Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 10 09, 22:47)
Taigi visos suprato, ka norejai parasyti  mirksiukas.gif Cia gi tokia smulkmena  biggrin.gif
O as taip ir nesugebejau nuotrauku ideti  doh.gif visiska varnalesa blush2.gif

Oi prisiminiau  lotuliukas.gif : nuejau pas drauge, dirbancia vaistineje ir sakau "duokit varnalesu aliejaus" (dukra guglej perskaite, kad padeda kai slenka plaukai). Kaip pradejo visos zvengti, o dar gydytoja kazkokia vaistu pirkosi  doh.gif apzvenge mane visiskai  blush2.gif Pasiule lapu pasirinkti kol sniegas neiskrito ir pan. Nu gi galvoju tikra varnalesa  ta mano dukra, kad nepaziurejo, kur reikia pirkti tas varnalesas lotuliukas.gif
O dabar man stringa nuotraukos  g.gif turbut paveldima mirksiukas.gif


Aš tupa, nesuprantu ko juoktis? Argi nėra tokio aliejaus ? Gal tik hemopatinėje vaistinėje.
Aš perku rusišką aliejų ''Zolotoj šolk" ir po to už perplaunu rusišku šampūnu kondicionieriumi biokompleksu.Dabar plaukai 1 cm,o ligoninėje vaikščiojau plika galva,nusprendžiau , kad man DZIN.Po mėnesio vėl liksiu basa galva.
Iki
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 10 10, 13:41)
Aš tupa, nesuprantu ko juoktis? Argi nėra tokio aliejaus ? Gal tik hemopatinėje  vaistinėje.
Aš perku rusišką aliejų ''Zolotoj šolk" ir po to už perplaunu rusišku šampūnu  kondicionieriumi biokompleksu.Dabar plaukai 1 cm,o ligoninėje vaikščiojau plika galva,nusprendžiau , kad man  DZIN.Po mėnesio vėl liksiu basa galva.
Iki



Gabija, o ar su tavo liga nėra biologinės taikinių terapijos? Juk chemija tau nėra veiksminga, jei būna atkryčiai, vadinasi, arba pikt. ląstelių chemija neveikia, arba jos tapo atsparios.

O šiaip kaip jautiesi? Tiesa, o galvą tau ar paskauda po ankstesnės operacijos? Ar veikia orų permainos?

Dėl kojos dieglio. Man irgi kokie metai paskaudena blauzdikaulį, dažniau vienos kojos, kartais - kitos. Nurašiau tai sąnariams. Padėjo parafino ir karšto purvo kompresai ant kelių ir čiurnų. Bet nepraėjo, kai daugiau vaikštau, keičiasi orai, vėl nemaloniai maudžia. Aprišu ilgu vilnoniu šaliku, tikrai geriau. Jei būtų Tas Anas, gal jokie šildymai nepadėtų. Yra l.gera Jadvygos arbata sąnariams, bet joje, deja, yra ugniažolės, o jos mano gydymo metu jokiu būdu negalima.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 10 13, 15:17)
Gabija, o ar su tavo liga nėra biologinės taikinių terapijos? Juk chemija tau nėra veiksminga, jei būna atkryčiai, vadinasi, arba pikt. ląstelių chemija neveikia, arba jos tapo atsparios.

O šiaip kaip jautiesi? Tiesa, o galvą tau ar paskauda po ankstesnės operacijos? Ar veikia orų permainos?

Dėl kojos dieglio. Man irgi kokie metai paskaudena blauzdikaulį, dažniau vienos kojos, kartais - kitos.  Nurašiau tai sąnariams. Padėjo parafino ir karšto purvo kompresai ant kelių ir čiurnų. Bet nepraėjo, kai daugiau vaikštau, keičiasi orai, vėl nemaloniai maudžia. Aprišu ilgu vilnoniu šaliku, tikrai geriau. Jei būtų Tas Anas, gal jokie šildymai nepadėtų.  Yra l.gera Jadvygos arbata sąnariams, bet joje, deja, yra ugniažolės, o jos mano gydymo metu jokiu būdu negalima.


LABAS

galvos neskauda, ir koja kai išgeriu migdomųjų nakčiai apsiramina.Tik MB į kairę suleido ampulę blogai, schmoll.gif jaučiu skaudąntį guzą.Šiandien išleidau į vaistinę mosčių ieškoti.O orą jaučiu.Ypač drėgmę ir vėsą.Gal sąnarius chemija paveikė
Ryt mano močiūtei 90 metų thumbup.gif sueina.Ateis savivaldybės moterys.Bėda kad aš sveikatos neturiu. verysad.gif
Atsakyti
Informacija visoms, sergancioms kiausidziu veziu: nors gydytojai sako, kad avastinas (bevazicumabas) nekompensuojamas, mano artimo atveju kompensavo pats gamintojas visas islaidas. Turekit omeny, gal kam pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukexxx @ 2012 10 15, 15:53)
Informacija visoms, sergancioms kiausidziu veziu: nors gydytojai sako, kad avastinas (bevazicumabas) nekompensuojamas, mano artimo atveju kompensavo pats gamintojas visas islaidas. Turekit omeny, gal kam pades  4u.gif


Dėkui už patarimą.Kol kas tokio nenaudojau. O perspektyvoje nieko nežinau.
Mamai suėjo trečiadienį 90 metų.Atvažiavo viršaitis su bibliotekininke.Priimtas nutarimas tokius ilgaamžius pasveikinti.Kadangi aš klipata , tai sveikinti savi giminės atėjo su savo patiekalais.Mama labai susijaudinusi ir patenkinta.
Gerų rudeniškų dienelių ir Jums.
Atsakyti
Laba diena,mergaites smile.gif paskutiniu metu tylu cia labai unsure.gif

pasidalinsiu smile.gif

http://m.lrytas.lt/-...s...ubudęs.htm
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 11 03, 13:08)
Laba diena,mergaites  smile.gif paskutiniu metu tylu cia labai  unsure.gif

pasidalinsiu  smile.gif

http://m.lrytas.lt/-...s...ubudęs.htm



Perskaičiau iš pat ryto. Sukrečianti patirtis, kiek daug iškentėta. Bet ketveri metai be progresavimo nuteikia optimistiškai. O čia liepia taip sakyti: esu sveika, kad kitiems būtų įpūsta vilties? Klausiu, nes esu prietaringa, o man visi prietarai niekšiskai pildosi.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 11 03, 17:41)
Perskaičiau iš pat ryto. Sukrečianti patirtis, kiek daug iškentėta. Bet ketveri metai be progresavimo nuteikia optimistiškai. O čia liepia taip sakyti: esu sveika, kad kitiems būtų įpūsta vilties? Klausiu, nes esu prietaringa, o man visi prietarai niekšiskai pildosi.

Ne,Nida,neliepe biggrin.gif pati taip jauciuosi ir tikiu kad sveika...4 metai kai susirgau,po gydymo dar nera 4,bus kita birzeli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 03 lapkričio 2012 - 19:01
QUOTE(SVETA K. @ 2012 11 03, 21:00)
Ne,Nida,neliepe  biggrin.gif pati taip jauciuosi ir tikiu kad sveika...4 metai kai susirgau,po gydymo dar nera 4,bus kita birzeli smile.gif

thumbup.gif Taip ir toliau laikykis wub.gif Dėl šeimos, dėl savęs ir dėl kitų ligoniukų, kuriems tu be galo reikalinga su savo patirtimi , žinojimu ir patarimu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pasiilgtosios 4u.gif

Su Sveta jau FB pabendravom ta tema apie straipsnį smile.gif Man atrodo, Sveta, tau labai gerai ta bendrija "Kraujas", su Dalia priešaky... Jūs tokie vieningi, tokie aktyvūs, padedantys vieni kitiems... Taip gerokai lengviau, nei vienam užsidarius...

Rasų lanka, kaip tavęs pasiilgau blush2.gif Kaip gi tu gyveni??? Papasakok truputuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 03 lapkričio 2012 - 22:31
Labas mergaitės
Šiandien "Lietuvos ryte " ,pamačiau dvi gražuoles.Sveta tu sveika,dukra nuostabi,vyresnioji talentinga mergaitė.Viskas bus gerai, tik akys dar liūdnos.


user posted imageфото астры
Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 11 03, 19:00)
Ne,Nida,neliepe  biggrin.gif pati taip jauciuosi ir tikiu kad sveika...4 metai kai susirgau,po gydymo dar nera 4,bus kita birzeli smile.gif


Bet man atrodo, kad medikai skaičiuoja nuo tos dienos, kai nustatoma diagnozė? Ji paprastai sutampa su gydymo pradžia.

O man rytoj - 2,5 metų nuo diagnozės nustatymo.
Atsakyti