Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 28, 18:45)
Va va o as vis galvoju, kodel tiek laiko vis noriu prisigerti iki nukritimo ...pasirodo pasamone veikia - gydymas toks  lotuliukas.gif bet nesigauna kazkodel  doh.gif


Dar buvau sveika ir pagalvodavau, kaip žmonės ištveria šią ligą.Na galvojau, gersiu kiekvieną dieną.
Ar kad nebuvau gėrėja, bet dabar nepamenu kiek metų nesu gėrusi.
Turiu Ševšenko knygą degtinės su aliejumi rezeptą.Gerti metus, bet dieta tokia, kad verysad.gif verysad.gif verysad.gif Praktiškai nuo tokios mitybos prašysiesi į dangų.Nutraukti negalima nei dienos.Viena medikė sakė, kad jos klijentė naudojo, bet rezultato nebuvo-rezidyvas.

Nespėjau pasakyti, kad jūsų knygelė tikrai nedulka thumbup.gif Kad pati be knygelių moki
Kulinarinius stebuklus kurti.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 28, 18:45)
Va va o as vis galvoju, kodel tiek laiko vis noriu prisigerti iki nukritimo ...pasirodo pasamone veikia - gydymas toks  lotuliukas.gif bet nesigauna kazkodel  doh.gif



Geras, prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal kompanijos reikia? alc.gif
Atsakyti
Aš čia prie to pačio degtinytės metodo, kaip anekdotą, o gal ir pamąstymui: pasakojo vienas laukiantis šalia ligonis, superinis optimistas. Tai va, moteris kaime sužinojo diagnozę. Nusprendė nusinuodyti musmirėmis. Pirmą dieną poveikio nepajuto, antrą irgi... Priprato, valgė visą sezoną kol augo. Tada nusprendė, kad nenusinuodys, teks gydytis, nuejo pas gydytoją vėl, o žnypliaus - nerasta.... Beje, F.Taunytės knygoje irgi yra musmirių fermento rauginimo būdas ir vartojimas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 29 birželio 2012 - 09:46
labas mergaitės
matau, kad mūsų susirašimai ateina bangomis.
Vis klausiama apie papildimus vėžio gydymui, perkant vaistus pradedant Indija ,Kinija įvairiais platintojais .Vakar per Maskvos žinias parodė , kaip prikrovė du "Kamazus" analogiškų "vaistų".Du metus Maskvoje 2 kambarių bute gamino medikamentus.Iš pradžių
pardavinėjo originalą, vėliau vis skiedė bile kuo kol pagaliau ten liko tik skiedalas.Šis "gėris " patekdavo net į vaistines, buvo skirtas onko ligonims , pagrinde vaikams.Kainos 2000-4000 rublių.Niekas nesiima spėti, kiek galėjo mirti žmonių.Preliminaraus pelno nulių ekrane nespėjau suskaičiuoti.
Gaila jei nebūtų pragaro.Negaliu įsivaizduoti didesnio degradavimo.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 07 03, 00:46)
Preliminaraus pelno nulių ekrane nespėjau suskaičiuoti.
Gaila jei nebūtų pragaro.Negaliu įsivaizduoti didesnio degradavimo.


Ir kur žmonių sąžinė? g.gif Turbūt paskendo tų pelno nulių jūroje...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2012 06 24, 22:43)
Sveikutės, Mergaitės.  4u.gif

Šiandien mane aplankė stebuklas - suskambo telefonas ir angeliškas balselis pasakė - sveikute Rasyte....  wub.gif Mintyse permečiau  visus girdėtus balselius ir supratau, kad šio nepažįstu.  g.gif Klausiu, o kas čia mane sveikina, o man atsako - TIKĖSIU... Vos nenugriuvau.... bigsmile.gif


Nu kur jau te angeliškas...... jei visi tokie tokia angelai būtų kaip aš tai dangus neatlaikytų rolleyes.gif

Ai sugalvojau teip ir viskas blush2.gif nes kai man kai kas ir kai padaro siurprizų tai ir nukrentu...... tai galvoju ir man reik padaryti blush2.gif
Atsakyti
Lankų Rasele

Linkiu šviesaus , saulėto gimtadienio.Daug laimės, sveikatos.Būk visus sekančius metus laimės žiburėlis.

user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Ach štai kur jūs visos pasislėpusios bigsmile.gif anoje temoje tik porą moteriškių iš senų laikų užmačiau, tai nusiminiau šiek tiek, o pasirodo, kad jūs visos čia savo džiaugsmeliais ir vargeliais dalinatės smile.gif

Smagu matyti, kad vis dar judat, krutat, kovojat, ypač Gabija wub.gif Taip ir toliau!

Ryt jau mėnuo, kaip aš po rekonstrukcinės operacijos, laukiu, kada leis važiuoti reabilitacijai ir mokintis vaikščioti kaip dvikojui biggrin.gif

O nuotaikos praskaidrinimui siūlau spustelėti ant debesėlių mano paraše blush2.gif Per visus vargus ir nesąmones bent radau mielą užsiėmimą
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2012 07 13, 08:24)
O nuotaikos praskaidrinimui siūlau spustelėti ant debesėlių mano paraše  blush2.gif Per visus vargus ir nesąmones bent radau mielą užsiėmimą



Geras blink.gif Tai bent susitikimas! thumbup.gif Dažnai pažiūriu tavo darbelius auksarankėse. Jei neklystu net dėstytojavai vienoje akademijoje? Šaunūs žaisliukai! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 13 liepos 2012 - 08:37
Tati
džiaugiuosi tavo mažais žingsneliais, kad ir pamažu bet į priekį.Argi tai ne stebuklas ?
Peržiūrėjau žvėrelius.Tokie mieli, nusišypsojau ir ant dūšios gera.
Vakar padarė kompiuterinę, bet kadangi savaitgalis , tai rezultatų reiks laukti pirmadienį.Gadina nervus.
Atsakyti
Su gimtadieniu, Rasyt! - mielas, nuostabus žmoguti!!! user posted image Mylime tave heart.gif Tegul pildosi tavo svajonės, telydi sveikata, būk mylinti ir mylima! Linkėjimai nuo dukrytės mirksiukas.gif


user posted image][


____________________

Tati, tavo darbukai šilti, švelnūs ir gražūs rolleyes.gif


















Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 07 12, 23:33)
Lankų Rasele

Linkiu šviesaus , saulėto gimtadienio.Daug laimės, sveikatos.Būk visus sekančius metus laimės žiburėlis.

user posted image



Prisidedu prie sveikinimų Rasai.

Gabija, kaip jautiesi? Tau juk skyrė ir švitinimą? Man - ne , konsiulume sakė, kad nereikia.

Vykstu tartis dėl chemijos. Gaudys klajoklius po kraują.

Nudralino mane prieš operaciją ežiu kaip kareivėlį. Šiurpinu anūkus.
Atsakyti