Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(iriska83 @ 2013 02 11, 16:02)
Drauge dazesi,jos siek tiek trumpesni,iki puses juosmens,tai sake 2 pakuotes naudojo.  Bet veliau ju daugiau nepirko,nes kirpeja ,pasake kad daug daugiau kenkia nei iprasti krem-dazai g.gif

dėkui. 4u.gif O dėl kenkimo esu girdėjusi, bet nutariau, kad paeksperimentavimui tiks ir šie, o kitąsyk jau dairysiuos kitokių.
Atsakyti
http://www.palette.s...-chades.html#13

niu o as bandysiu sia spalvyte smile.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 02 04, 01:50)
o gal kuri siaip mergina galetu pasidalinti patirtim kaip is tokiu plauku (2 ir 3 nuotraukos) nudazyti plaukus kaip pirmoje nuotraukoje kokie dazu skaiciukai turetu buti ant dazu pakuociu?


6.23, 6.32, 6/73, 6/77. Cia Loreal ir Wella. Bent man sitos panasiausios butu g.gif
Atsakyti
Laba diena,

norėjau jūsų paklausti. 4u.gif Esu juodaplaukė, noriu atsiauginti plaukus ir įdomu pasidarė ar yra nuplaunami juodi dažai, kurie po kurio laiko atsiplautų? Nes nenoriu šviesinti plaukų, o to didelio kontrasto tarp juodų ir rudų irgi baidausi. smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ganger @ 2013 02 21, 20:40)
Laba diena,

norėjau jūsų paklausti.  4u.gif  Esu juodaplaukė, noriu atsiauginti plaukus ir įdomu pasidarė ar yra nuplaunami juodi dažai, kurie po kurio laiko atsiplautų? Nes nenoriu šviesinti plaukų, o to didelio kontrasto tarp juodų ir rudų irgi baidausi. smile.gif  doh.gif


Galit karta y pora menesiu nusidazyt tamsiai/vidutiniskai rudai su beamoniakiniais. Jie palaipsniui atsiplauna, bet tamsios spalvos ne visiskai. Pabandykit juoda kazkiek atplaut su vitaminu C ir sampunu, gal kiek naturaliai prasvieses mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 02 21, 21:49)
Galit karta y pora menesiu nusidazyt tamsiai/vidutiniskai rudai su beamoniakiniais. Jie palaipsniui atsiplauna, bet tamsios spalvos ne visiskai. Pabandykit juoda kazkiek atplaut su vitaminu C ir sampunu, gal kiek naturaliai prasvieses mirksiukas.gif


Bandžiau su vitaminu c, bet po to labai negražiai atrodo, nes visi plaukai plėmais nueina skirtingų atslapvių. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ganger @ 2013 02 21, 22:52)
Bandžiau su vitaminu c, bet po to labai negražiai atrodo, nes visi plaukai plėmais nueina skirtingų atslapvių.  unsure.gif


Taigi veliau uzdazysit, susilygins mirksiukas.gif Gal nelygiai istepat, kad plemuota? Nes man kazkaip tolygiai nuimdavo g.gif
Atsakyti
Sveikos, galbut kitos zinote ar bent jau matete tikrai, bet man tai superiniai ir nebrangus dazai yra Svaros Prekese: http://www.svarospre...r...C-karamelė
Cia spalva belekokia imeciau, kad pamatytumet pakuote. Dazau jas paskutinius puse metu, tik tiek, kad spalva vis pakeiciu. Jie yra su sumazintu amoniako kiekiu. Ir tikrai kai siek tiek paanalizavau sudeti, tai dristu teigti, kad sitie geresni uz kokius tai Garnier Naturals, Palette....Be to cia dar labai geras daikcius yra pridetas, emulsija dazu likuciams nuo odos salinti smile.gif Tai vat, tokia reklamele padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 02 22, 10:58)
Taigi veliau uzdazysit, susilygins mirksiukas.gif Gal nelygiai istepat, kad plemuota? Nes man kazkaip tolygiai nuimdavo g.gif

Bet pas mane plaukai juodai dažyti apie 4 metus, nemanau, kad atsiplaus tiek, jog užsidažytų, nors reiks bandyti. smile.gif O vitaminas c veiksmingiau nei citrinos sultys?
Atsakyti
QUOTE(ganger @ 2013 02 22, 16:04)
Bet pas mane plaukai juodai dažyti apie 4 metus, nemanau, kad atsiplaus tiek, jog užsidažytų, nors reiks bandyti. smile.gif O vitaminas c veiksmingiau nei citrinos sultys?


Kazkiek atplaut gali 4u.gif Is tamsios juodos y sviesesne gali pasidaryti, bet aisku priklauso su kuo pries tai dazyta. Jei su Palette kokia, tai jau niekaip nenusiplautu smile.gif Principas panasus, man tik vitaminas C labiau patiko plaukams (askorbo rugstis). Kartu su H&S sampunu tikrai siek tiek nuplauna. Citrinos poveikis svelnesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 02 22, 19:15)
Kazkiek atplaut gali 4u.gif Is tamsios juodos y sviesesne gali pasidaryti, bet aisku priklauso su kuo pries tai dazyta. Jei su Palette kokia, tai jau niekaip nenusiplautu smile.gif Principas panasus, man tik vitaminas C labiau patiko plaukams (askorbo rugstis). Kartu su H&S sampunu tikrai siek tiek nuplauna. Citrinos poveikis svelnesnis 4u.gif


O jūs irgi juodus plaukus turėjote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganger @ 2013 02 23, 17:06)
O jūs irgi juodus plaukus turėjote? smile.gif


As esu visa spalvu gama per visa savo gyvenima isbandzius 4u.gif Ir didziausia gyvenimo klaida, buvo Palette dazai tamsiai rudi, gavos juodi y melynuma biggrin.gif 2 metus vargau su jais doh.gif
Atsakyti