Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Dar kažkur skaičiau, kad V.... bijo degtinės. Kažkodėl būtent degtinės (arba spirito), o ne kokio kito gėrimo.

F.Taunytė rašo apie moterį, kuri, sužinojusi diagnozę, pylė juodai, pasveiko, bet įsitaisė kepenų cirozę.

Žinau vieną žmogų iš senų laikų, kuris po skrandžio operacijos viską metė ir pardavė, gėrė spiritą, valgė kartais tik varškę ir - pasveiko.

Čia galima išvedžioti, kad navikas žuvo iš bado, nes negavo augimui reikalingų medžiagų. Sveikosios ląstelės gali pabadauti, nes sugeba prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų.

Gal kas ką nors apie tai žinote?
Atsakyti
Sita ir as zinau. mano viena giminaite jau daug metu visai isprotejus nuo snapso, bet vezio irgi nera. Kas geriau? biggrin.gif
Sitas kelia ne man, pagirios labai sunkios buna lotuliukas.gif

Atsakyti
Lendu as pas jus naglai, bet tik gero noredama ir linkedama - niu maz kuriai pades, nors ir ne su nelabuoju kovojant, tai nors geresniai savijautai...

Viena kauniete renka uzsakyma is www.aposparer.de. Renka uzsakyma - reiskia, siulo prisijungti pirkti kartu ir pasidalinti siuntimo mokesti. JI NETARPININKAUJA!!! Citata is jos laisko siandien: "Uzsakinesiu is sios vaistines, jei musu susirinks bent 10 smile.gif Kad siuntimas gautusi ne daugiau kaip 1eur kiekvienai". Tikrai jokiu pasleptu mokesciu ir jokio pelno - tiesiog susibure tokia smagi merginu kompanija ir perka kartu - kad pigiau kainuotu parsisiusti, viena daro uzsakyma is vienos parduotuves, po to kita is kitos ir t.t. Jei kuriai idomu butu parsisiusti Marios Treben zoliu (is ten jos apie 14 Lt gaunasi, plius siuntimas) - rasykit, duosiu kontaktus butinai.
Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės. 4u.gif

Šiandien mane aplankė stebuklas - suskambo telefonas ir angeliškas balselis pasakė - sveikute Rasyte.... wub.gif Mintyse permečiau visus girdėtus balselius ir supratau, kad šio nepažįstu. g.gif Klausiu, o kas čia mane sveikina, o man atsako - TIKĖSIU... Vos nenugriuvau.... bigsmile.gif Visada bendraudavom žinutėmis tais retais tarpeliais, kai ji galėjo, o dabar štai balsas... bigsmile.gif Nuostabus balsas, daug norų , juokas ir visko, ko tik gali turėti tik Ji wub.gif Sveikatos tau didžiausios ir kad pildytusi visi tavo norai, TIKĖSIU wub.gif ....

***

Turėjau praeitą savaitę apsilankyti pas onkoginekologę - konsultaciją nukėlė, nes gydytoja susirgo ir reikalinga skubi operacija. Mane perregistravo liepos 4-ai dienai. Penktadienį paskambino vėl iš konsultacinės - gydytojos visą vasarą nebus, nes rimtos ligos jai... unsure.gif
Buvau nusiteikusi, o dabar visai nežinau, ar laukti rudens ar važiuoti pas kitą? g.gif .....kažkaip buvau užmiršus, kad ir gydytojai rimtai sirgti gali .... blush2.gif Taip suprasdavom viena kitą su šia gydytoja, ji mane du kartus operavusi,keletą metų stebi mane, daro tytimus ir t.t. ...gaila....

Rytoj išvažiuoju savaitei į bioenergetinę stovyklą į Juodkrantę. Nebus nei kompo, nei teliko - grynas oras, meditacijos, mankštos, sveikas maistas ir stengimąsis atrasti ramybę ir susitarti su savimi. Tikiuosi, kad parsivešiu daugiau energijos ir pozityvumo, nes per šiuos mokslo metus ryškiai "patižau". irnesakyk.gif

Visoms geros savaitės ir sveikatėlės daug.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2012 06 24, 23:43)
Sveikutės, Mergaitės.  4u.gif

Šiandien mane aplankė stebuklas - suskambo telefonas ir angeliškas balselis pasakė - sveikute Rasyte....  Mintyse permečiau  visus girdėtus balselius ir supratau, kad šio nepažįstu. Klausiu, o kas čia mane sveikina, o man atsako - TIKĖSIU... Vos nenugriuvau.... bigsmile.gif Visada bendraudavom žinutėmis tais retais tarpeliais, kai ji galėjo, o dabar štai balsas...  bigsmile.gif Nuostabus balsas, daug norų , juokas ir visko, ko tik gali turėti tik Ji  Sveikatos tau didžiausios ir kad pildytusi visi tavo norai, TIKĖSIU  wub.gif ....

***

Turėjau praeitą savaitę apsilankyti pas onkoginekologę - konsultaciją nukėlė, nes gydytoja susirgo ir reikalinga skubi operacija. Mane perregistravo liepos 4-ai dienai. Penktadienį paskambino vėl iš konsultacinės  - gydytojos visą vasarą nebus, nes rimtos ligos jai... unsure.gif
Buvau nusiteikusi, o dabar visai nežinau, ar laukti rudens ar važiuoti pas kitą? g.gif .....kažkaip buvau užmiršus, kad ir gydytojai rimtai sirgti gali .... blush2.gif Taip suprasdavom viena kitą su šia gydytoja, ji mane du kartus operavusi,keletą metų stebi mane, daro tytimus ir t.t. ...gaila....

Rytoj išvažiuoju savaitei į bioenergetinę stovyklą į Juodkrantę. Nebus nei kompo, nei teliko - grynas oras, meditacijos, mankštos, sveikas maistas ir stengimąsis atrasti ramybę ir susitarti su savimi. Tikiuosi, kad parsivešiu daugiau energijos ir pozityvumo, nes per šiuos mokslo metus ryškiai "patižau". irnesakyk.gif

Visoms geros savaitės ir sveikatėlės  daug....  4u.gif  4u.gif


Del Tikesiu wub.gif Kai susipazinom,labai linksma,draugiska mergaite smile.gif thumbup.gif Labai man padejo,kai buvau Kaune...Gaila,kad tiek turi iskenteti...labai labai noriu kad tikrai issipildytu visi jos norai wub.gif TIKRAI MUSU STEBUKLAS heart.gif

Del gydytojos,manau jeigu nera rimtu problemu,jeigu nejauti kad reikia SKUBIAI,as palaukciau blush2.gif nors suprantu kad "protingiau" butu eiti greiciau pas kita ax.gif

Pailsek gerai Juodkrantei 4u.gif pasikrauk smile.gif

kazko romantike nepranese kad pajuryje,dar kazkas rase kad pas mus bus...

Rasyte,parasyk savo tel.,savo rasiau kazkada,gal iseis susitikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2012 06 24, 22:43)
Turėjau praeitą savaitę apsilankyti pas onkoginekologę - konsultaciją nukėlė, nes gydytoja susirgo ir reikalinga skubi operacija. Mane perregistravo liepos 4-ai dienai. Penktadienį paskambino vėl iš konsultacinės  - gydytojos visą vasarą nebus, nes rimtos ligos jai... unsure.gif
Buvau nusiteikusi, o dabar visai nežinau, ar laukti rudens ar važiuoti pas kitą? g.gif

Sveikute, Rasyte 4u.gif Rečiau bepasirodai, o taip miela matyti čia tave blush2.gif ... Aš tai registruočiaus pas kitą daktarę, praeičiau apžiūrą, o vėliau grįžčiau pas savo daktarytę. Nemėgstu laukimo... Mes, žinoma, skirtingos, kitam gal ir nieko tai. Sveta, ką tu benusprendei, ar irgi nutęsei savo apžiūrą, palauksi kol dukra išvyks?

Tikėsiu, linkėjimai tau, šviesuliuk 4u.gif

Rasyte, gero poilsio! Dėl oro nenusimink, nuo penktadienio nebelis, bus šilta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 06 25, 08:42)
Sveikute, Rasyte 4u.gif  Rečiau bepasirodai, o taip miela matyti čia tave  blush2.gif ... Aš tai registruočiaus pas kitą daktarę, praeičiau apžiūrą, o vėliau grįžčiau pas savo daktarytę. Nemėgstu laukimo... Mes, žinoma, skirtingos, kitam gal ir nieko tai. Sveta, ką tu benusprendei, ar irgi nutęsei savo apžiūrą, palauksi kol dukra išvyks?

Tikėsiu, linkėjimai tau, šviesuliuk  4u.gif

Rasyte, gero poilsio!  Dėl oro nenusimink, nuo penktadienio nebelis, bus šilta  smile.gif


Labas
aš nelaukčiau, jei nieko nesuras, tai gali laukti toliau.Jei gydytoja rimtai serga, tai neaišku kada grįš, o gal po ligos to darbo nebedirbs.Ir tavo laukimai per niek bus ir dar laukdama nervus gadinsiesi.


Kaune momogramų aparatūra sugedo, neaišku kada sutaisys.

Vakar seniūnijos darbuotojos apvažiavo visus Jonus, su akordeonu ir dainomis, ąžuolo vainiku.Išlindau iš kambario su skara nesusigaudydama kas vyksta visame grožyje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 25 birželio 2012 - 11:17
Perduodu visoms pozityviosioms linkėjimus nuo Mastės: ji jau po reabilitacijos ir ruošiasi greitu laiku Norvegijon tourist5.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2012 06 25, 09:42)
Sveta, ką tu benusprendei, ar irgi nutęsei savo apžiūrą, palauksi kol dukra išvyks?

Uzsirasiau rugpjucio 7,jau tokia data buvo arciausia ,turejau eiti birzelio gale...o dukra atvaziuoja rugpjucio 23 smile.gif
Atsakyti
TIKESIU yra tikrai nežemiškas šios žemės stebuklas wub.gif
Stiprybės ir tikėjimo švyturys.
Mano mokytoja ir šviesulys wub.gif

O man šiandien suskambo telefonas ir išgirdau GABIJOS balsą.
Laikykitės mieloji 4u.gif Nespėjau pasakyti, kad jūsų knygelė tikrai nedulka smile.gif

Ech...
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 24, 12:18)
Dar kažkur skaičiau, kad V.... bijo degtinės. Kažkodėl būtent degtinės (arba spirito), o ne kokio kito gėrimo.

F.Taunytė rašo apie moterį, kuri, sužinojusi diagnozę, pylė juodai, pasveiko, bet įsitaisė kepenų cirozę.

Žinau vieną žmogų iš senų laikų, kuris po skrandžio operacijos viską metė ir pardavė, gėrė spiritą, valgė kartais tik varškę ir - pasveiko.

Čia galima išvedžioti, kad navikas žuvo iš bado, nes negavo augimui reikalingų medžiagų. Sveikosios ląstelės gali pabadauti, nes sugeba prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų. 

Gal kas ką nors apie tai žinote?

Ševčenko metodas
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 24, 12:18)
Dar kažkur skaičiau, kad V.... bijo degtinės. Kažkodėl būtent degtinės (arba spirito), o ne kokio kito gėrimo.

F.Taunytė rašo apie moterį, kuri, sužinojusi diagnozę, pylė juodai, pasveiko, bet įsitaisė kepenų cirozę.

Žinau vieną žmogų iš senų laikų, kuris po skrandžio operacijos viską metė ir pardavė, gėrė spiritą, valgė kartais tik varškę ir - pasveiko.

Čia galima išvedžioti, kad navikas žuvo iš bado, nes negavo augimui reikalingų medžiagų. Sveikosios ląstelės gali pabadauti, nes sugeba prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų. 

Gal kas ką nors apie tai žinote?


Va va o as vis galvoju, kodel tiek laiko vis noriu prisigerti iki nukritimo ...pasirodo pasamone veikia - gydymas toks lotuliukas.gif bet nesigauna kazkodel doh.gif
Atsakyti