Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

tai merginos pirmadieni?smile.gif 18 val?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 08 24, 14:38)
tai merginos pirmadieni?smile.gif 18 val?smile.gif


Man tinka mirksiukas.gif kur?
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 08 24, 14:38)
tai merginos pirmadieni?smile.gif 18 val?smile.gif

Man irgi tinka.
Atsakyti
Pavydžiu Vilnietėm, smagaus susimatymo merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 08 24, 18:44)
Pavydžiu Vilnietėm, smagaus susimatymo merginos  4u.gif


Kame problemos?
Atvaryk mirksiukas.gif kartu dalyvausim drinks_cheers.gif
Gal dar kas prisijungs?
Atsakyti
Labutis ,šiąnakt sapnavau Gabiją tiksliau ne ją pačią, o tai, kad apie jos ligą rašė kažkoks žurnalas.Kaži kaip ten ji? Rūpit jūs man merginos, džiaugiuosi ir pergyvenu kartu su jumis. Gero, pozityvaus susibėgimo vilnietėms. Pakelkit vyno taurę ar arbatos puodelį ir už tas, kurios norėtų, tačiau negali sudalyvauti. verysad.gif Visoms kuo daugiau teigiamų emocjų. 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms,
Kalbejau vakar su .GABIJA. Kol kas klinikose. Trumpai sake, kad sunkoka valgyti, pykina, tai kaip supratau, gauna intravenini maitinima. Daugiau kaip ir nieko, norejau aplankyti, bet matyt nelabai kaip jauciasi, sake, geriau neik...
Tiek kol kas ziniu.
Atsakyti
Labukas, Mergaitės 4u.gif

Ir aš vakar kalbėjau su mūsų Gabija 4u.gif . Operacija truko apie 7 val (tikriausiai taip išgirdau).... Savijauta...kaip po tokių operacijų.... Bet mūsų mergytė jau vakar savo kojelėmis be niekieno pagalbos nuėjo iki tualeto thumbup.gif ir atliko, kaip ji pati sakė "labai mums svarbų darbą" thumbup.gif Valgyti gal duos tik pirmadienį. Supratau, kad gauna sultinuko. Palinkėkim stiprybės ir greičiau atsigauti.

Jei Ifauru eitum kada jos aplankyti, nunešk nuo mūsų klėbį linkėjimų ir palaikymo. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 26 rugpjūčio 2012 - 14:08
QUOTE(rasų lanka @ 2012 08 26, 15:04)
Jei Ifauru eitum kada jos aplankyti, nunešk nuo mūsų klėbį  linkėjimų ir palaikymo.  wub.gif

user posted image

Ir aš prisidedu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 26 rugpjūčio 2012 - 20:50
Ir aš prisidedu prie linkėjimų Gabijai 4u.gif

Mano echo normalus, viskas ribose, gal tulžį lyg polipuks, lyg akmenuks formuojasi, bet ne mirtina, tik stebėti, yra mažiukas mazgelis skydliaukėj, bet ir nepavojingas, nes harmonai daryti ir idealiai normos ribose, liko ginekologas, nes kai susiruošiau pas jį parėjo "draugės" mm, tai penktadieni liepė ateit, gali būti, kad mano endometriozė vėl veši, bet jei tik tokia bėda ax.gif limfmazgis kakle labiau panašus į uždegiminį, nepakitusios struktūros, tai va nieks neaišku iš kur tas šono maudimas, pastabos pačios paprasčiausios, reguliuot maisto kiekį, dar išrašė pagelt žolelių valančių tulžį ir kepenis, kaip ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Na vat, kaip gerai, Deganti smile.gif Panašu, kad juodi debesys praslinks pro šalį thumbup.gif Nuoširdžiai džiaugiuosi.
Atsakyti
Deganti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti