Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 21, 10:45)
Diabetą žolėmis gal galima  profilaktiškai gydyti.Mano giminaitė žinodama , kad serga dar pora metų nieko nedarė.Dabar jau rimta padėtis,o gydymas nepadeda.Cukrus per parą svyruoja nuo 5 iki 19-os.

Dabar  atrodo atrodo užėjo žolių bumas.Saikingai naudoti ir pačioje pradžioje,gal nepakenks, gal gerti vietoj arbatos.O visiško gydymosi žolėmis aš nerizikuočiau.

Nuo vėžio  gėriau arbatas, rezultatas -kas pusmetis operacija, chemo ir jau antrą peruką baigiu sunešioti. doh.gif


Vau, Gabija, čia aš netiksliai ir visai netyčia taip viauktelėjau. Žinoma, žolėmis negydomis rimtos ligos. Bet Jadvygos žolėmis aš - susimažinau kepenų fermentus; susimažinau cholesterolį; išsigydžiau įsisenėjusį kosulį. Gydysiu ir sąnarių problemas. Turėjau galvoje ligas, kurias įmanoma sutvarkyti be cheminių vaistų pagalbos, bet, žinoma, tai nėra jokie rimti chroniški negalavimai.

Diabetui irgi padėtų, bet rimtas gydymas, aišku, yra kas kita.

Būna dienų lyg tyčia...

Viskas krenta iš rankų, rašau durnus postus

Atsakyti
Sakykite, o ar kas nors esate pirkę ir naudoję Marijos Treben žolinius mišinius? Man tiek gero viena giminaitė, kuri juos naudojusi, pripasakojo, kad susigundžiau ir vakar nusipirkau. Manau, kad blogiau neturėtų padaryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitute* @ 2012 06 21, 11:12)
Sakykite, o ar kas nors esate pirkę ir naudoję Marijos Treben žolinius mišinius? Man tiek gero viena giminaitė, kuri juos naudojusi, pripasakojo, kad susigundžiau ir vakar nusipirkau. Manau, kad blogiau neturėtų padaryti.  g.gif


Aš irgi jais domiuosi, bet bijau visų preparatų, kurie stimuliuoja. Todėl dar tebesu kupina abejonių ir nežinau, ar kas galėtų autoritetingai jas išsklaidyti. Žinoma, ne preparatų pardavėjai
Atsakyti
As irgi itartinai ziuriu i stimuliatorius, net tokius kaip medus ir alavijas. nenoriu nieko stimuliuojancio, nes dar turiu pakankamai jegu, o paskui paziuresim.

Gal nida idesi nuoroda i jadvygos arbatas, nes mano kepenys nuo chemo nedaug, bet padidejo, nors svarios, bet suvarge, o visa laika geriau ir geriu karsili ir anksciau hepatodoron, tai kas butu be situ pagalbininku unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 21, 18:41)
As irgi itartinai ziuriu i stimuliatorius, net tokius kaip medus ir alavijas. nenoriu nieko stimuliuojancio, nes dar turiu pakankamai jegu, o paskui paziuresim.

Gal nida idesi nuoroda i jadvygos arbatas, nes mano kepenys nuo chemo nedaug, bet padidejo, nors svarios, bet suvarge, o visa laika geriau ir geriu karsili ir anksciau hepatodoron, tai kas butu be situ pagalbininku unsure.gif  smile.gif



Moniuk, surink Jadvygos žolės, ten bus skyrius Vaistažolės, turint negalavimų. Ši arbata yra Nr. 5. Man po chemijos buvo sukilę kepenų fermentai. Aš juos su ta arbata atstačiau iki superinio lygio. Bet išgerti teks kibirą, ilgai nuosekliai kasdien. Aš užsipildavau termose. Dar primenu vieno žolininko patarimą: 21 d. geri, 21 d. pertrauka. Aš to nedariau, nes nežinojau. Kepenys švytės kaip kūdikio, o tau po 12 kursų - oho, joms ir inkstams - siaubingas krūvis.
Atsakyti
Labas merginos, moteros ir megaites, as tai jau net nebezinau, kur rasyt, tai prisiplaksiu prie Jusu, jei neismesite 4u.gif nes net nezinau prie kurios grupes save priskirti, prie sveiku netinku, liga mano tokia idomi, skirciau prie laukianciuju, bet, kad tokios temos nera, o kartais taip norisi mintimis pasidalinti, nes artimieji ir taip mano bedom apdalinti, o ir patarimo kartais prireikia objektyvaus blink.gif
Atsakyti
Monai, ir dar pasidaryk kepenų fermentų tyrimą. Žinosi skaičiukus. Po poros mėnesių, ar net anksčiau, arbatos gėrimo vėl pasidaryk, pažiūrėsi, kas vyksta. Žinoma, jei neprirašys tau kokių cheminių vaistų, bet aš jų atsisakiau. Man nebuvo padidėjusios, tik fermentai pakilę.
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 21, 22:39)
Monai, ir dar pasidaryk kepenų fermentų tyrimą. Žinosi skaičiukus. Po poros mėnesių, ar net anksčiau, arbatos gėrimo vėl pasidaryk, pažiūrėsi, kas vyksta. Žinoma, jei neprirašys tau kokių cheminių vaistų, bet aš jų atsisakiau. Man nebuvo padidėjusios, tik fermentai pakilę.


Labutis
gal, kad neprašiau, bet kepenų fermentų specialiai netyrė.Tai nieko gydymo metu ir negėriau.Riebiai nevalgau, mėsos kartą-du per savaitę ir tik kai užeina noras.Svoris nukrito iki 56, dabar 58kg.prieš metus buvo 68 kg.

"Marijos Treben žolinius mišinius", galima išstudijuoti Google per paiešką.Bet kaina jos kanda.

Aš jau nebežinau ką gerti.Kaip rašiau nebuvo nė vienos žolės,kuri pratęstų remisiją.
Ugniažolę gėriau vos ne metus ir atsirado pliauroje ir žarnyne metastazės.Remisija tęsėsi nepilnus metus.Ir vėl chemo.
Žinau kelias moteris, kurios jokių žolių per remisiją negeria ir treti metai sveikos.
Man atrodo viskas priklauso nuo vėžio agresyvumo ir uždelsto gydymo.
Jau jokių patarimų nei sau nei kitiems nesugalvoju.

Gero savaitgalio.

Atsakyti
Gabija, aš kepenų fermentus pasidariau po gydymo savarankiškai, kai echoskopija parodė vos vos kažkokį menkutį kepenų suirzimą, jei taip galima pasakyti. Ir tikrai - fermentai buvo pakilę, dvigubai dar ne - o tai reikštų kepenų uždegimą. Jis pasitaiko ne taip retai, nes juk tokį brudą turi valyti, o kiek dar prisideda vaistų.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 22, 12:27)
Gabija, aš kepenų fermentus pasidariau po gydymo savarankiškai, kai echoskopija parodė vos vos kažkokį menkutį kepenų suirzimą, jei taip galima pasakyti. Ir tikrai - fermentai buvo pakilę, dvigubai dar ne - o tai reikštų kepenų uždegimą. Jis pasitaiko ne taip retai, nes juk tokį brudą turi valyti, o kiek dar prisideda vaistų.



Kepenys toks organas, kad jis sugeba atsinaujinti. Kartasi ir ant veido matosi, kad žmogus turi problemu su kepenim, bet po kurio laiko, vėl viskas normoj mirksiukas.gif Šaunuolės jos mūsų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 22, 11:09)
"Marijos Treben žolinius mišinius", galima išstudijuoti Google per paiešką.Bet kaina jos kanda.

As ir vel ilendu kaip Pilypas i "jusu" kanapes, bet.... Sitoj temoj http://www.supermama...?...50660&st=48 mergaites daznai daro uzsakymus is vokiskos vaistines aposparer, Marios Treben zoles perkam masiskai - ir ju kainyte tikrai padori pasidaro. O besikooperuodamos tarpusavyje pasidalina siuntimo mokesti - tikrai susitaupo. Jau kai lietuviska kaina paziuri - tikrai "nesaldi"...

http://www.aposparer...r_Ansatzm_.html

http://terra-bella.l...lt/maria-treben

Gal pravers info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 22 birželio 2012 - 22:33