Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Maste aš hematologinio klientas, prieš beveik 10 metų diagnozė Hodzkino limfoma, antra stadija, gydymas chemija ir spinduliais, po 9 mėn. pilna remisija, kol kas ji ir tęsiasi 4u.gif Gegužės mėn. man pradėjo kimštis ausis, bet patikrinus viskas ok, tada po mėn. gal tik apčiuopiau naują limfmazgį kakle, bet aš negaliu dabar pasakyt, gal jis buvo ir anksčiau (po gydymo būna likusių nekrozavusių limfmazgių), iš tikro per mėn. laiko jis nepadidėjo ir va tas nemalonus pojūtis dešiniam šone mane privertė sunerimti, na tai va ir pradedu tada kelionę po gydytojus, pirma bus ginekologas, paskui šeimos, reikia siuntimo, pažiūrėsiu kaip kraujas atrodo, na ir t.t.

Neturiu panos daugiau su kuom pasidalint, bijau tuos savo giminaičius nervint, jau gana dukra išsitarė mamai mano, kad aš ne kaip jaučiuos, iškart sulaukiau skambučio ir pasišnekam, bet neatvirauju, sakau eisiu, tikrinsiuos, kad ir taip ilgai gyvenu, bet gi žinau ką reiškia tai mamai, pati esu mama, sirgt pačiai lengviau milijoną kartų, užtat ir įlindau, nors skaitau nuolat, bet va išsipliurpiu ir palengvėja tuo kartu.
Atsakyti
Arūnė teisi, reikia būti budrioms.

O šiaip yra gerai pasakoti apie simptomus, ypač galimus recidyvo, nes kitiems tai pamoka: pastebėti, įsiklausyti, nenumoti ranka, nenurašyti: ai, čia man dėl aukšto (žemo) spaudimo, dėl spindulių, to ar ano, kas yra savęs apgaudinėjimas, bijant pažvelgti tiesai į akis.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 08 22, 18:19)
Arūnė teisi, reikia būti budrioms.

O šiaip yra gerai pasakoti apie simptomus, ypač galimus recidyvo, nes kitiems tai pamoka: pastebėti, įsiklausyti, nenumoti ranka, nenurašyti: ai, čia man dėl aukšto (žemo) spaudimo, dėl spindulių, to ar ano, kas yra savęs apgaudinėjimas, bijant pažvelgti tiesai į akis.


taip tai labai svarbu, nes info mažai tuo klausimu, nes pati ieškau ir pvz. tada pačioj pradžioj labiausiai man padėjo gyvos istorijos, kažkaip užkabindavo, neleido nuleist rankų.

Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 08 22, 13:49)
kur kada?smile.gif as galiu darbo dienomis nuo 18 val kazkur smile.gif



Galiu bet kuria diena smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 08 22, 18:30)
taip tai labai svarbu, nes info mažai tuo klausimu, nes pati ieškau ir pvz. tada pačioj pradžioj labiausiai man padėjo gyvos istorijos, kažkaip užkabindavo, neleido nuleist rankų.


Žinot, iš tiesų - niekam mes nerūpim su savo diagnozėm. Recidyvą aš irgi pati sau nusistačiau doh.gif Tiesiog jutau, kad kažkas tapo ne taip, kaip iš karto po pirmos chemijos. Nors MRT neparodė nieko, pasidariau echo, markerius...radom...buvo labai liūdna... bet baigėsi ir tas gydymas thumbup.gif Dabar ESU to linkiu ir Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2012 08 22, 10:57)
Kaip šiaip merginos gyvuojat, mes ruošiamės rugsėjui, aš net metus skaičiuoju vis dar nuo rugsėjo iki rugsėjo, dičkė jau septintokė bus, o mažasis į darželį antrus metus eis,  pirmi jam buvo kaip treniruotė tik, būdavo tik po pusdienį, šiemet jau bandysim visą dieną praleist ten.

Mano mazoji irgi jau i darzeli nuo 20 rugpjucio eina,kaip buvo sunku pirmus metus,o dabar nenori namo eiti is darzo biggrin.gif

O vyresnioji rytoj gryzta 3 savaitems po 1 kurso moksu metu ir po laaabai sunkaus darbo vasara,laukiu labai wub.gif tai siandien visa diena beveik valgyt dariau,rytoj dar pabaigsiu biggrin.gif prigaminau koldunu 2 kg doh.gif sriuba,zemaiciu blynams paruosiau viska,rytoj tik iskepsiu,torta,v.z. lepinsiu dabar vaika biggrin.gif rasau "vaika" o jai rugsejo 2 jau 20 metu sukaks smile.gif

Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 08 22, 21:14)
Žinot, iš tiesų - niekam mes nerūpim su savo diagnozėm. Recidyvą aš irgi pati sau nusistačiau  doh.gif Tiesiog jutau, kad kažkas tapo ne taip, kaip iš karto po pirmos chemijos. Nors MRT neparodė nieko, pasidariau echo, markerius...radom...buvo labai liūdna... bet baigėsi ir tas gydymas  thumbup.gif Dabar ESU to linkiu ir Jums  4u.gif



O kas buvo konkrečiai, kas kėlė nerimą ir vertė manyti, kad tai recidyvas?

Kažin, kaip vargšytė Gabija?
Atsakyti
ik galvoju, kaip nenuklysti i kita puse. juk tu paskaudejimu, kazko itartino visa laika yra.. pvz. ir galvas svaigsta patupejus. bet juk svaigo ir pries tai .. ai, as kazkaip atsipalaidavus smile.gif turbut irgi negerai
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 08 23, 01:37)
Mano mazoji irgi jau i darzeli nuo 20 rugpjucio eina,kaip buvo sunku pirmus metus,o dabar nenori namo eiti is darzo  biggrin.gif

O vyresnioji rytoj gryzta 3 savaitems po 1 kurso moksu metu ir po laaabai sunkaus darbo vasara,laukiu labai  wub.gif tai siandien visa diena beveik valgyt dariau,rytoj dar pabaigsiu biggrin.gif prigaminau koldunu 2 kg doh.gif sriuba,zemaiciu blynams paruosiau viska,rytoj tik iskepsiu,torta,v.z. lepinsiu dabar vaika biggrin.gif rasau "vaika" o jai rugsejo 2 jau 20 metu sukaks smile.gif

Oj, kokie tau malonūs ir jaudinantys rūpesčiai. wub.gif Smagiai praleisk laiką su dukrele. Ir aš noriu prie tavo skanumynų stalo - drinks_cheers.gif . Jau labai viliojančiai viską nupasakojai. O vyras jūroje?

QUOTE(nida44 @ 2012 08 23, 12:41)
Kažin, kaip  Gabija?

Bandysiu rytoj žinutę parašyti, gal ką atrašys. Bet labai tikėkimės kad viskas praėjo gerai, geri rezultatai ir mūsų Gabija greit ant kojų atsistos .

***

Šiandien tyriausi apgamus. Du yra šalintini. Nebuvau girdėjusi - gydytoja sako, kad ne tik su amžiumi apgamų daugėja, bet ir nuo intervencijos į organizmą (t.y. operacijų). Ji sako, matau krūtis operuota ir skydliaukė - tai ir apgamų netoliese randasi, būtų žarnynas ar gimda operuoti tai ant pilvo atsirastų ar dar kur toje zonoje. doh.gif O aš kaip tik ir noriu dar parodyti kad man po operacijų prieš 6 metus atsirado du negražūs ant pilvo (man kaip tik žarnynas ir gimda operuoti). doh.gif " Kadangi tiek operacijų esate turėjusi, tai jų rasis ir rasis - išoperuosit vieną apgamą vieną atsiras kitas . Oda viską pasako apie mūsų vidų" blink.gif doh.gif Einu namo ir galvoju - nu tikrai, kur operuota visur apkibusi visokiausiais taškeliais ir burbuliukais. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 rugpjūčio 2012 - 17:54
QUOTE(rasų lanka @ 2012 08 23, 19:36)
Oj, kokie tau malonūs ir jaudinantys rūpesčiai.  wub.gif Smagiai praleisk laiką su dukrele. Ir aš noriu prie tavo skanumynų stalo -  drinks_cheers.gif . Jau labai viliojančiai viską nupasakojai. O vyras jūroje?


Jau namie dukra thumbup.gif Persivalgem visi tongue.gif Vyras juroje,labai gaila kad nesusitiko jie,isplauke pries keleta dienu...
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Su. GABIJA. labai trumpai persimeciau telefonu. Kol kas klinikose, operacija truko ilgai, siandien kazkokia labai ilga lasine lasina. Mums bekalbant atejo anukai, tai ir baigem kalba. Nuo ryt jau i darbeli, gal poryt uzsuksiu ir pas ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 23 rugpjūčio 2012 - 20:27
QUOTE(rasų lanka @ 2012 08 23, 17:36)
***

Šiandien tyriausi apgamus. Du yra šalintini. Nebuvau girdėjusi - gydytoja  sako, kad ne tik su amžiumi apgamų daugėja, bet ir nuo intervencijos į organizmą (t.y. operacijų). Ji sako, matau krūtis operuota ir skydliaukė - tai ir apgamų netoliese randasi, būtų žarnynas ar gimda operuoti tai ant pilvo atsirastų ar dar kur toje zonoje.  doh.gif O aš kaip tik ir noriu dar parodyti kad man po operacijų prieš 6 metus atsirado du negražūs ant pilvo (man kaip tik žarnynas ir gimda operuoti). doh.gif " Kadangi tiek operacijų esate turėjusi, tai jų rasis ir rasis - išoperuosit vieną apgamą vieną atsiras kitas . Oda viską pasako apie mūsų vidų" blink.gif  doh.gif Einu namo ir galvoju - nu tikrai, kur operuota visur apkibusi visokiausiais taškeliais ir burbuliukais.  rolleyes.gif

Aš irgi nebuvau girdėjusi apie apgamų atsiradimą dėl intervencijos į organizmą, bet jų randasi tikrai labai daug, tačiau tų intervencijų irgi buvo daug : tai ir krūtis ir skyliaukė ir gimda. Vienas yra šalintas, kuris jau buvo atipinis. Dabar neseniai irgi tyriausi vieną. Teko operuoti.Šį kartą viskas gerai thumbup.gif, tačiau jaudulio ir nerimo buvo daug. wub.gif
Atsakyti