Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(nida44 @ 2012 07 13, 11:31)
Prisidedu prie sveikinimų Rasai.

Gabija, kaip jautiesi? Tau juk skyrė ir švitinimą? Man - ne , konsiulume sakė, kad nereikia.

Vykstu tartis dėl chemijos. Gaudys klajoklius po kraują.

Nudralino mane prieš operaciją ežiu kaip kareivėlį. Šiurpinu anūkus.


Galvos operacijai plaukų nuskuto tik gabaliuką, bet po švytinimo gal 4 dieną plaukai upeliu nuplaukė, likučius kirpykloje baigė nuskusti.birželio 4 -ą baigėsi 6 chemijos.Tai vaikštau jau pusę metų blizgančia galva, tiksliau su skarelėmis , o į miestą su peruku.Jau du perukai per 6 metus susivėlė,o basa galva net pati nežinau , gal 4 kartus
buvo.Atauga , būnu su vežiuku bent 3-4 mėnesius, po to chemija ir vėl iš naujo.Po dviejų gydymų tik dalis nuslinko.Tai buvo šventė.
Atsakyti
Labas, merginos smile.gif
Smagu jus cia matyti smile.gif
as jau po sanatorijos ir po keliones . zodziu, po situ atostogu man reikia poilsio biggrin.gif
siandien buvau pas gydytoja. kaip ir viskas gerai, tik reikia sulaukti kraujo atsakymu.
o del prarasto darbingumo, gal kuri zinot; kai gydytojai pasakiau kad noreciau ji gauti, sako, tai negi nori namuose sedet? is tikruju tai nenoriu.. oo ar imanoma gauti kazkokia grupe ir dirbti be apribojimu? gal kuri susiduret su tuo? siandien besisypsanti, tu cia pas mus situ reikalu zinove wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 07 13, 14:29)
Labas, merginos  smile.gif
Smagu jus cia matyti smile.gif
as jau po sanatorijos ir po keliones . zodziu, po situ atostogu man reikia poilsio biggrin.gif
siandien buvau pas gydytoja. kaip ir viskas gerai, tik reikia sulaukti kraujo atsakymu.
o del prarasto darbingumo, gal kuri zinot; kai gydytojai pasakiau kad noreciau ji gauti, sako, tai negi nori namuose sedet? is tikruju tai nenoriu.. oo ar imanoma gauti kazkokia grupe ir dirbti be apribojimu?  gal kuri susiduret su tuo? siandien besisypsanti, tu cia pas mus situ reikalu zinove wink.gif



labas. negaliu parasyti Tau atsakymo. neissisiuncia blink.gif raso, kad kazkur kazko per daug bigsmile.gif
Atsakyti
rasu lanka is visos sirdies - SVEIKINU!!!!!!! happybday.gif heart.gif birthday.gif oro_buckis.gif

tati ,saunuole,kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Vitute, taip, buvau dėstytoja paskutinėje akademijoje smile.gif

Ačiū visoms už gerus žodžius smile.gif

Nors ir pavėluotai, prisidedu prie sveikinimų Rasytei 4u.gif

Maste, man atrodo, kad apribojimų šiokių tokių vis tiek bus, bet jie rekomendacinio pobūdžio. Aš net su 1 gr. atitikmeniu galėjau dirbti namuose, tik kažkokį lapą turėjau pasirašyti darbovietei dėl šventos ramybės. Tikrai nėra taip, kad su nedarbingumu jau tik namie sėdėti. Man atrodo, kad ir tie apribojimai tokie gan standartiniai būna - maksimalus leidžiamas kilnojamas svoris, nestovimas darbas, negalima dirbti su pavojingom medžiagom, gali dar būti apribojimai darbo dienos ilgiui. Čia kiek prisimenu iš savo pačios ir kitų žmonių matytų rekomendacijų, kai dirbau personalo skyriuje.
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 07 13, 15:29)
Labas, merginos  smile.gif
Smagu jus cia matyti smile.gif
as jau po sanatorijos ir po keliones . zodziu, po situ atostogu man reikia poilsio biggrin.gif
siandien buvau pas gydytoja. kaip ir viskas gerai, tik reikia sulaukti kraujo atsakymu.
o del prarasto darbingumo, gal kuri zinot; kai gydytojai pasakiau kad noreciau ji gauti, sako, tai negi nori namuose sedet? is tikruju tai nenoriu.. oo ar imanoma gauti kazkokia grupe ir dirbti be apribojimu?  gal kuri susiduret su tuo? siandien besisypsanti, tu cia pas mus situ reikalu zinove wink.gif


Labas
Kai paskyrė pirmą neįgalumą pati paprašiau trečios grupės.Grupės komisija buvo labai nustebusi.Buvo pskirta 4 val darbo diena.darbe sutiko , kad dirbčiau visą dieną, tik darbo grafike rašė 4-ias val, o mokėjo normaliai kaip už aštuonias ir gavau dar už grupę visą sumą.
Neatsisakyk grupės, su 2-a, man dar galima dirbti 35 proc. o nedarbingumą paskaičiuoja Sodra.Jei negalėsi dirbti , tai paskui su pinigėliais reiks vargti.

Vakar persigandau.Dešinė ranka pasidarė medinė.Tryniau ilgiausiai.Negi nuo to ,kad galva operuota,o aš pasilenkusi anūkui žirnių paskyniau ir sau kelis agrastus.

Gyt einu kompiuterinės atsakymo.Jau nežinau kaip nusiteikti.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 07 15, 09:48)
Labas


Vakar persigandau.Dešinė ranka pasidarė medinė.Tryniau ilgiausiai.Negi nuo to ,kad galva operuota,o aš pasilenkusi anūkui žirnių paskyniau ir sau kelis agrastus.

Gyt einu kompiuterinės atsakymo.Jau nežinau kaip nusiteikti.


Gabija, tave operavo vienas geriausių Lietuvos neurochirurgų, antra, operavo naudojant moderniausią įrangą, kokią turi tik 7 pasaulio klinikos. Kas čia gali būti blogo, o jei būtų, ko tada kitiems tikėtis?

Aišku, keista dėl rankos, bet gal tau operuota ta sritis, kuri atsako už rankos valdymą ar kaip čia pasakyti? gal jos negalima varginti ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 15 liepos 2012 - 12:09
Sveikos, mielosios,

senokai nebuvau užsukus - dirbu ir pavargstu taip, kad vos kojas pavelku doh.gif

Maste, dėl darbingumo lygio - žinoma, reikalauk. Dirbti tikrai galėsi. Dabar jeigu duoda iki 25 proc darbingumą, dirbti negalima. SODRA gali savo pinigėlių nemokėti. Jeigu neklystu, su tavo diagnoze pradžiai duoda 30-40 proc. darbingumą. Tai dirbti galėsi. Bet gi tavo nedarbingumas ilgas g.gif ir nesiuntė į NDNT? Hmmm keista
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 07 15, 13:08)
Gabija, tave operavo vienas geriausių Lietuvos neurochirurgų, antra, operavo naudojant  moderniausią įrangą, kokią turi tik 7 pasaulio klinikos. Kas čia gali būti blogo, o jei būtų, ko tada kitiems tikėtis?

Aišku, keista dėl rankos, bet gal tau operuota ta sritis, kuri atsako už rankos valdymą ar kaip čia pasakyti? gal jos negalima varginti ar pan.


Man augo metastazė ant už kalbą atsakingos dalies, o vakar vėl buvo užkritusių žodžių.
O dėl chirurgo tai tikrai pasisekė ir aparatūra buvo įrengta prieš kelias dienas .Svarbiausia , kad nebuvo išsišakojęs auglys.

Vis dar sekėsi , ryt pasakys kiek pilve "uogyčių"priaugo.
Atsakyti
Gabija, ar jau grįžai?
Atsakyti
Gabija, kuri smegenų pusė operuota ir kuri ranka nutirpo? Jei kažkas susijusio su operuota vieta, tai pusė turetu buti priešinga
Atsakyti
Labas
Šiandien grįžau po pietų namo ir dvi val išmiegojau.Išnyko metastazės kepenyse,Yra neaiškus tradicinis darinys prie šlapimtakių , trečiadienį eisiu pas chirurgą, kuris mane visada pjausto.Matysiu kaip bus.
Auglys galvoje buvo kairėje,o dabar rankos nejutau dešinėje, o per vidurį liežutis dar sustingsta tongue.gif blink.gif
Atsakyti