Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Gabija, man atrodo, kad neblogos tavo žinios. Kaip pati vertini? Prie šlapimtakių bene buvo jau tau kažkada kažkas nepiktas, kiek pamenu?
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 07 16, 21:34)
Gabija, man atrodo, kad neblogos tavo žinios. Kaip pati vertini? Prie šlapimtakių bene buvo jau tau kažkada kažkas nepiktas, kiek pamenu?

Labas
Pas mane gerų nebuvo.
Kad kepenyse ištirpino, tai jau gerai.Ryt ginekologas onkologas
pasakys visą teisybę ką darys, nes yra susiraizgiusių kraujagyslių ties ta operuojama fieta.
Prisidariau citrinų, spanguolių graikiškų riešutų, medaus ,nes kraujas silpnas.
Buvau buvau pas Folio gydytoją.Gavau lašiukų imunitetui ir organizmui stiprinti.Dar dabar labai propaguoja vandens gėrimą , tipo pagal japonų metodiką.Organizmo būseną ji gerai nustato.Na matysiu, blogiau nebus.
Atsakyti
Gabija, o kaip galvytė? Juk turėjai pasidariusi KT?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 07 17, 13:14)
Gabija, o kaip galvytė? Juk turėjai pasidariusi KT?


Tai buvo prieš operaciją, o dabar eisiu rimtai tirtis.Bent Folio daktarė galvoje nieko neužfiksavo.
Atsakyti
Labas
mane vėl operuoja rugpjūčio 20 d. guluosi.Dar duos atsigauti nes daktarai išeina atostogauti.Atauga vis prie šlapimtakių.
Likau viskam abejinka.
Ate
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 07 18, 15:27)
Labas
mane vėl operuoja rugpjūčio 20 d. guluosi.Dar duos atsigauti nes daktarai išeina atostogauti.Atauga vis prie šlapimtakių.
Likau viskam abejinka.
Ate


Vargšyte, vargšyte, kaip suprantu, man ta paskutinė operacija buvo toks šokas, fizinė ir dvasinė trauma, kad negaliu atitokti. Baisūs tai yra dalykai, tokie baisūs, kad apsakyti neįmanoma.
Atsakyti
Cia zinoma juokas pro asaras, bet gerai kad operuoja 4u.gif

STIPREK Gabija, jegu reiks daug 4u.gif

As labai uzsiemus, neturiu laiko forumui blush2.gif
Atsakyti
[quote=tati,2012 07 14, 08:35]

Dar kartą noriu pasidžiaugti tavo mielais nertais darbeliais. mirksiukas.gif
Žinokite, mūsų tati auksarankėse nominuota "Vašelio virtuoze"!
Sveikinimai, tau mieloji, ir džiaugiuosi, kad turi tokį mielą ir jaukų užsiėmimą. clap_1.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Vitute*,2012 07 20, 08:57]
[quote=tati,2012 07 14, 08:35]

Dar kartą noriu pasidžiaugti tavo mielais nertais darbeliais. mirksiukas.gif
Žinokite, mūsų tati auksarankėse nominuota "Vašelio virtuoze"!
Sveikinimai, tau mieloji, ir džiaugiuosi, kad turi tokį mielą ir jaukų užsiėmimą. clap_1.gif 4u.gif
[/quote]


tati šaunuolė.Aš pati nesugalvočiau kaip išnerti.
Atsakyti
GABIJA, smagu kad yra ir geru naujienu. ir teisingai Monas sako, gerai kad operuoja. kazkada ligoninej sutikau moteri, kuriai del sveikatos nei chemijos skirti negalejo...vat tada jau beda, kai nieko nebedaro. laikau kumscius uz Tave 4u.gif
sorry merginos, kad as jus savo klausimais uzatakuosiu: bet ar yra tokia grupe kuria gavusi galeciau dirbti pilna darbo diena? nu noreciau ir pinigeliu is sodros kazkiek gauti ir uzsidirbti tuo paciu smile.gif
ir siaip kazkaip keistai :arba as nesuprantu kaip prasyti arba mano seimos gydytoja nesupranta..israsa is onkologijos instituto nunesiau liepos 13 d. , sako ateik dokumentu atsiimti liepos 30. nesuprantu ka ten tiek daug ruosti reikia..ir siaip sako kabliuku visokiu buna..gal ji nori kazko is manes? smile.gif
ir dar jei jau man nustatys nepilna darbo diena dirbti ar as galesiu to dokumento is viso darbovieteje nerodyti..nes bijau, kad tada sakys , kad is viso manes nereikia.. nesuprantu zodziu nieko...jei galit paaiskinkinkit man zioplai smile.gif
o siaip lipeos 13 buvau pas savo gydytoja. padare momograma, viskas gerai. dabar reikia zymenu atsakymu sulaukti...
Atsakyti
Dar kartą ačiū už gražius žodžius apie mano rezginėlius 4u.gif Kol kas dar nekyla rankos naujų imtis, reikia pailsėti dar smile.gif

QUOTE(Mastė @ 2012 07 21, 10:36)
GABIJA, smagu kad yra ir geru naujienu. ir teisingai Monas sako, gerai kad operuoja.

Aš irgi pritarsiu šiai minčiai. Mano pirmasis gydytojas chirurgas pasakė, kad apie 80 proc. onkoliginių ligonių atsisako operuoti dėl įvairių priežasčių.

QUOTE(Mastė @ 2012 07 21, 10:36)
jei jau man nustatys nepilna darbo diena dirbti ar as galesiu to dokumento is viso darbovieteje nerodyti.

Bijau pameluoti, bet man atrodo, kad neprivalai rodyti, bet reikėtų darbo kodekse pasitikslinti.
O popierizmas su NDNT didelis, labai. Pirma šeimos gydytojas, tada kažkokia ten komisija, tada neši į NDNT, tada lauki jų atsakymo. Manęs jau vėl greitai laukia šitas "smagus" procesas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tati: 21 liepos 2012 - 14:59
QUOTE(tati @ 2012 07 21, 15:58)
Dar kartą ačiū už gražius žodžius apie mano rezginėlius  4u.gif Kol kas dar nekyla rankos naujų imtis, reikia pailsėti dar smile.gif
Aš irgi pritarsiu šiai minčiai. Mano pirmasis gydytojas chirurgas pasakė, kad apie 80 proc. onkoliginių ligonių atsisako operuoti dėl įvairių priežasčių.
Bijau pameluoti, bet man atrodo, kad neprivalai rodyti, bet reikėtų darbo kodekse pasitikslinti.
O popierizmas su NDNT didelis, labai. Pirma šeimos gydytojas, tada kažkokia ten komisija, tada neši į NDNT, tada lauki jų atsakymo. Manęs jau vėl greitai laukia šitas "smagus" procesas  doh.gif


Aišku dirbti reikia save tausojant.Geriau kokius lengvučius judesius daryti, o nėrimas tai kūno sustingimą iššaukia.

Nesupratau ar ligoniai atsisako operuotis ar daktarai jų neoperuoja.?

Jei bus 3 grupė ar antra grupė dirbti galima, valandas pasiskaičiuosi pagal procentus.Bet dabar grupes kontroliuoja ir jei dar darbe rašys 8 val bus negerai.Jei nerodai darbe, o nuneši į Sodrą, revizuojant užsikabinsi, nes gausi atlyginimą ir iš Sodros.Jei forminsi ne visą darbo dieną, direktoriui turėsi paaiškinti kokia priežastis.
tada turėsi pasakyti vis tiek.
Jei visai atsisakysi pažymos,tada galėsi darbe neinformuoti.
Vaistai
http://ligos.sveikas...angiocell_plus/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 liepos 2012 - 15:43