labas
aš irgi paskutinės vėžio dienos.Gal todėl ,namie laikas praeina be stresų.

Sekmadienį gavome ledų, nuo nukapotų obelų žiedų žemė balta.O šiandien šalna ,gerai , kad vyras sugalvojo gėles apkloti.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 08, 08:20)
Labas
aš irgi paskutinės vėžio dienos.Gal todėl  ,namie laikas praeina be stresų.



Ilga tyla.... ir negaliu tylėti jau....
Tikiuosi, kad tu klysti, meldžiu Dievulio stebuklo ir palaimos tau... Aš labai labai tave myliu... heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 gegužės 2012 - 21:11
GABIJA , laikau kumscius uz Tave .gal cia bus tas dugnas nuo kurio atsispirsi.Labai to linkiu
ir pas mane zinios ne kokios. Teciui greiciausia kraujo vezys sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 05 11, 08:32)
GABIJA , laikau kumscius uz Tave .gal cia bus tas dugnas nuo kurio atsispirsi.Labai to linkiu
ir pas mane zinios ne kokios. Teciui greiciausia kraujo vezys sad.gif


Labas
rasų lanka dėkoju už atvirukus,už gerus žodžius.Visoms mergaitėms už linkėjimus.Pikta , kad nieko neveikiu.Vyras duodasi po daržą ir sodą.Sakyčiau nori mintis užmušti.
Jau ketvirta diena kaip atsigavau nuo chemo ,o bjauriausias kojų skausmas, liko du kartai.

Maste , dar labai nenusimink.Google skaičiau , kad labai pagerėjo kraujo vežio išgydymas ir dar diagnozė negalutinė.

Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 05 11, 11:54)
Labas
rasų lanka dėkoju už atvirukus,už gerus žodžius.Visoms mergaitėms už linkėjimus.Pikta , kad nieko neveikiu.Vyras duodasi po daržą ir sodą.Sakyčiau nori mintis užmušti.
Jau ketvirta diena kaip atsigavau nuo chemo ,o bjauriausias kojų skausmas, liko du kartai.

Kartais nieko neveikti - taip pat labai geras darbas. mirksiukas.gif O vyrui gali paprojektuoti ką ir kur sodinti ir sėti . Kai atsigausi po viso gydymo - turėsi darbo nuiminėdama derlių.... Kaupk jėgeles... wub.gif Ačiū už skambutį, saulyte...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 gegužės 2012 - 11:04
Dievinu si laikotarpi: zydi alyvos wub.gif visur geltonuoja kiaulpienes... Grazu...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2012 05 11, 12:00)
Dievinu si laikotarpi: zydi alyvos  wub.gif  visur geltonuoja kiaulpienes... Grazu...

ir sodai zydi... iki graudulio grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 05 11, 14:46)
ir sodai zydi... iki graudulio grazu smile.gif


Šiemet kaip niekad žydi vaismedžiai.Sekmadieni ledukų , tiksliau stambių ledų ir lietaus gavome.Medelių šakučių prikapojo.

Mūsų kaimo medinukė bažnytėlė sudegė.Buvo Delfyje nuotraukos.Gaisrininkai sako, kad nė priešgaisrinių priemonių nebuvo.
Atsakyti