Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(arune @ 2012 11 04, 00:28)
Rasų lanka, kaip tavęs pasiilgau  blush2.gif  Kaip gi tu gyveni???  Papasakok truputuką  ax.gif

Labukas, Arūniuk wub.gif 4u.gif . Ir aš tavęs labai pasiilgau ir labai įdomu žinoti, kaip tu laikaisi, kaip dukrytė, kaip katiniukas? Pasižiūrėdavau per laisvą pamoką darbe, kaip kam sekasi, bet čia mažai kas berašydavau, tai pamaniau, kad visos laikosi gerai, o apie ligelę forume tai tiek naujų mergaičių atasirado unsure.gif
Esu bėgime ir gyvenu įdomiai, neramiai ir greitai... doh.gif Namie kartais visai prie kompo nebeprisėdu. Vasaros galą ir rudens pradžią su koncervavimais praleidau - prisikoncervavau doh.gif doh.gif Nežinau kaip suvartosime - vyras sako, ar pasaulio pabaigai ruošiesi doh.gif Nesuprantu, kaip tiek prikonservavau - lentynos rusy lūžta. Tokiam mažam lopinėlį tiek visko priaugo. O dabar įsijautusi į obuolių sūrių gamybą.
Iš ryto pora kartų per savaitę einu į jogos užsiėmimus, vakare einame su vyru šokti. Taip ir bėga dienos. Tarp visų įvykių ir sveikatą einu tikrintis. Pas mamologą jau buvau - viskas gerai. Pasišalinau 3 apgamus - buvau vasaros pradžioje išsityrusi siaskopu - tai geriau siųlė pašalinti, nes tokiose vietose buvo, kur visada trindavo. Labai mane neramino jie ir labai džiaugiuosi, kad išdrįsau nueiti ir susitvarkyti šį reikalą. Deja pas ginekologą nieko džiuginančio neišgirdau - mioma padidėjo, sakė kad turėtų pūslę spausti , bet aš nieko nejaučiu. Sakė, kad operacijos neišvengsiu tikrai ir bus ji sudėtinga, nes šalins viską ir + turės dalyvauti pilvo chirurgai. Tai dabar liepė kolonoskopiją (žarnyno tyrimą) pasidaryti . Jei viskas gerai, tai sausio mėn, atvažiuoti. Bet..... atsirado problemyčių - rytoj einu pas savo miesto ginekologę pasikalbėti. Norėčiau manyti, kad menopauzė prasideda, bet gal tik taip godžiuosi. Ir sapną bjaurų keletą` kartų sapnavau - kad dangumi plaukia greitai debesys, o tarp jų vienas nedidelis , bet juodut juodutėlis kaip anglis. Prieš pirmą ligų ratą ir operacijas sapnuodavau dažnai potvynį - ne potvynį, tiksliau tvaną - begalinę bangą, o dabar štai toks.... Neramu ir bijau.....
Tai stengiuosi baimes išrauti darbais, joga(kurios gal ir nebegalėsiu lankyti, kol nesusitvarkys ) šokiais, o kartais ir raminančiais.Tai va, tokios mano naujienos.

Su Gabija retkarčiais palaikau ryšį telefonu. Visada taip malonu girdėti jos balsą ir kad laikosi wub.gif . Ir tau ,Arūniuk, kuo daugiau gero, sveikatos ir ramybės širdutėje.
Visoms linkiu geros sveikatėlės or optimizmo.
Atsakyti
Aš irgi - atsiverčiu L.Rytą - ogi ten pažįstamos žvelgia. Jėtus, Sveta, kokia išgražėjus. Ypač kai pamenu mūsų susitikimą Kaune, kai buvai su skarele... Kaip lekia laikas..

Stiprybės rasų lanka. Kaip tėvelis jaučiasi? Kad pačiai su savim susitarti reikia, tuo net neabejoju.
Arune, kaip panelė?
nida, juk greitai laikas bėga, ypač kai žvelgi atgal?
o su .GABIJA. irgi retkarčiais susiskambinam..

stiprybės visoms, kurių nepaminėjau...
Atsakyti
Rasyte, atsikratyk tu tos miomos, bus ramiau, nes nežinia kokių šposų ji gali prikrėsti. Žinau, niekas nenori operacijų, bet vardan ramios ateities...

Sapnais aš tikiu. Tavo, Rasyt, debesėlis (tas juodas) toks mažas, tai gal ir praslinks pro šalį... Aš prieš plaučių operaciją sapnavau: einu gatve, atsisuku atgal - o ten didžiulė juoda banga atsirita (didumo kaip penkių aukštų namas)... labai persigandau, o ji, ta banga, staiga sustingo tokiam aukšty, kokiam ir buvo, ir aš pabėgau...

Kaip, Rasyte, tavo tetukas, ar apsiprato jau su netektim? Dažnai pagalvoju...

-------------

Mudvi su dukryte laikomės neblogai. Aš dirbu puse etato, bet nieko gero tas darbas neduoda, laikas nuo laiko toookio streso vis gaunu, net apsiverkiu... blush2.gif Norisi mest visa tai, alga maža, o nervintis dėl kažkokių marazmų fui... Bet ir gyvent iš kažko reikia, ir užsidirbt pačiai...

Dukrytė tai mano šviesuliukas thumbup.gif Jai dabar jau 10 su puse, truputį jau matau paauglystės apraiškų, bet sutariam neblogai. Vis dar miegam vienoj lovoj blush2.gif , vis dar skaitom vakare bendrą knygą, vis dar ji nori su manim bendrauti labai wub.gif Mėgaujuos tuo ax.gif

Gruodį man tyrimai. Vis nepalieka manęs ramybėje tas reiškinys, kai pakosčiu - kraujo vis pasirodo. Taip ir kerta per pakinklius kaskart... Tyrimų buvo daryta daug, net operuota, dabar vėl tas pats. Vėl sakysiuos gydytojai unsure.gif

--------------

Gabija, kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 11 04, 20:25)
Rasyte, atsikratyk tu tos miomos, bus ramiau, nes nežinia kokių šposų ji gali prikrėsti. Žinau, niekas nenori operacijų, bet vardan ramios ateities...

Sapnais aš tikiu. Tavo, Rasyt, debesėlis (tas juodas) toks mažas, tai gal ir praslinks pro šalį... Aš prieš plaučių operaciją sapnavau: einu gatve, atsisuku atgal - o ten didžiulė juoda banga atsirita (didumo kaip penkių aukštų namas)... labai persigandau, o ji, ta banga, staiga sustingo tokiam aukšty, kokiam ir buvo, ir aš pabėgau...

Kaip, Rasyte, tavo tetukas, ar apsiprato jau su netektim? Dažnai pagalvoju...

-------------

Mudvi su dukryte laikomės neblogai. Aš dirbu puse etato, bet nieko gero tas darbas neduoda, laikas nuo laiko toookio streso vis gaunu, net apsiverkiu... blush2.gif Norisi mest visa tai, alga maža, o nervintis dėl kažkokių marazmų fui... Bet ir gyvent iš kažko reikia, ir užsidirbt pačiai...

Dukrytė tai mano šviesuliukas  thumbup.gif  Jai dabar jau 10 su puse, truputį jau matau paauglystės apraiškų, bet sutariam neblogai. Vis dar miegam vienoj lovoj  blush2.gif , vis dar skaitom vakare bendrą knygą, vis dar ji nori su manim bendrauti labai  wub.gif  Mėgaujuos tuo  ax.gif

Gruodį man tyrimai. Vis nepalieka manęs ramybėje tas reiškinys, kai pakosčiu - kraujo vis pasirodo. Taip ir kerta per pakinklius kaskart... Tyrimų buvo daryta daug, net operuota, dabar vėl tas pats. Vėl sakysiuos gydytojai  unsure.gif

--------------

Gabija, kaip tu?


Labas
išvažiavo mano anūkai,dabar taip tylu,atrodo, kad jie po lova palindo ir pasislėpė.
Juodus debesis sapnavau ,nepamenu prieš ar po operacijos,bet jau buvau ligoninėje.Pradžioje plaukė tamsūs, po to nušvito. o toliau vėl užplaukė juodas debesis.Operacija praėjo normaliai, bet kairė koja skauda,daigo. Gal nervas užsispaudė, juk gulėjau 7 val.
Matau visos iki naujų metų mergaitės ruošiasi apžiūroms.Aš jau taip per 7 metus prie to pripratau, kad jau atbukau.Retai rašau, nes tiesiog neturiu teigiamų emocijų.Neužmiegu iki 2 val . atsikeliu arbatos išsiverdu, tada einu vėl gulti, o ryte nubundu 11,30.Susimaišė diena su naktimi.
Norėjau susitvarkyti antakius, tai 9 val neatsikėliau.Atsisėdu lovoje, atsiremiu rankomis ir apvirstu,ateina vyras ,o aš jau miegu. doh.gif Vyras atsisakė mane vežti, verysad.gif nubudau 12 val.
Antradieni einu pas onkologę, gausiu siuntimus tyrimams.

Geros savaitės, apžiūrų.Padėk mums Dieve.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 11 04, 16:20)
Bet man atrodo, kad medikai skaičiuoja nuo tos dienos, kai nustatoma diagnozė? Ji paprastai sutampa su gydymo pradžia.

ne,nida,remissija skaiciuoja nuo gydymo pabaigos praejus 1 menesi smile.gif

aciu mergaite visoms uz graziu zodzius wub.gif

Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 11 05, 01:44)
ne,nida,remissija skaiciuoja nuo gydymo pabaigos praejus 1 menesi  smile.gif

aciu mergaite visoms uz graziu zodzius  wub.gif

Taip. Remisija skaiciuojama tikrai po viso gydymo. Praejus 5 metms - skaitosi sveikas.

Sveta, malonu tave pamatyt laikrastyje smile.gif
As pagalvojau, kad negaleciau duoti intervju ir pasipaskot apie save-daug kas is mano aplinkos, pazistamu, kolegu net nezino apie visa mano patirti...

Vakar BTV ziniose rode ir pasakojo apie psicholigijos uzsiemimus, apie kuriuos tu vis cia rasai.
Atsakyti
Labas
"Sveta, malonu tave pamatyt laikrastyje
As pagalvojau, kad negaleciau duoti intervju ir pasipaskot apie save-daug kas is mano aplinkos, pazistamu, kolegu net nezino apie visa mano patirti..."
Aš irgi stengiausi slėptis. bet perukas išduoda, dabar visas kaimas jau žino.Kada tik vienas kursas tai gali išsisukti,bet jaunesni pažįsta peruką, kepuryčių paskirtį ir kitas gudrybes.Iškritau iš koto, kai už 230 km nuvažiavusios į gimtinę draugės paklausė ar aš dar sergu.Svarbiausia , kad tą moterį mačiau gal prieš 25 metus ir jau nebepažinčiau.Štai koks moteriškas telegrafas.
Kiti gal ir žino, bet neklausia , tipo nieko nežinau,pagiria kad gražiai atrodai.Taip atpuola pokalbio apie vėžį tema.
Man tik buvo atvejis kai po paskutinės chemijos pasipuošiau ir nuvažiavau pas šeimos gydytoją.Pati sau gana patikau,jau ir svorio buvau priaugusi, o rezistentė pakėlė akis ir pasakė "Kaip jūs baisai atrodot"

Šiandien pridaviau kraują.Viena seselė nepataikė į vena.Yra ten kita specė , tai jai pasisekė.Ryt sužinosiu markerį g.gif
Gruodžio 13d , 13 val echoskopija.Metai prasidedantys 2013,kas moka skaičiais burti? doh.gif

Iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 06 lapkričio 2012 - 15:41
Rudeniškį linkėjimai visoms 4u.gif

user posted image

Nepamiršau. Paskaitau. Juolab, kad ir vėl lapkritis.......
Sveta wub.gif
Atsakyti

sveikutės 4u.gif Kokios Jūs visos stiprios bigsmile.gif Ir aš bandau tokia būti.
Man prie puse metų diagnozavo smegenų naviką.Atlikus operaciją paaiškėjo,kad tai II astrocitoma. NOrs operavęs daktarasminėjo,kad nieko GREIČIAUSIAI nereikės,dėja...Nuvykus į onkologinį paskyrė radioterapiją (30 kartų). ANot gydančios daktarės- visa tai,kad inkubuoti tą vietą,kur buvo auglys,kaddaugiau jis nebeatsinaujintų.s
Bandau neišskysti,nes turiu būti stipri dėl savo artmųjų ir mano mažųjų pipirų.
Kuriai buvo paskirtas svitinimas,kada mazdaug pasireiskia salutiniai poveikiai...?Jau buvau 7 kartus,pakolkas tfu tfu tfu,bet kiekvien1kart1 eidama vis bijau...uždedatą tą kaukę ir bijau, kad imsiu nebeatsikelsiu ar nuims ją,o aš nebematysiu... verysad.gif

Spalį baigiau spinduliukus...Viskas praėjo gerai, be baisių padarinių ir jau buvau pradėjusi galvoti,kad va jau po truputį stojuosi į naujo gyvenimo vėžes. Bet, nuejus praėjusią sav. darytis MRT, vėl SMŪGIS-anot chirurgo arba čia ataugo naujas galvoj toj pačioj vietoj (per 4 mėn)arba čia senojo likutis. Išėjau iš daktaro, atsisėdau į savo auto ir staugiau vilko balsu. Vėl viskas nuo pradžių. po 2 mėnesių kontrolinė MRT, ir ruoštis operacijai. Kadangi pavargau nuo savo chirurgo, tai jam viskas juokinga, tai jam viskas čia paprasta.Išėjus iš jo kabinetų aš išeinu su 100 kart daugiau klausimų nei gavus atsakymų. Todėl nusprendžiau- perkeliu savo apžiūras į Kauną. Susirašiau su prof. Deltuva, ryt važiuoju pas jį konsultacijai, apžiūrai.
Kaip ir iš kur Jūs imatės stiprybės?Ir dar, kur galėčiau apie mitybą paskaityti?Bandžiau čia permesti temą, bet...Suprantu - vengti cukraus, o ko dar?
Atsakyti
Gabija, kaip kraujas?
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2012 11 11, 17:01)
sveikutės 4u.gif Kokios Jūs visos stiprios bigsmile.gif Ir aš bandau tokia būti.
Man prie  puse metų diagnozavo smegenų naviką.Atlikus operaciją paaiškėjo,kad tai II astrocitoma. NOrs operavęs daktarasminėjo,kad nieko GREIČIAUSIAI nereikės,dėja...Nuvykus į onkologinį paskyrė radioterapiją (30 kartų). ANot gydančios daktarės- visa tai,kad inkubuoti tą vietą,kur buvo auglys,kaddaugiau jis nebeatsinaujintų.s
Bandau neišskysti,nes turiu būti stipri dėl savo artmųjų ir mano mažųjų pipirų.
Kuriai buvo paskirtas svitinimas,kada mazdaug pasireiskia salutiniai poveikiai...?Jau buvau 7 kartus,pakolkas tfu tfu tfu,bet kiekvien1kart1 eidama vis bijau...uždedatą tą kaukę ir bijau, kad imsiu nebeatsikelsiu ar nuims ją,o aš nebematysiu... verysad.gif

Spalį baigiau spinduliukus...Viskas praėjo gerai, be baisių padarinių ir jau buvau pradėjusi galvoti,kad va jau po truputį stojuosi į naujo gyvenimo vėžes. Bet, nuejus praėjusią sav. darytis MRT, vėl SMŪGIS-anot chirurgo arba čia ataugo naujas galvoj toj pačioj vietoj (per 4 mėn)arba čia senojo likutis. Išėjau iš daktaro, atsisėdau į savo auto ir staugiau vilko balsu. Vėl viskas nuo pradžių. po 2 mėnesių kontrolinė MRT, ir ruoštis operacijai. Kadangi pavargau nuo savo chirurgo, tai jam viskas juokinga, tai jam viskas čia paprasta.Išėjus iš jo kabinetų aš išeinu su 100 kart daugiau klausimų nei gavus atsakymų. Todėl nusprendžiau- perkeliu savo apžiūras į Kauną. Susirašiau su prof. Deltuva, ryt važiuoju pas jį konsultacijai, apžiūrai.
Kaip ir iš kur Jūs imatės stiprybės?Ir dar, kur galėčiau apie mitybą paskaityti?Bandžiau čia permesti temą, bet...Suprantu - vengti cukraus, o ko dar?


Labas
Deltuva skaitomas geriausiu chirurgu.Jam dar padėjo antras chirurgas.Man buvo 10 švytinimų, baigus plaukai nuslinko per savaitę.Cukraus nevalgau , bet valgau per dieną po šaukštą medaus.Bet tai mano sugalvotos normos.Geriu kavą ryte.Dar nebevalgau saldainių, o tik juodą šokoladą.Paskaitau , tai maisto sudėjus per kelis per kelis rašinius , sergant vėžiu jokio nelieka.

Stiprybė tokia , kad naudoju migdomuosius.Dabar negeriu antidepresantų,Kadangi jau buvo 7-ios operacijos , tiek pat chemijų-6*6 lygu 36, 4 is kartus nusliko plaukai.
Žodžiu pasiekiau atbukimą,prieš operaciją nepergyvenu, kad galiu neatsibusti.Tik kai operavo galvos auglį, bijojau žole patapti.
Kraujo tyrimo dar nežinau.Jei ryt nepagausiu gydytojos, tai tik poryt.
Iki
Atsakyti
Ačiū už palaikymą. 4u.gif Šiandien buvom nuvykę į Kauną. Patiko man tas profesorius Deltuva-toks ramybe dvelkianti asmenybė. Paaiškino, kas pas man yra, nuramino, kad tai neataugęs auglys, o...-prieš tai operavusio chirurgo nepašalintas auglys. Ateinančią arba dar sekančią savaitę guluosi ir vėl operuos. verysad.gif Vėl baimė, vėl ašaros...Žiūriu į savo mažuosius pipirus ir ašaros rieda...
Atsakyti