Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Gabija 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkiu ir Jum stebūklo.....kad visos bėdos išgaruotų kaip kamparo spiritas..... aišku smarvė prinins kas tai buvo....bet tai jau bus BUVO.....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TIKESIU: 23 birželio 2012 - 10:43
O gal kas nors ką nors A.Karaliūnaitės vartojote?

Ar kas nors buvote pas ją konsultacijai?
Atsakyti
Vartoju A. Karaliūnaitės ugniažolės raugą. Esu po operacijos, operavo ekstra tvarka, o po to paaiškėjo, kad piktas. Sulaukiau vienų rezultatų, laukiu kitų, laikas bėga. Geriu šį raugą, nes blogiau nebus. Žmonių atsiliepimai apie jį geri, nieko blogo neperskaičiau. Be to galima gerti ir chemijos metu, ir vaikams , tik mažesniais kiekiais.
Sekmės, besigydančioms ir siekiančioms gerų rezultatų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keista45 @ 2012 06 23, 13:26)
Vartoju A. Karaliūnaitės ugniažolės raugą. Esu po operacijos, operavo ekstra tvarka, o po to paaiškėjo, kad piktas. Sulaukiau vienų rezultatų, laukiu kitų, laikas bėga. Geriu šį raugą, nes blogiau nebus. Žmonių atsiliepimai apie jį geri, nieko blogo neperskaičiau. Be to galima gerti ir chemijos metu,  ir vaikams , tik mažesniais kiekiais.
Sekmės,  besigydančioms ir siekiančioms gerų rezultatų. 4u.gif


Kuri sritis operuota?

Keista, kad galima chemijos metu. Pasitikrink, tai stiprus dalykas
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 23, 13:40)
Kuri sritis operuota?

Keista, kad galima chemijos metu. Pasitikrink, tai stiprus dalykas


Nemanau, kad stiprus, jei 6 lt išrūgų, 21 d raugina 150 g ugniažolės. Operuota krūtis. Įtarė mastitą .Negalima gerti , tik lašinimo dieną. Paskaitykit ir Jus nida44.
Atsakyti
GABIJA ,tau paprcio ziedas... smile.gif


user posted image
Atsakyti
Gabija-Janyte wub.gif Visi žolynai tau - su sveikata ir visu gėriu, su stiprybe ir gera nuotaika. Nepamiršk iš ryto ar naktį po šlapią žolę basomis pasivaikščioti mirksiukas.gif 4u.gif
user posted image

Visoms kitoms Janytėms ir Jonukams taip pat sveikatos. 4u.gif

TIKĖSIU wub.gif - tau tukstantis apkabinimų ir balionėlių pilnų sveikatos. Tu nepakartojama, saulele... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Va tokios energijos, va tiek jegu ir stiprybes Gabijai jos vardo dienos proga!

rasu lanka kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 23, 14:03)
O gal kas nors ką nors A.Karaliūnaitės vartojote?

Ar kas nors buvote pas ją konsultacijai?


Mane apžiūrėjo su virgule.Gavau su išrūgomis nusipirkti ugniažolės, davė aprašą kaip pačiai pasigaminti.Nepadarė man įspūdžio ta virgulės diagnostika.

Efekto nebuvo, grįžo draugelis.

Dėkoju už sveikinimus.Linkiu, kad šia Joninių naktį Laimės paukštė visas nuskraidintų prie Paparčio žiedo.Kad ryte parskraidintų sveikas ,su viltimi širdyje.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 23 birželio 2012 - 22:01
QUOTE(nida44 @ 2012 06 21, 22:39)
Monai, ir dar pasidaryk kepenų fermentų tyrimą. Žinosi skaičiukus. Po poros mėnesių, ar net anksčiau, arbatos gėrimo vėl pasidaryk, pažiūrėsi, kas vyksta. Žinoma, jei neprirašys tau kokių cheminių vaistų, bet aš jų atsisakiau. Man nebuvo padidėjusios, tik fermentai pakilę.

o kur ta tyrima galima pasidaryti? Reikia prasyti pas seimos gydytoja, ar chemoterapeute, ar privaciai?
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 23, 21:21)
Mane apžiūrėjo su virgule.Gavau su išrūgomis nusipirkti ugniažolės, davė aprašą kaip pačiai pasigaminti.Nepadarė man įspūdžio ta virgulės diagnostika.

Efekto nebuvo, grįžo draugelis.

Dėkoju už sveikinimus.Linkiu, kad šia Joninių naktį Laimės paukštė visas nuskraidintų prie Paparčio žiedo.Kad ryte parskraidintų sveikas ,su viltimi širdyje.

user posted image


Gabija Tavo kraujo tyrimas geras. sioks toks nukrypimas yra, bet cia nieko keisto.savijauta nuo vidines busenos labai priklausoma. tik prilaikyk gera AKS, turi nevirsyti 140/90 ir nekristi iki 110/60.
O Tu besisypsanti, nebark manes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2012 06 23, 22:44)
o kur ta tyrima galima pasidaryti? Reikia prasyti pas seimos gydytoja, ar chemoterapeute, ar privaciai?


Man pasiūlė šeimos gydytoja, už juos reikia susimokėti, labai mažai - u- du atrodo, 12 lt, bet jie parodo, ar negresia uždegimas, o po chemijos tai realu, nenorėjau dar ir hepatito įsitaisyti.
Atsakyti