Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(nida44 @ 2012 09 12, 13:30)
Labas, Gabija, kaip laikaisi?

Koks kitas etapas?

Ar tau paskaudendavo galvą po operacijos?


Labas
koks kitas etapas sužinosiu po patikrinimo už poros mėnesių.Greičiausiai bus chemo.

Po operaciniu gijimo laikotarpiu galvai nuo skausmo nakčiai duodavo paprasčiausius tabletes.Dieną netgi visai nieko nejaučiau.
Va dabar tai kojas skauda, ypatingai kairę,nėra nė vienos geros pozos.Šiandien keičiasi oras tai labai smagu blink.gif .Galima pagalvoti, kad kojas operavo. schmoll.gif

Šeip jėgų nefontanai.
Buvau gana nusekusi.Chirurgas rekomendavo po bonkytę į dieną NUTRICIA NUTRIDRINK išgerti.Google pasiskaitykite.Ką daugiau pamaitins mane ar draugelį nežinau.Tai maisto papildas.
Iki
Atsakyti
Gabija, o tai bėdos su valgymu, nes jei įmanoma tik maitintis natūraliai, tai ir galima stiprėt: naminis vištienos sultinys, garintos, troškintos daržovės, mėsytė?

O stiprėjimui, niekad nebandėt kūdikiams skirtų mišinių, maistelio, kažkada apie tai esam pliotkinę?
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 09 12, 16:32)
Buvau gana nusekusi.Chirurgas rekomendavo po bonkytę į dieną NUTRICIA NUTRIDRINK išgerti.Google pasiskaitykite.Ką daugiau pamaitins mane ar draugelį nežinau.Tai maisto papildas.
Iki



Aš geriu Nutridirnk visai skanu unsure.gif

Labas 4u.gif Gabija stiprėkit 4u.gif nors pačiai ir to reikėtų verysad.gif
Atsakyti
Na merginos prisiduodu, šiandien apsilankiau pas hematologa, sutapimas tas, kad pirmąkart pas ją apsilankiau lygiai prieš 10 metų, tą pačia dieną, tą patį mėnėsį, tai gydytoja sako: oho reikia švesti thumbup.gif Ot sako būna, svarbu laiku atsidurt reikiamoj vietoj, na mano ir jos supratimas apie gydymą labai sutapo, mums buvo ir yra lengva bendrauti.

Na, bet apie esmę - visi rodikliai normos ribose, limfmazgis padidejęs dėl kažkokio uždegimo, ką rodo ir limfocitai kraujo formulėj, o tai sąlygoja neuraligę, kai man vis tą ar aną šoną skauda, teks gal pas neurologus nulėkt. Kas liečia mano ligą, jokio galimo atkryčio nemato ir dar plius padarė rentgeno nuotrauka, kurioje ir nėra pokyčių, tai kaip ir laimingai išplaukiau, dabar tik pačiai sutvirtėt, nes pastaruosius metus ne itin sveikata džiugino ir virusai greit kabinosi ir vis perpučia žiūrėk, na kaip nors mažais, bet tvirtais žingsneliais į priekį.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 09 17, 16:55)
Na merginos prisiduodu, šiandien apsilankiau pas hematologa, sutapimas tas, kad pirmąkart pas ją apsilankiau lygiai prieš 10 metų, tą pačia dieną, tą patį mėnėsį, tai gydytoja sako: oho reikia švesti  thumbup.gif Ot sako būna, svarbu laiku atsidurt reikiamoj vietoj, na mano ir jos supratimas apie gydymą labai sutapo, mums buvo ir yra lengva bendrauti.

Na, bet apie esmę - visi rodikliai normos ribose, limfmazgis padidejęs dėl kažkokio uždegimo, ką rodo ir limfocitai kraujo formulėj, o tai sąlygoja neuraligę, kai man vis tą ar aną šoną skauda, teks gal pas neurologus nulėkt. Kas liečia mano ligą, jokio galimo atkryčio nemato ir dar plius padarė rentgeno nuotrauka, kurioje ir nėra pokyčių, tai kaip ir laimingai išplaukiau, dabar tik pačiai sutvirtėt, nes pastaruosius metus ne itin sveikata džiugino ir virusai greit kabinosi ir vis perpučia žiūrėk, na kaip nors mažais, bet tvirtais žingsneliais į priekį.

Tai su gražiu dešimtmečiu 4u.gif Pasidžiauk smile.gif
Atsakyti
[quote=Deganti,2012 09 17, 16:55]

Kokios puikios žinios! thumbup.gif Su jubiliejumi! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei ne paslaptis, pas kokią daktarę lankeisi?
Atsakyti
[quote=Deganti,2012 09 17, 15:55]

10 metų žmogaus gyvenime nėra mažai, o kada po dešimtmečio tokios žinios tai super biggrin.gif Džiaukis tuo ir kabink gyvenimo džiaugsmus ir visą pozityvą ne šaukšteliu,o dideliu dideliu samčiu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Vitute*,2012 09 18, 07:29]
[quote=Deganti,2012 09 17, 16:55]

Kokios puikios žinios! thumbup.gif Su jubiliejumi! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei ne paslaptis, pas kokią daktarę lankeisi?
[/quote]

nuo pirmos dienos sėkmingai bendradarbiauju su gyd. V. Baltrėniene.

Ačiū visoms už linkėjimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 18 rugsėjo 2012 - 09:56
Deganti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nedrįsau sakyti apie neuralgija, bet pirma mintis buvo tokia. Nes pačiai panašu jau trys metai
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2012 09 18, 11:03)
Deganti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nedrįsau sakyti apie neuralgija, bet pirma mintis buvo tokia. Nes pačiai panašu jau trys metai


ir ką darai? nes mano šeimos gydytoja tai nesuprato, kas tai, man čia tiesiog hematologė susakė, kas kaip, bet kaip gydyt, tai nepaklausiau, dėl to, kad melejonai ten žmonių pas ją ir aš visad stengiuos negaišt laiko, nes kitam gal didesnių bėdų yra.
Atsakyti
Sveiki. Ar kam nors teko lankytis pas daktarus J. Mickonienę ar A. Mickoną? Tai privati klinika Biorevital.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 09 17, 16:55)
Na merginos prisiduodu, šiandien apsilankiau pas hematologa, sutapimas tas, kad pirmąkart pas ją apsilankiau lygiai prieš 10 metų, tą pačia dieną, tą patį mėnėsį, tai gydytoja sako: oho reikia švesti  thumbup.gif Ot sako būna, svarbu laiku atsidurt reikiamoj vietoj, na mano ir jos supratimas apie gydymą labai sutapo, mums buvo ir yra lengva bendrauti.

Na, bet apie esmę - visi rodikliai normos ribose, limfmazgis padidejęs dėl kažkokio uždegimo, ką rodo ir limfocitai kraujo formulėj, o tai sąlygoja neuraligę, kai man vis tą ar aną šoną skauda, teks gal pas neurologus nulėkt. Kas liečia mano ligą, jokio galimo atkryčio nemato ir dar plius padarė rentgeno nuotrauka, kurioje ir nėra pokyčių, tai kaip ir laimingai išplaukiau, dabar tik pačiai sutvirtėt, nes pastaruosius metus ne itin sveikata džiugino ir virusai greit kabinosi ir vis perpučia žiūrėk, na kaip nors mažais, bet tvirtais žingsneliais į priekį.


Tai džiaugsmas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti