Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė 7

GABIJA.... BŪK....
user posted image
ir as stengiuosi buti.....

Ir kitom mergaitem.....
user posted image
Juk visos turit tikslu.... reikia kazkokiu budu juos pasiekti.... nesvarbu kad kartais nera laiptu ant kopeciu...tada reikia sliauzti.... kol vel bus laiptukai ir lipsis tada lengviau....
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 07, 13:32)
O kodėl daržovė? Pagąsdink mane.

Kaip patekai pas Deltuvą? Pas jį užimta iki liepos galo.


Todėl. ,kad operavo kairę galvos pusėje metastasę,menkas netikslumas ir pradėsi nusišnekėti.O mano minėta operacijos sistema vadinasi navigacine.Jos dėka operuojant
nedaleidžiamos klaidos.Įsivaizduoju kaip navigacinį žemėlapį.
Man paskubino, nes spaudė vėžinys auglys smegenis.
Atsakyti
QUOTE(TIKESIU @ 2012 06 09, 11:38)
GABIJA.... BŪK....
user posted image
ir as stengiuosi buti.....

Ir kitom mergaitem.....
user posted image
Juk visos turit tikslu.... reikia kazkokiu budu juos pasiekti.... nesvarbu kad kartais nera laiptu ant kopeciu...tada reikia sliauzti.... kol vel bus laiptukai ir lipsis tada lengviau....




TIKĖSIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kokia tokia tavo stiprybė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Antradieni baigiau chemo.Dabar leidžia į pilvą, po to tyrimai ir ir išvados.
Atsakyti
Aciu, jums TIKESIU. Vis pagalvodavau apie jus, kaip gyvena, o jus pasirodo tokia geleta 4u.gif
Atsakyti
TIKESIU ,jau pasiilgau,seniai nerasiai heart.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2012 06 09, 16:45)
TIKĖSIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kokia tokia tavo stiprybė. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Antradieni baigiau chemo.Dabar leidžia į pilvą, po to tyrimai ir ir išvados.

O man vakar baige neu[ogena o sian jau fludara pradejo verysad.gif

QUOTE(pelkių Monas @ 2012 06 09, 19:38)
Aciu, jums TIKESIU. Vis pagalvodavau apie jus, kaip gyvena, o jus pasirodo tokia geleta 4u.gif


Aciu 4u.gif tik paveiksliukas geletas bet ne as......


QUOTE(SVETA K. @ 2012 06 09, 21:05)
TIKESIU ,jau pasiilgau,seniai nerasiai  heart.gif  oro_buckis.gif

Kartais taip neturiu jegu..... net kvepuoti..... verysad.gif verysad.gif verysad.gif o taip noreciau i juros svente......
cray.gif
Atsakyti
QUOTE(TIKESIU @ 2012 06 09, 23:13)
Kartais taip neturiu jegu..... net kvepuoti..... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  o taip noreciau i juros svente......
cray.gif

console.gif isivaizduoju,kaip sunku....
as kai pamaciau tavo zinute ,iskart pagalvojau apie juros svente,prisiminiau ...sugalvok sau toki tiksla-kitais metais butinai aplankyti Klaipeda per juros svente,o siais butinai nufotkinsiu ir ikelsiu cia tau parodyti 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif aciu....

Zinotumet mano tikslai tai nugriutumrt po stalu doh.gif taip mano drauge padare kai suzinojo..... tai kad nesivoliotumet yai gal nesakysiu unsure.gif nes parodysit stupid.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TIKESIU: 09 birželio 2012 - 21:41
QUOTE(TIKESIU @ 2012 06 09, 11:38)
Juk visos turit tikslu.... reikia kazkokiu budu juos pasiekti.... nesvarbu kad kartais nera laiptu ant kopeciu...tada reikia sliauzti.... kol vel bus laiptukai ir lipsis tada lengviau....

TIKĖSIU, brangioji, tavo žodžiai tokie tikri ir išgyventi... tiesiai į širdį...

Laikykis, mergyt! Žinok, kad esi čia kaip spindulėlis, mylime tave!!!
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2012 06 09, 21:32)
console.gif isivaizduoju,kaip sunku....
as kai pamaciau tavo zinute ,iskart pagalvojau  apie juros svente,prisiminiau ...sugalvok sau toki tiksla-kitais metais butinai aplankyti Klaipeda per juros svente,o siais butinai nufotkinsiu ir ikelsiu cia tau parodyti  4u.gif


Sugalvot daug ka galima,bet kad išsipyldytu........

QUOTE(arune @ 2012 06 09, 22:55)
TIKĖSIU, brangioji, tavo žodžiai tokie tikri ir išgyventi... tiesiai į širdį...

Laikykis, mergyt! Žinok, kad esi čia kaip spindulėlis, mylime tave!!!


Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TIKESIU @ 2012 06 20, 10:27)
Sugalvot daug ka galima,bet kad išsipyldytu........ 
Ačiū blush2.gif


Labas mergaitės.
Tikėsiu
tepadeda Tau Dievas, prašyk sveikatos, dėkok už kiekvieną išgyventą dieną.

Aš jau baigiau chemo.Laukiu kompiuterinės liepos vidurį.Dažnai apima apatija.Kai sužinojau diagnozę, galvojau labai pesimistiškai, nebūčiau patikėjusi , kad išgyvensiu septynius metus be kelių mėnesių, bet laikas taip eina ,kad nesitiki ,kad dar gyvenu.Deja nešulys persunkus.Kiekvieni metai operacija ir chemija.Dabar žiauriai nėra sveikatos, vos pietus pasigaminu.Gėlynas neravėtas.
Braškių vyras paskina, nes pasilenkus čiuožia žemė.
Mergaitės turbūt atostogaujate.?Man ši vasara labai šalta.Iš megztinio neišlendu.
Iš vyro pavyzdžio pradėjau žaisti
http://zaidimai.drau...fm?zaidimas=475
pradžiai diekas nesigavo.Dabar jau tris kartus pilnai sužaidžiau, o kitais atvejais 40 proc lieka.Nuramina nervus.
Sveikatos
Gerų Joninių thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, GABIJA, kaip gerai šioje temoje nuskamba žodis - sveika.

Dabar, kai manęs laukia panaši operacija, dažnai pagalvoju apie tave ir stiprinu savo dvasią. Net tai, kad tiek metų turi tiek problemų,vis dėlto teikia optimizmo. Sunkus šitos ligos gydymas, todėl, kai pagalvoju, kad viskas bus iš naujo, krečia šiurpas. Bet prisimenu tave, kitas ir pasakau sau: atlaiko žmonės. Ir ne tiek atlaiko.

Prisiminiau, kažkur skaičiau, kaip viena chemoterapeutė pasakojo turėjusi ligonį, kuris 11 metų pas ją kasmet pasirodydavo palatoje. 11 metų, bet gyvas. Kaip gerai išsireiškė visus pralinksminęs Pelkių monas, kuri išdėsčiusi savo bėdas, sušuko: Bet esu gyva, gyva kaip velnias ir namuose darysiu remontą.

Vis galvoju, ką čia maldoje pasižadėti. Reikia kažką padaryti: padėti kokiam varguoliui, nuskurdusiam vaikui išpildyti kokią jo svajonę, dar nebaigiau ropoti laiptais Aušros Vartuose, liko 9, per du kartus įveikiau du trečdalius. Sunku, o dar žmonės žiūri, laukiu kokios lietingesnės dienos, kai žmonių mažiau.

TIKĖSIU, sukrėtei iki širdies gelmių. Dar paskaičiau Ekleziastą: net ir tada, kai nieko nelieka, lieka viltis.
Atsakyti