Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Cocosine @ 2013 01 04, 11:54)
Dažai maišomi su oksidacine emulsija, jei turit tai tiek užtenka. 4u.gif
oksidantas

O jei be jos? Sorry uz durnus klausimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2013 01 04, 17:12)
O jei be jos? Sorry uz durnus klausimus  blush2.gif

Tai jums nenusidažys plaukai, nes neįvyks joks oksidacinis procesas biggrin.gif oksidatorius būtinas
Atsakyti
O gal ka patartumete is silpnesniu dazu plauku spalvos pagyvinimui, suvienodinimui tiesiog (naturalus rudi plaukai)? g.gif
Atsakyti
user posted image
pagyvinimui, jie nusiplauna po 2-3mėn. bent jau man nenublukina natūralios spalvos, bet aš tamsiai dažnau. blondiniški tikrai pakenks.
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2013 01 04, 20:55)
O gal ka patartumete is silpnesniu dazu plauku spalvos pagyvinimui, suvienodinimui tiesiog (naturalus rudi plaukai)? g.gif

As pasiulyciau REvlon dazancia kauke.
user posted image
Papildyta:
Tik atspalvi reiktu pasirinkti atitinkama
Atsakyti
QUOTE(Cocosine @ 2013 01 04, 17:55)
Tai jums nenusidažys plaukai, nes neįvyks joks oksidacinis procesas  biggrin.gif oksidatorius būtinas
dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo horoskopija: 05 sausio 2013 - 00:34
Sveikos, nusidaziau plaukus juodai dazomosiomis wella putomis, vietoj reikiamu laikyti 40minuciu palaikiau tik 20, bet vistiek nusidaze. Naturali plauku spalva buvo vidutiniskai ruda, nei per tamsi, nei per sviesi. Zodziu, visai nepatinka ir netinka man ta juoda plauku spalva, norejau pasiteirauti jusu, ar greitai nusiplaus? Skaiciau, kad putos po 5-6 plovimu nusiplauna, bet ar juodi dazai taip pat?
Atsakyti
QUOTE(bantukas @ 2013 01 04, 23:40)
As pasiulyciau REvlon dazancia kauke.
user posted image
Papildyta:
Tik atspalvi reiktu pasirinkti atitinkama

Kur yra pirkti Revlon dažų?Mane labai Revlonissimo domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2013 01 04, 22:19)
user posted image
pagyvinimui, jie nusiplauna po 2-3mėn. bent jau man nenublukina natūralios spalvos, bet aš tamsiai dažnau. blondiniški tikrai pakenks.


Aciu labai uz atsakymus, merginos 4u.gif
O , Reneeeeee, Jus kokiu atspalviu dazote bei kokios spalvos Jusu naturalus plaukai mazdaug? ax.gif Gundausi kaip tik siu dazu 500 numeriuku, tikiuosi nebus ryzo atspalvio nusiplaudinejant g.gif
Atsakyti
Natūrali tokia
http://sphotos-c.ak....154297240_n.jpg
Dažiau šiais. Pirma buvau juoda, dažiau lapkričio 18 kažkur, dabar esu truputį tamsesnė nei natūrali, na prie šaknų sunkiai skiriasi.
user posted image
Atsakyti
Na man gavosi panašus rezultatas kaip ir norėjau smile.gif Dažiau su beamoniako Loreal putomis tokiomis
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2013 01 05, 11:02)
Natūrali tokia
http://sphotos-c.ak....154297240_n.jpg
Dažiau šiais. Pirma buvau juoda, dažiau lapkričio 18 kažkur, dabar esu truputį tamsesnė nei natūrali, na prie šaknų sunkiai skiriasi.
user posted image


Aciu labai bigsmile.gif mano beveik tokia pati naturali plauku spalva, meginsiu Loreal Casting thumbup.gif
Atsakyti