Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(arune @ 2012 08 27, 12:08)
Na vat, kaip gerai, Deganti smile.gif  Panašu, kad juodi debesys praslinks pro šalį  thumbup.gif Nuoširdžiai džiaugiuosi.



QUOTE(saulėlydis* @ 2012 08 27, 15:01)
Deganti  thumbup.gif  wub.gif


Aišku didelis nerimas nuslinko, ale kodėl tą šoną spaudžia, kaip sesė pajuokavo, gal senatvė, o gal nuo nervų lotuliukas.gif vis tik pas hematologą dar nukėblinsiu rugsėjį, svarbiausia, kad blužnis, kepenys n.y. normoj, o tai mislinau jau išsprogo, ko tik neprisimislini žmogus, o va mano ausis ir pasiekė skaudi nelaimė, mamos bendradarbė su sūnum studentu plaukė baidarėm, vertėsi ir vaikas neišgyveno, va čia tai baisi nelaimė, o ką mes, mes dar turim vaistų jei kas, dar galim pakovot, privalom tiesiog 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 27 rugpjūčio 2012 - 14:08
[quote=Deganti,2012 08 27, 10:21]

Turi būti gerai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 27 rugpjūčio 2012 - 14:22
Deganti thumbup.gif
Bandziau isiprasyti pas .GABIJA. i svecius, bet sake, kad visgi dar atedeciau vizita. Jau geriau, vaikstineja po truputi, mazina drenu skaiciu. Turi buti viskas gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2012 08 27, 18:41)
Deganti  thumbup.gif
Bandziau isiprasyti pas  .GABIJA. i svecius, bet sake, kad visgi dar atedeciau vizita. Jau geriau, vaikstineja po truputi, mazina drenu skaiciu. Turi buti viskas gerai  blush2.gif


laiko reikia, o ir nesipirškit labai, aš pas mamą pvz. svečių neleidau kol su drenais gulėjo, kuriai moterai smagu, kad ją tokią matytų ir pati nenorėčiau, po operacijų geriausias man asmeniškai draugas yra vyras, ir nupraus, ir supras, ir į akis nelenda, na jau gali slauge dirbt drąsiai 4u.gif
Atsakyti
Visos po susitikimo nutilo, smagiai pasisėdėjo matyt alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 08 29, 12:56)
Visos po susitikimo nutilo, smagiai pasisėdėjo matyt  alc.gif


thumbup.gif

Šiandien buvau menų terapijos užsiėmime. Vienu žodžiu - thumbup.gif
Gal jeigu metodiškai dirbti ir įmanoma atsikratyti minčių (nors kažkuriam laikui) g.gif
Man patiko - eisiu dar
Rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 08 30, 19:52)
thumbup.gif

Šiandien buvau menų terapijos užsiėmime. Vienu žodžiu -  thumbup.gif
Gal jeigu metodiškai dirbti ir įmanoma atsikratyti minčių (nors kažkuriam laikui) g.gif
Man patiko - eisiu dar
Rekomenduoju

Papasakok placiau rolleyes.gif idomu sulyginti ...nes pas mus tai nelabai,lankau tik del kompanijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 30 rugpjūčio 2012 - 23:30

Nagi papasakok daugiau. g.gif Gal ir įdomu būtų. Beje kokiame mieste čia vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 31 rugpjūčio 2012 - 10:11
.GABIJA. visoms siuncia linkejimu. Dar ligoninej, bet nuotaikos nera prastos. Aisku, nezinomybe, bet tas praeis. Kaip pati sako, kai einu, jau sienu laikytis nebe taip reikia....
Atsakyti
Ačū, ifauru, už geras žinias. Lankai ligonį - kažkiek atlaidų danguje.

Gabija, tu tik sveik ir stiprėk.
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2012 08 31, 11:10)
Nagi papasakok daugiau. g.gif  Gal ir įdomu būtų. Beje kokiame mieste čia vyksta?


Vyksta Vilniuje.
Pirmasis užsiėmimas buvo parodomasis - ką planuojam veikti.
Pirmiausia - trumpai prisistatėm.
Susirašėm kam kas svarbu ir bandėm tai atvaizduoti: kas moka piešti ir nori - piešia, kažkas įdėjo tekstą iš žurnalo, kažkas darė koliažą (tarp kitko buvo kai kurių panašumų lotuliukas.gif ypač kai vaizdavom senatvę).
Šokio meditacija thumbup.gif Pradžioje "mėtėm gerą energiją" net nežinau, kaip tuos pratimus nepratimus pavadinti g.gif . Toliau buvo įdomu: reikėjo vesti savo porą (žmogų, kurį matai gal pirmą ir paskutinį kartą gyvenime) prisilietus smiliais - pradžioje buvo nekas scare.gif, o po to visai nieko mirksiukas.gif . Ir pabaigai - šokiai sokiai.gif
Atrodė, kad visai neilgai buvom, o iš tiesų užtrukom beveik tris valandas. Laikas prabėgo nepastebimai.
Nauja, neįprasta...bet man tiko thumbup.gif
Smalsu, kaip kitiem???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 31 rugpjūčio 2012 - 21:28
user posted image
Džiugi žinia - mūsų Gabija jau namučiuose. thumbup.gif thumbup.gif Grįžo šiandien, jaučiasi neblogai, žinoma, reikia dar sustiprėti ir reikia poilsio, bet sakė, kad gijo po operacijos viskas gerai ir greitai. thumbup.gif Balselis nuostabus. Sveikatos, sveikatos ir dar kartą sveikatos. wub.gif wub.gif wub.gif

Ir visoms jums sveikatos ir gražaus rudens. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 rugsėjo 2012 - 20:28