Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(ifauru @ 2012 04 26, 16:34)
Linkėjimai visoms iš šlapios, bet sužaliavusios ir žydinčios Čikagos  4u.gif Pabūsiu dar pora dienų ir pargrįšiu...

bigsmile.gif bigsmile.gif oho biggrin.gif ka ten veiki? blush2.gif

einarta ,malonu ir tave matyti,aisku prisimenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 04 27, 00:09)
bigsmile.gif  bigsmile.gif oho biggrin.gif ka ten veiki?  blush2.gif

darbine komandiruote...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2012 04 27, 00:44)
darbine komandiruote...


as irgi noreciau tokios komandiruotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 04 26, 12:49)
4 val.kosmaras doh.gif Mokeciau as megsti,numezgciau tau kepurele kokia ,bet deja,nemoku visai...


Dėkui už rūpesti, bet aš irgi nežinau kaip padaryti.Pasidariau skarelę ploną, bet iki šiol jėjas putė , tai ausis užsidegė doh.gif

Mąstysiu.
Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2012 04 26, 15:34)
thumbup.gif  thumbup.gif Šaunuole!

Linkėjimai visoms iš šlapios, bet sužaliavusios ir žydinčios Čikagos  4u.gif Pabūsiu dar pora dienų ir pargrįšiu...



oI kaip pavydžiu.Užsidėsiu Google paveiksliukuas ir pasižiūrėsiu.

O iš po vakar veidelis rūžavas, kaip prie vandenyno pasideginusi.

Ir galva pachmielna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 28 balandžio 2012 - 08:08
Džiugu užklydus čia su rytiniu kavos puodeliu jau surasti Gabiją. Šaunuolė smile.gif Visoms mergaitėms geros tokios gražios vasariškos dienos smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 04 26, 12:01)
Labas
Ar pastebėjote, kad sinoptikai savaitgaliui vis žada gerus orus?Tačiau savaitgali būtinai lyja ir pučia vėjas, nors visa savaitė būna pakenčiama.

Tikra teisybė. drinks_cheers.gif Vakar buvo normalu, bet šiandien pas mus ledinis stiprus vėjas ir saulė šviečia - kontrąstai...- galva kaista,o rankos šąla. Pabuvau lauke - ir į šiltnamį pasišildyti. Po to vėl į lauką. rolleyes.gif
Laikykis , širdele mieliausioji. wub.gif

QUOTE(ifauru @ 2012 04 26, 16:34)
thumbup.gif  thumbup.gif Šaunuole!

Linkėjimai visoms iš šlapios, bet sužaliavusios ir žydinčios Čikagos  4u.gif Pabūsiu dar pora dienų ir pargrįšiu...

Mūsų keliauninkė... bigsmile.gif Kaži, koks tas nuostabus darbas.... gossip.gif Man taip smagu, kai kiti keliauja, o aš esu toooookia namisėda.... doh.gif Kai reikia kur važiuoti į tolimą kelionę, toks durnas jaudulys užeina - ir taip kol išvažiuoju. Paskui viskas gerai, bet tas jausmas man nepatinka. Užeina pradžioj retai, po to tankiau ir tankiau, kuo kelionė artyn. Taip būna net ir tada, kai reikia kad ir su vaikais į ekskursiją Lietuvoje važiuoti. Namučiuose geriausia. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(einarta @ 2012 04 26, 22:57)
Nezinau ar dar kuri nors mane prisimenat  blush2.gif , bet pries keleta metu as prisijungiau prie jusu grupes. Po gydymo ilga laika norejau nuo visko atsiriboti. Todel dabar uzsukus labai smagu jus cia vel pamatyt.
Visoms didziausios sveikatos, ypac Gabijai  4u.gif

Labai prisimenu. Tikiuosi, kad esi sveika, kaip ridikas ir laikaisi puikiai. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 29 balandžio 2012 - 18:16
QUOTE(rasų lanka @ 2012 04 29, 19:19)
Man taip smagu, kai kiti keliauja, o aš esu toooookia namisėda.... doh.gif
Namučiuose geriausia.  rolleyes.gif

Taigi vėžio ženklo atstovė esi biggrin.gif , Rasyt, kaip ir aš ax.gif . O jie tokie naminiai, šeimos žmonės rolleyes.gif Man irgi namuose geriausia, jei kur išvažiuoju - tuoj savo namučių pasiilgstu cool.gif

Šeštadienį buvom Palangoje su dukryte. Bet kaip nesėkmingai unsure.gif - mano mergaitė su drauge paprašė manęs leist po smėlį basom palakstyt... leidau, o pati atsisėdau ant suoliuko tilto pradžioje. Palindo jos po tiltu, ir manoji kažkur ten užkliuvo atsitiesdama, už kažkokio geležies ar vinies, atbėgo visa kruvina. Kaip išsigandau, nes žiūriu gerai užkabinta plaukų srity. Buvo visa balta kaip popierius.Ir ką - greitąją kviečiau, išvežė į priėmimą, susiuvo unsure.gif Turim dabar 2 siūles, už 9 dienų išims. Gerai, kad plaukų srity. Išleido susiuvus, tai pabuvom dar ramiai Palangoj. Keletas nuotrukyčių:

user posted image

Koks gražus ožiukas - pusė juodas, pusė baltas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Juodosios gulbės, įtrauktos į Raudonąją knygą:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas
arunes dukrelei nepasisekė.Panašiai mano dukra per metus bent kartą buvo siuvama.
smagu kam sekasi įdomiai keliauti.
arune kokie gyvūnėliai gražūs.Kur tu juos radai ?
Vakar pas mus buvo labai šilta.Nusiskyniau keliais garšvas ir vos neapalpau, spėjau į sieną atsiremti, o greta buvęs vyras laikė, kol akyse prašvito.Tas pats nutiko ir virtuvėje.Gerai, kad mano sargas spėjo pagauti.Po to gavau įsakymą gulėti, o ir pačiai baisu pasidarė eilinio alpimo.
Šiandien irgi režimas bus toks pat.

Geros dienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 30 balandžio 2012 - 10:07
[quote=.GABIJA.,2012 04 30, 11:05]

Šiandien irgi režimas bus toks pat.


Gabija, gerai, kad turite toki angela sarga smile.gif saugokite save !
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 04 30, 11:05)
arune kokie gyvūnėliai gražūs.Kur tu juos radai ?

Yra tokia nuostabi vietelė šalia Palangos (link Šventosios):

HBH

Tikrai rekomenduoju visoms, nepravažiuokit pro šalį thumbup.gif Ko tik ten nėra - pramogos visai šeimai nuo mažo iki seno. Labai daug kas nemokamai (atrakcijos). Visą dieną ten galima prabūti... Labai mėgstu šią vietą. Su minimaliom išlaidom prisipramogauji iki soties. Palangoj kainos nenormalios, o va čia galima ir su vos keliais litais išsiverst rolleyes.gif

-------------

Gabija, tau stiprybės, stiprybės linkiu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 04 30, 21:50)
Yra tokia nuostabi vietelė šalia Palangos (link Šventosios):

HBH

Tikrai rekomenduoju visoms, nepravažiuokit pro šalį  thumbup.gif Ko tik ten nėra - pramogos visai šeimai nuo mažo iki seno. Labai daug kas nemokamai (atrakcijos). Visą dieną ten galima prabūti... Labai mėgstu šią vietą. Su minimaliom išlaidom prisipramogauji iki soties. Palangoj kainos nenormalios, o va čia galima ir su vos keliais litais išsiverst  rolleyes.gif

arune ,oho koks nuotikis unsure.gif sveikatos dukrytei 4u.gif kaip tavo darbas? vis nerandu laiko pakalbinti taves prie skypo blush2.gif

Ta HBH zinau thumbup.gif seniai jis jau ,dar pamenu Julios gimtadienius sventem ten kai maza buvo smile.gif o siaip seniai jau ten nebuvau,reikes nuvaziuoti..dar man labai patinka Vienkiemis,uz Kretingos ir salia Klaipedos Radailiai.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 04 30, 21:16)
kaip tavo darbas? vis nerandu laiko pakalbinti taves prie skypo  blush2.gif
Ta HBH zinau thumbup.gif seniai jis jau ,dar pamenu Julios gimtadienius sventem ten kai maza buvo smile.gif o siaip seniai jau ten nebuvau,reikes nuvaziuoti..dar man labai patinka Vienkiemis,uz Kretingos ir salia Klaipedos Radailiai.

Darbas tai patinka, dirbu puse etato, bet alga nepatinka schmoll.gif . Dirbu socialine darbuotoja, ir niekaip nesuprantu, kodėl jie (soc. darb.) taip skriaudžiami? g.gif Žmogus su aukštuoju išsilavinimu, atlyginimas - minimumas unsure.gif O pusė minimumo... doh.gif

Gal vėliau kur kita vieta atsiras... Nežinau. Negalvoju dabar. Dabar va tyrimai artėja,... jetau, visos baimės vėl galvas kaišiot pradėjo blush2.gif

----------------

Sveta, būtinai nuvažiuok į HBH, tai pati nuostabiausia vieta vaikams padūkt, o ir pačiai galvą pravėdint... Aš, ten kai pabūnu, grįžtu kaip naujai gimusi, kažkur visos niūrios mintys dingsta rolleyes.gif " Vienkiemy" taip pat labai faina, tik senokai ten buvau. labai reikalingos mums tos mini pramogėlės, tikrai jos į sveikatą, tas aplinkos pakeitimas būtinas!
Atsakyti