Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

user posted image[


user posted image


user posted image


Štai kaip atrodo kiemas, kai nėra moteriškos tvarkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 20 rugsėjo 2012 - 00:44
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 09 20, 01:21)
[Štai kaip atrodo kiemas, kai nėra moteriškos tvarkos.



O ką? Visai neblogai tvarkosi tas juodauodegis šeimininkas. bigsmile.gif
Atsakyti
Ojei, kaip gražu, Gabija, thumbup.gif ypač ta nuotrauka su obuoliais... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 09 20, 08:53)
Ojei, kaip gražu, Gabija,  thumbup.gif  ypač ta nuotrauka su obuoliais...  wub.gif


Pritariu, kartais netvarka - pati geriausia tvarka 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kur Jūs? Kaip Jūs? Taip tylu...
Labai norėjau sukelti nuotraukas apie gražų rudenį, bet niekaip nesigauna blush2.gif gal vaikai vakare padės bigsmile.gif ?
Svarbiausia - ruduo superinis thumbup.gif
Būkit sveikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 02 spalio 2012 - 08:14
Labas
rašo mergaitės turbūt kada viskas gerai,prityla kada problemos.O dabar dar po daržus užsikasę,koncervuoja.Tik aš nieko neveikiu.Užmiegu
vidurį nakties , prabundu 12 dienos.Giegia kairę goją.Leidžiu nuskausminančius, bet vis nepraeina.Kažkokia nesamonė. kojos tai neoperavo blink.gif

O ši vasara, dabar ruduo man visai nepatinka.Pastoviai apsiniaukę.Ir šiandien saulės nėra.


Po mėnesio reikės pradėti apžiūras .Nenoriu net galvoti.Vėl chemo, kuris galutinai nesunaikina draugelio , o jėgas mažina .


Lauksiu vaizdelių.

Geros nuotaikos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 10 02, 09:13)
Labai norėjau sukelti nuotraukas apie gražų rudenį, bet niekaip nesigauna  blush2.gif gal vaikai vakare padės  bigsmile.gif ?

Padėsiu 4u.gif

1.Įeikit į www.radikal.ru.
2.Spauskit "Browse" ("Naršyti").
3.Išsirinkit iš kompo norimą įkelti nuotrauką, ir spauskit "zagruzit".
4.Nusikopijuokit 2 numeriuku pažymėtą nuorodą.
5. Ateikite į žinutę, kurioje norit įkelti nuotrauką, ir tiesiog įkopijuokit į žinutės langą.

--------------------

Sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti

Ačiū, bet man iš kompo reiktų įkelti o sm paaiškinimuose jau pasiklydau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 04 spalio 2012 - 08:47
Labas
Iš ryto dangus parodė, kaip saulė turi atrodyti, o dabar gatve vanduo bėga.
Gerai, kad vyras pakūrė.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 10 02, 13:41)
Labas

vidurį nakties , prabundu 12 dienos.Giegia kairę goją.Leidžiu nuskausminančius, bet vis nepraeina.Kažkokia nesamonė. kojos tai neoperavo blink.gif

Gerai, kad yra mažai skaitančių,o matot kokių nesąmonių prirašiau .Turėjo būti (diegia kairę koją).
Noriu paklausti.Kodėl dabar vištiena, kitos mėsos sausos kietos.Gal ,kad su  priedais greituoju būdu užaugina? Bet skonio  gero, buvusio nėra.Yra minkštinanti druska,bet taip ir neįdėjau,kiek ten chemijos ir jei suminkština mėsą, tai kas vidaus organuose bus?


Geros nuotaikos. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atsakyti
Gabija aš asmeniškai labai mėgstu vištiena, va ir šiandien bus su kalafioro salotikėm, visada vištiena pamarinuoju valandą, bet galima ir ilgiau, o marinuoju taip: prieskoniai pagal skoni, kartais tik druska, pipirai įvairių rūšių, citrinos sultys, baziliko šviežio arba džiovinto ir aliejus 4u.gif Super tinka ir kalakutienai, tik jau ją reiktų ilgiau marinuot, dažniausiai palieku per nakt ax.gif Ir jei kepam ant keptuvės, neperkept ir duot pastovėt tik tada mėsa neišsausėja, čia jau iš laidų apie kulinarija, kurių žiūriu galybe.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 10 09, 15:33)


Taigi visos suprato, ka norejai parasyti mirksiukas.gif Cia gi tokia smulkmena biggrin.gif
O as taip ir nesugebejau nuotrauku ideti doh.gif visiska varnalesa blush2.gif

Oi prisiminiau lotuliukas.gif : nuejau pas drauge, dirbancia vaistineje ir sakau "duokit varnalesu aliejaus" (dukra guglej perskaite, kad padeda kai slenka plaukai). Kaip pradejo visos zvengti, o dar gydytoja kazkokia vaistu pirkosi doh.gif apzvenge mane visiskai blush2.gif Pasiule lapu pasirinkti kol sniegas neiskrito ir pan. Nu gi galvoju tikra varnalesa ta mano dukra, kad nepaziurejo, kur reikia pirkti tas varnalesas lotuliukas.gif
O dabar man stringa nuotraukos g.gif turbut paveldima mirksiukas.gif
Atsakyti