Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

Vasara. Atnesu geliu is sodo....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2012 06 20, 12:55)
Vasara. Atnesu geliu is sodo....


Valio, aguonos! Dievinu jas! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitute*: 20 birželio 2012 - 11:59
QUOTE(nida44 @ 2012 06 20, 12:24)
Sveika, GABIJA, kaip gerai šioje temoje nuskamba žodis - sveika.

Dabar, kai manęs laukia panaši operacija, dažnai pagalvoju apie tave ir stiprinu savo dvasią. Net tai, kad tiek metų turi tiek problemų,vis dėlto teikia optimizmo. Sunkus šitos ligos gydymas, todėl, kai pagalvoju, kad viskas bus iš naujo, krečia šiurpas. Bet prisimenu tave, kitas ir pasakau sau: atlaiko žmonės. Ir ne tiek atlaiko. 

Prisiminiau, kažkur skaičiau, kaip viena chemoterapeutė pasakojo turėjusi ligonį, kuris 11 metų pas ją kasmet pasirodydavo palatoje. 11 metų, bet gyvas. Kaip gerai išsireiškė visus pralinksminęs Pelkių monas, kuri išdėsčiusi savo bėdas, sušuko: Bet esu gyva, gyva kaip velnias ir namuose darysiu remontą.

Vis galvoju, ką čia maldoje pasižadėti. Reikia kažką padaryti: padėti kokiam varguoliui,  nuskurdusiam vaikui išpildyti kokią jo svajonę, dar nebaigiau ropoti laiptais Aušros Vartuose, liko 9, per du kartus įveikiau du trečdalius. Sunku, o dar žmonės žiūri, laukiu kokios lietingesnės dienos, kai žmonių mažiau.

TIKĖSIU, sukrėtei iki širdies gelmių. Dar paskaičiau Ekleziastą: net ir tada, kai nieko nelieka, lieka viltis.


Po operacijos didžiausias nemalonumas bent 3 dienas išvaikščioti kateteriais su maišiukais.Kadangi man naršė po pilvą, tai teko pasidietinti, bet koks po to būna skanus sultinys thumbup.gif

Kartą pas onkologą man būnant užėjo moteris su 11 rožių.Padėkojo gydytojai už 1o-gyvenimo metų, bet rožių sako atnešiau 11-ka, juk neneši sako porinio kiekio.

Taigi sodinkit rožynus, nes jūs jaunos , rožių reikės tikrai daug .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 20 birželio 2012 - 20:36
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 20, 20:30)
Po operacijos didžiausias nemalonumas bent 3 dienas išvaikščioti  kateteriais su maišiukais.Kadangi man naršė po pilvą, tai teko pasidietinti, bet koks po to būna skanus sultinys thumbup.gif

Kartą pas onkologą man būnant užėjo moteris su 11 rožių.Padėkojo gydytojai už 1o-gyvenimo metų, bet rožių sako atnešiau 11-ka, juk neneši sako porinio kiekio.

Taigi sodinkit rožyną, nes jūs jaunos , rožių reikės tikrai daug .



Po galvos operacijos - kateteriais su maišiukais?
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 20, 21:37)
Po galvos operacijos - kateteriais su maišiukais?


Man buvo 5-ios onkologinės ginekologinės, žarnyno , po kiekvienos buvo taikoma chemo.

Galvos operacija vienas malonumas.Šiemet dar net pūkelio plaukų nuo švytinimų ir chemo nėra.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 20, 21:42)
Man buvo 5-ios onkologinės ginekologinės, žarnyno  , po kiekvienos buvo taikoma chemo.

Galvos operacija vienas malonumas.Šiemet dar net pūkelio plaukų nuo švytinimų ir chemo nėra.


Gabija, net žvengti, kad ir nenoromis, iš tavo malonios operacijos pradėjau
Atsakyti
Gabija, si vasara salta visiems, mano vaikai su sortais buvo cielus 2 kartus, o daznai ir striuke reikia aprengt. O man per lasinius nesalta lotuliukas.gif

siandien buvo paskutine 12 chemo ir duotas menuo atostogu biggrin.gif juokas ima pacia: trombocitai buvo 75, kai min reikia 150, kita treciadieni tikrinsiu leukocitus, ir aisku vel nukris trombocitai, tai israsytas kraujo perpylimas, paskui kokia savaite reikia pasedet ant hormonu, o paskui viskaa is leto atstatyt,, nu o paskui ir daktare is atostogu pareis ir as atvarysiu visa pailsejus doh.gif
Bet zinot turiu ir gera naujiena: KT parode visu mano dariniu sumazejima, net mamka kruty sumazejo ir vandens plauciuose nera ir pleuroj viskas sumazeje, bet neisnyko iki galo. todel viena moteris man sako, cia viskas gerai, bet turi isnykt, nes jeigu tik sumazejo tai suds, ataugs atgal. Pasakykit, ar taip?Gabija, ka zinai?
Gabija susiimk, tvarkyk ji, padek i vieta, tu moki, nes septyni metai gerai, bet norim dar. MES VIsos Gabija norim daugiau, vperiod biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,

Vakar sužinojau (tarsi vieno žnypliaus ir jo problemų būtų maža), kad prie jo dar teks prijungti ir diabetą.Tas ponas likimas vis nepamiršta trinktelėt eilinį kartą savo vėzdu per galvą. unsure.gif Dabar einu dėtis daiktų ir vešiu tą aptrankytą galvą savaitgaliui prasivėdinti į Druskininkus.

Visoms linkiu gero savaitgalio 4u.gif 4u.gif Kiekvienai surasti po paparčio žiedą .Neseniai buvau sutikusi moterį, kuri pasakojo, kad susirgus sūnui onko liga meldėsi ir prašė, kad išgyventų, o sako, pasirodo, dar reikėjo prašyti. kad po to ir darbą turėtų. Tuo noriu pasakyti, kad kai jau surasit tą paparčio žiedą neapsiribokit vienu noru, kad paskui netektų gailėtis doh.gif Visoms sveikatos ir sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 21, 01:13)
Gabija, si vasara salta visiems, mano vaikai su sortais buvo cielus 2 kartus, o daznai ir striuke reikia aprengt. O man per lasinius nesalta lotuliukas.gif

siandien buvo paskutine 12 chemo  ir duotas menuo atostogu biggrin.gif  juokas ima pacia: trombocitai buvo 75, kai min reikia 150, kita treciadieni tikrinsiu leukocitus, ir aisku vel nukris trombocitai, tai israsytas kraujo perpylimas, paskui kokia savaite reikia pasedet ant hormonu, o paskui viskaa is leto atstatyt,, nu o paskui ir daktare is atostogu pareis ir as atvarysiu visa pailsejus doh.gif
Bet zinot turiu ir gera naujiena: KT parode visu mano dariniu sumazejima, net mamka kruty sumazejo ir vandens plauciuose nera ir pleuroj viskas sumazeje, bet neisnyko iki galo. todel viena moteris man sako, cia viskas gerai, bet turi isnykt, nes jeigu tik sumazejo tai suds, ataugs atgal. Pasakykit, ar taip?Gabija, ka zinai?
Gabija susiimk, tvarkyk ji, padek i vieta, tu moki, nes septyni metai gerai, bet norim dar. MES VIsos Gabija norim daugiau, vperiod biggrin.gif


Sveika

pelkių Mone
Taip gerą sužinoti. kad viskas gerėja.O kad moterys daug žino apie plaučius , tai geriau neklausyti.Vėžio lastelių yra virš 200 yra geriečiai yra labai aršūs.
Kadangi esi pelkių Monas tai paklaidinsi savo draugelį pelkėse.O dabar ramiai ilsėkis.

Kadangi pas mane draugelis jau apėjo visą kairę pusę, tai buvo ir pleuroje.Užsikalkino nuo chemo,nieko papildomo nedarė.Tik pailsėjus ,pilvą prapjovė, nes jei plaučiuose metastazės negali operuoti.Dabar peršvietė, nes kosu,bet draugelio nerado.
Atsakyti
ENTENTE,

dėl diabeto gerk Jadvygos žoes NR.4. Ilgai ilgai mėnesiais - 21 d. geri, 21 d. pertrauka. Aš tik ir gydausi Jadvygos žolėmis.

PELKIŲ MONAI,

sveikinu, tokios žinios jau yra neblogos tikrai. Ir tauo po chemo reikia apsivalyti organizmą.

Siaubas, ne tik žolėmis, aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nida44: 21 birželio 2012 - 09:54
[quote=pelkių Monas,2012 06 21, 01:13]

Puiku, kad yra pagerėjimas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2012 06 21, 10:16)
Labas mergaitės,

Vakar sužinojau (tarsi vieno žnypliaus ir jo problemų būtų maža), kad prie jo dar teks prijungti ir diabetą.Tas ponas likimas vis nepamiršta trinktelėt eilinį kartą savo vėzdu per galvą. unsure.gif Dabar einu dėtis daiktų ir vešiu tą aptrankytą galvą savaitgaliui prasivėdinti  į Druskininkus.

Visoms linkiu gero savaitgalio 4u.gif  4u.gif Kiekvienai surasti po paparčio žiedą .Neseniai buvau sutikusi moterį, kuri pasakojo, kad susirgus sūnui onko liga meldėsi ir prašė, kad išgyventų, o sako, pasirodo, dar reikėjo prašyti. kad po to ir darbą turėtų. Tuo noriu pasakyti, kad kai jau surasit tą paparčio žiedą neapsiribokit vienu noru, kad paskui netektų gailėtis doh.gif Visoms sveikatos ir sėkmės 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Diabetą žolėmis gal galima profilaktiškai gydyti.Mano giminaitė žinodama , kad serga dar pora metų nieko nedarė.Dabar jau rimta padėtis,o gydymas nepadeda.Cukrus per parą svyruoja nuo 5 iki 19-os.

Dabar atrodo atrodo užėjo žolių bumas.Saikingai naudoti ir pačioje pradžioje,gal nepakenks, gal gerti vietoj arbatos.O visiško gydymosi žolėmis aš nerizikuočiau.

Nuo vėžio gėriau arbatas, rezultatas -kas pusmetis operacija, chemo ir jau antrą peruką baigiu sunešioti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 birželio 2012 - 10:47